Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Randiztam egy lánnyal, akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy lánnyal, akivel kétszer le is feküdtünk 2 hét alatt. Végül szakítottam vele, mert nem tud megadni mindent szexuálisan (orál), amire én vágyom. Szerinte én inkorrekt voltam vele. Igaza van?

Figyelt kérdés

2016. júl. 26. 19:53
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

6-os

Értem én a szarkazmust, csak nem szeretem, ha kettős mércébe van csomagolva.

Ha egy nő mondja azt, hogy bocs, nem ilyen gondolkodásút/magasságút/dohányzót/ruházatút akarok, akkor azzal minden rendben van, ott nem érvényes amit mondtál?


7-es

Honnan kéne tudnia?

Oké, ha teszem azt kasztráltak engem valami okból, tehát valamire, ami a kapcsolatokban erősen hangsúlyos, nem tudok teljesíteni, akkor jogos, ha csendben kivárom, amíg odáig jutunk, hogy magától kiderüljön?

Nagyon szívesen elé állnék egy listával, de sajnos ennek nincs meg a formális lehetősége.

"Mert ha te csak kiszemelted és ostromoltad, akkor miért ő teperjen,"

Ezt komolyan írtad?

Mintha nem minden egyes ismerkedés abból indulna ki, hogy a férfi teper, a férfi kezdeményez.

Milyne könnyű is nőnek leni, nem?

Ki fizet? Hát aki elhívja a másikat. És kinek KELL elhívnia a másikat? Nem, nem a lánynak. Egy lány se hívott még el magától soha, egy italt vagy mozit nem fizettek még nekem. Nem bírom ezt az álszent okoskodást.

"Ha nem akarsz 40 rongyot kiadni, akkor ezt szóba is hozhatod kulturáltan"

Nem, inkább csak nem számítottam rá, hogy minden cechet nekem kell állnom vagy hogy tényleg bekéri a tengeri halat az étlapról.

És ha már egyszer bekérte, legközelebb majd velem lesz nagylelkű, de nem. Aztán 5 fantasztikus randi után lesz talán nagylelkű? Hát ennyit erről.


"Mindenkinek szíve joga válogatni, de ezek alapján inkább egy tipikus férfinak tűnsz akinek a farka meg a szex körül forog az élete."

Igen, többek közt nekem is jogom van, amit meg is tettem, ám a jelek szerint ha én élek a jogommal, akkor csak tipikus pasi lehetek, nemde?

Ma van a kettős mérce világnapja talán?


"Szopik/nem szopik, mennyit kell rá költeni..."

Sőt, magas, izmos, mennyit hoz haza. Tudod, kettős mé... mindegy, hagyjuk...

2016. júl. 26. 20:29
 12/43 anonim ***** válasza:
50%
Egyetértek veled részben,kérdező... Mondjuk szerintem az anyagi részét ne számold-ez ilyen. Kár tőlük sajnálni,nem mint ha a kettős mércében ne lenne igazad,meg hogy a nőknek sokkal egyszerűbb ez a része,ez teljesen igaz! Meg az is hogy nekik is ugyanúgy vannak elvárásaik! Akkor nekünk mért ne lehetnének? Legyünk úriemberek egye-fene. De hogy tényleg a mai nők mért így állnak hozzá a szopáshoz én sem értem...még hogy undorító...ez elég hülye felfogás,mi undorító van benne ha meg van mosva rendesen? Ugyanaz mint ha az ujjat szopogatnák...az előváladék? Na és a p*nci nedv? Mért van az hogy mi férfiak kívánunk titeket szőröstől-böröstől,(meg is sértődnétek ha nem így lenne,de szerencsétekre nincs min mert nekünk ez tök természetes) ti meg itt firnyákoltok... Szerintem ha nem durváskodik a pasi (nem nyomja a torkotokra ha kell ha nem meg stb.) Igenis elvárható a szopás,hogy miért? Mert jólesik,ennyi,pont. Nincs ebben semmi amit ti láttok benne hogy megalázás meg ilyenek,ez baromság. Az meg megint egy másik kérdés hogy kb. 10 orálozó nőből 1 tud jól magától...de ha legalább csinálja,és rá vezethető az már jó! Ne legyetek ezen megsértődve,jól esik nekünk fiúknak,nem kell ennyire merevnek lenni.
2016. júl. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
93%

