Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy nem akarok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem akarok feltétlenül kapcsolatot? 26/L

Figyelt kérdés

Mindenki ezzel van elfoglalva, a családom, barátaim is állandóan ezzel nyúznak, pedig én nem vágyom annyira se a szexre, se kapcsolatra. Igaz, nem is volt még egyik sem, de nem azért mert egyáltalán nem akarok. Szeretnék, de nem sok olyan fiú volt eddig, aki igazán megtetszett, velük pedig nem jött össze semmi.

Mások meg kétségbeesetten ugranak egyik kapcsolatból a másikba, szerintem sokszor nem is szeretik igazán a másikat. Elrontott házasságot is eleget láttam már, kinek hiányzik ez?

Mért baj, ha jól megvagyok egyedül, és csak akkor akarok kapcsolatot, ha az tényleg jelent valamit?



2016. júl. 29. 16:00
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
0%

Kerdezo:

Ismet 14-es vagyok...

"El sem tudom képzelni, hogy mások annyira nem tudják magukat lekötni, annyira nincsenek terveik, hogy folyton kell mellettük lennie valakinek. Borzasztó lehet... "

Ebbol latni, hogy vmi nem ok a buksidban. Szted egy kapcsolat errol szol? Tele vagyok tervekkel, sokkal tobbet teszek bele az eletembe, mint a legtobben. A parom szinten..

Onalloan a semmibol hatter nelkul lettunk evek alatt vezetok, vettunk ingatlant, rengeteg nyaralas, kirandulas, epp uj diplomaert kuzdok stb..

Idom nincs semmire, nem hogy ne tudjak mit kezdeni magammal..

Meg hogy a masikon logjak???? Neha pont az a baj, h lepattintjuk egymast :) Aztan kiengeszteles jon :)

Egy par tagjai TAMOGATJAK egymast..

Te totalisan nem tudod mirol van szo.

De akkor ne irj ki kerdest ha ennyire szuk latokoru, zarkozott es makacs vagy..

Inkabb legyel egyedul..mar bocsi..

2016. júl. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 A kérdező kommentje:

#12:


Nem szeretem a versenyautókat, hangosak. A konzol sokkal meghittebb. :)

2016. júl. 29. 19:15
 23/60 A kérdező kommentje:

#19:


"Masodszor meg..total nem erdekel ki mennyire konnyen vagy nehezen hodithato. Mindig megszereztem es meg is fogom szerezni azt amit es akit szeretnek..es ez rajtam mulik, nem mas embereken."


Én sosem kezdenék egy ennyire beképzelt emberrel.

Lehet, hogy a könnyen bolondítható lányokat meg tudod szerezni, de nem mindenki olyan.

Ismerek nálam is szebb lányokat, nyitottabbakat, akiknél esélyed sem lenne, úgyhogy nem vagyok egyedül.


"De akkor ne irj ki kerdest ha ennyire szuk latokoru, zarkozott es makacs vagy..

Inkabb legyel egyedul..mar bocsi.."


Nem tudtam, hogy nem szabad kérdést kiírnom, bocsánat.

Leszek is egyedül inkább.

Ennél a kérdésnél voltak nálad sokkal szerethetőbb válaszadók is, még a privátok közt is. Ehhez mit szólsz? Van egy szép lány, akinél semmi esélyed nem lenne, a nem beképzelt pasiknak pedig igen. Kevesebb vagy náluk. :P

Neked még kell egy-két pofon az élettől, mert azt hiszed, valami isten vagy. De lesz is, ne félj, előbb-utóbb mindenki kap.

2016. júl. 29. 19:27
 24/60 anonim ***** válasza:
# 15, hogy hogy mit jelent? Élevezel egy jót. Ennyit. De ha nem tudod milyen akkor ne mondj róla véleményt. Nekem sem kell kapcsolat, de szexelgetek azzal aki megtetszik. Fogd fel úgy hogy élő vibrátor. Egyszer kipróbálhatod, semmit nem vesztesz vele, max 1-2 órát az életedből.
2016. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 A kérdező kommentje:

#24:


Én ezt nem tudom hova tenni. Egy olyan bunkóval, mint a #19-es válaszadó soha nem tudnék lefeküdni.

Ha pedig rendes, akivel lefekszem, akkor már valami vonzalom is van.

De a rendes pasik egyébként is ritkák.

2016. júl. 29. 19:43
 26/60 anonim ***** válasza:

Nyusziful..Te nagyon burokban elsz..

Nem bekepzelt vagyok, hanem tapasztalat, csak sajnos nem tudtad ertelmezni. Barkit meg lehet szerezni, mindnekihez meg van a kulcs..

Illetve csak azert mert azt irtam, h mindent es mindenkit megkapok akit akarok, ebbol nem adodik egyertelmuen, h rossz szandekok altal vezerelve teszem ezt.. De mind, mivel a magabiztossagoddal is gondok vannak, ezt nem erted.

Itt egy lany akit nem kapok meg vagy vmi hasonlo suletlenseget irtal..Elarulod mikor es mivel celoztam ra, hogy szeretnek Toled barmit is??!? Jo eg, csajszi...nezz egy jo filmet vagy masztizz vagy vmi mert total kesz vagy..

Voltak nalam aranyosabb valaszolok is vagy mi a franc..es?! Szerinted kedveskedni akarok neked vagy reagalni a kerdesedre?!!!

