Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy nem akarok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem akarok feltétlenül kapcsolatot? 26/L

Figyelt kérdés

Mindenki ezzel van elfoglalva, a családom, barátaim is állandóan ezzel nyúznak, pedig én nem vágyom annyira se a szexre, se kapcsolatra. Igaz, nem is volt még egyik sem, de nem azért mert egyáltalán nem akarok. Szeretnék, de nem sok olyan fiú volt eddig, aki igazán megtetszett, velük pedig nem jött össze semmi.

Mások meg kétségbeesetten ugranak egyik kapcsolatból a másikba, szerintem sokszor nem is szeretik igazán a másikat. Elrontott házasságot is eleget láttam már, kinek hiányzik ez?

Mért baj, ha jól megvagyok egyedül, és csak akkor akarok kapcsolatot, ha az tényleg jelent valamit?



2016. júl. 29. 16:00
1 2 3 4 5 6
 11/60 Deflohelp ***** válasza:
58%

Ebben a mai kereskedelmi tv-s/hirdetős/anonim internetes világban simán előfordulhat, hogy többekben ilyen hatást vált ki a mindent elborító szexualitás.

Ugyanakkor az is igaz, hogy ez a mentalitás izgalmas felfedezésektől, csodálatos élményektől foszt meg.


A megoldás: nem magadba zárkózni, hanem minőségi ismeretségeket szerezni.

Miért kell igyekezni az ismerkedéssel?

Egyáltalán nem azért, mert ebben a korban (vagy tul.képpen bármely életkorban) ciki lenne a szüzesség

(amikor ezt a választ kiírom a Gyakorira, a srácok azonnal lepontoznak).

Hanem azért, mert vszleg most még nem kell ellátnod idős vagy beteg hozzátartozókat,

Neked sincsenek komoly egészségügyi problémáid, nem kell családot fenntartani, gyerekeket nevelni.

Van türelmed mások történeteire, gondjaira figyelni.

Most a legszebb az alakod, a bőröd stb.


Ha szomszédságodban, iskolában, munkahelyen nem találsz megfelelő partnert, akkor ismerkedhetsz pl. közös hobbi alapján, klubokat keresve, vagy pl. természetjáró csoportokhoz csatlakozva.

Érdemes lehet részt venned társasutazáson, városlátogatáson (pénztárcától függ, hogy hová), olyan egyéb programokon,

ahol minőségi (nem leszólítós) ismeretségeket köthetsz.

A lényeg, hogy olyan program legyen, ahol akkor is jól szórakozol, ha éppen nem jön össze tartós kapcsolat.

Sokszor láttam igényes kapcsolatokat születni pl. társasutazáson.


Tény, hogy a nagyobb nyitottságban benne van a csalódás, a szétválás lehetősége is,

De egy fiatal ember nem úgy lép ki az utcára, hogy végig az jár a fejében, mi lesz, ha ráesik a fejére egy virágcserép?!

2016. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
6. vagyok. A maszturbálás és a szex az pont olyan mint konzolon vezetni egy versenyautót és kipróbálni igaziból. Teljesen más. Kipróbálhatnád, nem vagy már kislány. De ha neked így jó, akkor jó. A rokonokkal ne törődj.
2016. júl. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
Amennyiben vannak barátaid és nem egész nap a négy fal között ülsz teljesen normális :)
2016. júl. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:

Szerintem meg rosszul allsz az egesz temahoz. Kiveheto a szavaidbol, ahogy fogalmazol..

Kesobbiekben sztem eleg eselyes, h koppanni fogsz. Ahogy egy korabbi hsz fogalmazta meg szepen, gyakorlas nelkul bukta lesz pont akkor, mikor mar nem kellene.

A peldaid, h felszinesek a kapcsolatok, valasok stb.. Ezeket ugy hivjuk kifogas ;)

Good luck ;)

31F

2016. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 A kérdező kommentje:

#11:


Én értem ezt, de nem igénylem az egészet csak azért, mert "kell". Igyekszem nem magamba zárkózni, de ha egyszer ritka az olyan fiú, aki igazán megfog, akkor mit számít, hogy miből maradok ki? Hiszen olyannal úgysem élvezném, aki nem jelent semmit.

Van egy barátom, egy srác, vele szoktunk erről beszélgetni, és ugyanazt mondja, mint én. Nem érti, amikor mindenki azzal jön, hogy folyton ismerkedni, szexelni akar.

Ő is alig ismert olyan lányokat, akik tényleg vonzották annyira, hogy akart volna tőlük valamit.


#12:


Mondtam már, ha nem jelent semmit a másik, akkor mi értelme? Nem értem...