Szr helyen keresgélsz és szr mentalitással, ez van. Nekem eddig 3 komoly kapcsolatom volt és kb egyszer fizettek számomra valamit fiúk udvarlás közben... Szóval erről ennyit. Ja és egyikkel sem volt meglepetés a szex, mert előtte rendesen megbeszéltük a dolgokat és nem pár nap után ágyba ugrottunk. Nem is kellett utána azért szakítani mert nem illünk össze...

De aki ilyen érzelemmentesen, előítéletesen, elvárásokkal áll a dologhoz, az az ahhoz megfelelő lányokat fogja megtalálni. Utána meg puffoghat itt. Te elvárod, hogy sz*pjon, ami neki rossz, ő meg elvárja, hogy fizess, ami neked rossz. Szépen megtaláljátok egymást.

Nem számítottál rá, hogy a tengeri halat fogja bekérni?? Hát amit nem tudsz teljesíteni bánat nélkül azt talán nem kéne beígérni! Nem "számítani" kell, hanem tudni!

Ezek a korlátok a fejedben élnek csak és a saját életed keseríted meg velük. Senki sem szabta meg hogy neked kötelező fizetni vagy akármi... Persze vannak lányok akik szintén elvárják, de ha téged ez idegesít, akkor egyszerűen nem őket keresed!

Ha lenne türelmed és igazi érzelmeket keresnél, akkor sokkal egyszerűbben menne a dolog, így viszont gyakorlatilag csak egy prostit veszel, hisz fel vagy háborodva, hogy sokat fizettél és mégsem kaptad amit akartál. Az igazi kapcsolatok nem így működnek.

2016. júl. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
29%

'Ne legyetek ezen megsértődve,jól esik nekünk fiúknak,nem kell ennyire merevnek lenni.'


A lányoknak meg nem esik jól. Pont. Miért nem kapod be te és a többi férfi? Ugyan nem kell olyan merevnek lenni, a lányoknak jól esne nézni!

2016. júl. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
68%

Tehát akkor te magas, izmos vagy és jól keresel amúgy?

A lényeg az, hogy ha gyáva vagy megmondani ami van, akkor ne csodálkozz, hogy ide jutsz. Ha meg annyira fontos neked a dugás, hogy megalkudsz miatta (= nem mondod meg, hogy bmeg nem fogok tízezreket rád költeni) akkor így jártál!

És akkor még a lányokra mondják, hogy ők elvárják, hogy a férfi találja ki minden gondolatukat! Jó vicc. xD De azért a lány szopja ki a kisujjából, hogy te igazából nem feltétlen önzetlenségből fizeted neki, csak mert dugni akarsz és igazából a tököd tele van vele és jó lenne ha már ő fizetne... xD

2016. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

13-as

"Te elvárod, hogy sz*pjon, ami neki rossz, ő meg elvárja, hogy fizess, ami neked rossz. Szépen megtaláljátok egymást. "

Korrigálnám: én fizettem, ő viszont nem szopott, szóval nem volt ez olyan nagy találkozás.


"Hát amit nem tudsz teljesíteni bánat nélkül azt talán nem kéne beígérni! Nem "számítani" kell, hanem tudni! "

Ezt mégis hogyan gondoltad?

Odatelefonálok az étterembe, hogy a 300+ tételeket takarják le egy külön neki bekészített étlapról?

De most tényleg trollkodásból kérdezlek, de miért nem abba az irányba tapogatózol, hogy miért nem kért normális árban lévő kaját?

Tudod mit gondolok rólad? Hogy szerinted legitim dolog lehúzni egy srácot.

Persze ha szopni kell, hirtelen előkapod a "nem jár minden"-kártyát, ami eddig rejtve volt.

Tudod mit mondanék most: kettős mérce.


"Senki sem szabta meg hogy neked kötelező fizetni vagy akármi..."