Arrol meg hogy kinel milyen eselyem lenne..mar megint latatlanban nyilatkozol.

26 evesen nem normalis, h ilyen vagy. De ez nem baj.. Unalmas lenne ha mindannyian egyformak lennenk..

2016. júl. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 A kérdező kommentje:

#26:


Nincs meg mindenkihez a kulcs, nyuszifül.

Tudod mért? Szeretem, ha egy pasi vicces, csipkelődő. Viszont játszadozni nem lehet velem.

Jó emberismerő vagyok, és nekem megjátszhatod, hogy szerény, rendes pasi vagy, hamar látni fogom, hogy ez nem te vagy.

Ha pedig az igazi énedet mutatod, akkor egy beképzelt bunkó leszel, akkor pedig azért nem fogsz kelleni. És nem én vagyok az egyetlen szép lány, aki így gondolja. :P

Az én magabiztosságommal gondok? Talán inkább azoknak a lányocskáknak van vele gondjuk, akiknek elég pár szép szó egy ilyen bunkótól, mint te, és már odáig vannak.

Egy erős nőnél még annyi esélyed se lenne, mint amennyi eszed van.

Mindig nevetek az ilyeneken, mint te, mert azt hazudjátok magatoknak, hogy bárkit megkaphattok. Ezek azok a pasik, akik aztán egy igazán szép lányhoz oda se mennek.

"Nem ő az esetem", azt mondjátok, de ez csak szöveg. Tudjátok, hogy csak annál van esélyetek, aki nem annyira kiemelkedő külsőre, akinek van egy kis baj az önbizalmával. Mert azt könnyű bekeríteni.

Szánalmas.

Lehet, hogy masztizok majd, ne aggódj értem. Neked viszont egy jó nagy verésre lenne szükséged az asszonykádtól, amiért azt hiszed minden nő odavan érted, még az is, amelyik utál.

Menj aludni, kispöcök.

2016. júl. 29. 19:58
 28/60 anonim ***** válasza:

Husgomboc..Te egy megkeseredett ember vagy. Le sem tudnad tagadni :( Sajnallak.. :( De ebbol latszik a valasz a sajat kerdesedre legalabb: Nem normalis, hisz latszik, h vegtelenul frusztralt vagy igy maganyodban :(

Zarojelben megemlitem, h kifejezetten a hatarozott, okos, eros, celtudatos no a gyengem, aki tesz a jovojeert, sajat magaert. Aki nem csitri, nem lehet megkapni konnyen mindenkinek.. Es szavaiddal elve, hiszed vagy sem, pont ilyen a felesegem.

Sajnos az elet tapasztalatod latvanyosan keves..ezert lenne hasznos ha a prekoncepciokat a buksidbol elhessegetned es megprobalnal nyitottabb lenni.

Hozza teszem, mikor arrol irtam, h mik a fontos ertekek, azon tulleptel, de arrol meg nyilatkozol, h kivel nem fekudnel le etc..de a szex meg ordoktol valo stb :)) Feszelyezett vagy..ami nem csoda..26 evesen maganyodban ez ertheto. :(


Egy nem kedveskedo, oszinte bunko valaszolo :)

2016. júl. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 A kérdező kommentje:

#28:


Nem őszinte, csak bunkó vagy. Kellemetlen, amikor a kettőt összekeverik.

Persze, olyan nő a gyengéd, akinek mehet a szöveg, aztán el van ájulva. És akinek nincs ízlése.

Hogy megszerzed, amit akarsz, az elég nevetséges. Egy értelmes nőt nem tudnál megszerezni, mert neki egy értékes személyiség kell, nem egy játszadozásban ügyes kisfiú.

Szegénykém, félre is értesz mindent, amit írtam. Nem csoda, hiszen ideges lettél. Nem szoktad meg, hogy egy nő nem bólogat és mosolyog. Pedig nem csak azt tudunk ám. :)

Kár, hogy nem írtam olyat, hogy a szex ördögtől való, csak azt, hogy nem mindegy kivel fekszik le az ember. De a frusztráltságod miatt érthető, hogy mindent félremagyarázol.

Azt pedig ne hidd, hogy én frusztrált vagyok. Ez csak a te újabb téveszméd. Jól érzem magam, ahogy vagyok.

A különbség kettőnk között az, hogy én azért érzem jól magam, mert tisztában vagyok az erősségeimmel és a hibáimmal, míg te azért érzed jól magad, mert azt hiszed, csak erősségeid vannak. Hogy minden megy, amit akarsz. És most nem csak a párkapcsolatra gondolok.

Te egy légvárban vagy boldog, én meg egy igaziban. A helyedben én ezen elgondolkodnék, mert ez az egész életedről szól, buksi.

2016. júl. 29. 20:42
 30/60 anonim ***** válasza:

Komplett zakkant vagy es csak hajtod a magadet.

Sajnos az orrod hegyenel messzebb nem latsz a megkeseredettseged miatt, ezert ertelme sincs a diskuralasunknak.

Egy vmi igaz csak az osszes kozul amiket ma irtal, hogy ideges kezdek lenni. A butasagot nehezen toleralom.. Indulattal vitazni meg nem celra vezeto, szoval ha a lelkednek igy jobb, megyek es elem sivar, feluletes, gyerekes eletem tovabb.. :))

Kellemes hetveget!

2016. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!