#14:


Most ha hiszed, ha nem, az a kevés kapcsolat, amit láttam magam körül, és ami működik, és amit irigylek picit, pont olyanok kapcsolata, akik nem "gyakoroltak".

Némelyikük elég későn kezdte az egészet, vagy nem is volt előtte kapcsolata, vagy azt sem tudta, hogy kell "csajozni/pasizni", és mégis komolyabb, tartalmasabb kapcsolata lett, mint a többségnek. Akkor kivel van a baj?

Nem csak az bánt, hogy nem minden lány adja olyan könnyen magát? ;)


Az egész dologban azt nem értem igazából, hogy akik annyira jól érzik magukat a kapcsolatukban, ismerkedős életükben, azok miért mégis mások életével vannak folyton elfoglalva?

Lehet, hogy annyira mégse jó az életük? :)

2016. júl. 29. 18:49
 16/60 A kérdező kommentje:

Privát válaszokra nem szeretnék reagálni, különösen nem a bunkó lerohanósakra. Akinek az egész problémámból csak annyi volt fontos, hogy most megpróbáljon felszedni, az inkább ne írjon.

Köszi.

2016. júl. 29. 18:57
 17/60 anonim ***** válasza:

Nem teljesen normális, de ezt gondolom te is tudod különben nem tetted volna fel a kérdést .

Az ember alapvetöen társaslény , bár a mai világban már minden a fejetetejére van állitva , de ettöl még igaz hogy a normálisnak titulált réteg vágyik a párkapcsolatra azt is kockáztatva hogy nem fogja azonnal a holtodiglan igazit megtalálni elsöre ( söt meg sem fordulnak ilyen gondolatok a fejében).

2016. júl. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 A kérdező kommentje:

#17:


Nem érzem, hogy valami baj lenne velem, nem ezért írtam ki a kérdést. Csak azért, mert senki nem hagy békén a környezetemben.

De igazad van, nem vagyok normális, ezt vállalom. Az biztos, hogy nem vagyok olyan, mint a legtöbb ember, ezt mindig éreztem.

Talán valami alkatrész hiányzik belőlem, vagy mi, nem tudom. :)

De én nem érzem így rosszul magam. Nem érzem rossznak vagy üresnek az életemet. El sem tudom képzelni, hogy mások annyira nem tudják magukat lekötni, annyira nincsenek terveik, hogy folyton kell mellettük lennie valakinek. Borzasztó lehet...

De mondtam, én is szeretnék párkapcsolatot, családot egyszer. Nem vagyok ellene ezeknek a dolgoknak, csak nekem nincs szükségem minden pillanatban más emberek társaságára.

Lehet, hogy tényleg furcsa vagyok. :)

2016. júl. 29. 19:05
 19/60 anonim ***** válasza:

Kerdezo:

Es abbol epitesz statisztikat amit a kozvezlen kornyezetedben tapasztalsz? Ennel kicsit szelesebb a vilag..

Hogy engem bant-e, hogy nem minden lany adja magat konnyen?

Eloszor is..nem azt irtam, hogy szeretoket tarts es randizz minden nap. Masodszor meg..total nem erdekel ki mennyire konnyen vagy nehezen hodithato. Mindig megszereztem es meg is fogom szerezni azt amit es akit szeretnek..es ez rajtam mulik, nem mas embereken.

Megnezhetned a kerdesed kivulrol es a valaszaid..egyaltalan nem vagy nyitott a tiedtol eltero gondolkodasmodra, valaszokra.

Az sztem is gaz, ha vki ezzel nyuz kivulrol, h miert nincs mar pasid, stb.

Viszont az sincs rendben szereny velemenyem szerint, ahogy Te allsz a temahoz.

Egyebkent nem a hoditas, szex stb. a lenyeg, hanem ha talalsz vkit aki szeret, akiben megbizol, aki megolel, aki mosolyof Rad.

Az elet lenyege inkabb a szeretet, mint a munka, stb. De a legtobb ember ezt nem veszi eszre. Viszont ettol meg nem erdemes altalanositani.

Egyebkent a Te dolgod, en csak a kerdesedre reagalok. Nem azert mert unalmas az eletem..hanem eppen vezetek es unalmas a vezetes ;) :)

14-es

2016. júl. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 Noren1989 ***** válasza:

Teljesen elfogadható ez a hozzáállás is. Minek valami olyanért hajtani, ami úgyis vagy az élete része marad, vagy egy 18 éves lecsapja a kezedről.


Élj úgy, ahogy te látod jónak.


26/F

2016. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!