De, áll ott egy pár pincér. Lehet, hogy lányként az ilyesmivel sosem kell ütköznöd, de higgy nekem, léteznek olyan emberek az ilyen vendéglátóipari egységekben, akik várják a fizetést, mikor feláll a társaság az azstaltól.

Attól, hogy te lányként fogod magad és kisétálsz, mások még intéznek ott piszkos anyagiakat...


"Ha lenne türelmed és igazi érzelmeket keresnél, akkor sokkal egyszerűbben menne a dolog, "

Ez mekkora közhely már! Tök jó ismerkedésnek indult, értelmes volt, jókat beszélgettünk. Elhívtam,stb.

Te meg itt pufogtatsz pár Müllerpétert érzelemkeresésről, miközben teljesen szabályosan és úriemberként viselkedtem én, ő pedig szemérmetlenül kihasznált, lehúzott, majd még az ágyban is csalódást okozott.

Komolyan nevetséges, ahogy próbálod rám húzni vizes lepedőt, de ahogy az O.J. Simpson per záróbeszédében elhangzott a véres kesztyűre való utalás: 'If it doesn't fit, you must acquit'

Nem én vagyok a rossz fiú, de elhiszem, hogy nagyon szeretnéd, ha az lennék.

2016. júl. 26. 21:05
 17/43 A kérdező kommentje:

15-ös

Te annyira sötét vagy, hogy bányaszimulátorokban kéne használni...


"És akkor még a lányokra mondják, hogy ők elvárják, hogy a férfi találja ki minden gondolatukat! Jó vicc. xD"

Mit mondjak el neki drágaságom?

Kérlek cica ne nagyon húzzál le anyagilag, mint valami retkes aranyásó?

Komolyan?

Vagy esetleg "Figyu, te egy olyan 5000-es lány vagy, ennyire taksállak, szóval a felső sorokra szorítkozz, ha meg nem sértelek..."

Reductio ad absurdum?

Egyet tudok érteni...


" De azért a lány szopja ki a kisujjából, hogy te igazából nem feltétlen önzetlenségből fizeted neki, csak mert dugni akarsz és igazából a tököd tele van vele és jó lenne ha már ő fizetne... xD"

Ettől kicsit felment a pumpa...

Nem fogok szóviccet csinálni a kiszop-megfogalmazásból, hanem rákérdezek egyenesen: te mi a fas*t hittél, hogy miért vagy meghívva?

Az éhezés elleni élharcosa vagyok talán a vöröskeresztnek??

Minden nap meghívok egy idegent, ez volna a perverzióm?

Meséld el kérlek.


Annyira szánalmas vagy, hányingerem van tőled meg a butaságodtól.

2016. júl. 26. 21:11
 18/43 anonim ***** válasza:
75%

Hat eloszor is kedves kerdezo, az alatt a hat kicseszett randi alatt igazan elojohetett volna az a bizonyos szex tema..

Masodszor, ha ennyire sajnalod a redvas penzt, mi a tokomer vitted draga helyre? Lehet am setalni is, leulni valahova, de amugy egy fagyi vagy egy pizza sem 40ezer, bar ezek szerint en vagyok a gaz, hogy nem vitetem el magam puccos helyekre, meg nem vetetek magamnak mindent?

Ha nem mondta meg a csaj hogy hova menjetek, akkor ne ot hibaztasd, hogy ennyi penzed "eluszott".

Errol te, csak is TE tehetsz. Gyoker vagy, ennyi.

2016. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

Gyökér vagy te, te retkes paraszt!

Semmit nem tudsz arról, hogy hova vittem el.

Mintha nem volna majdnem mindenhol 1200-től 10000-ig mindenféle árszint.

De nem baj, higgy, amit csak akarsz, te fas*kalap.

2016. júl. 26. 21:28
 20/43 anonim ***** válasza:
46%
Érdekes nem minden lánynak esik rosszul,csak az ilyen nyomorék,elcseszett génhibás majmoknak mint te #14-es,remélem rajtad is minden férfi talál majd valami undorítót és kivetni valót amivel lelkisérvet okoz neked,és nem akar majd kielégíteni..de tudod mit,inkább ne is szexelj soha,nem neked való,vonulj be egy kolostorba!
2016. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!