Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem túl szigorú a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem túl szigorú a barátnőm anyukája ilyen szempontból?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyok együtt egy 15 éves lánnyal, akinek nagyon szigorú az anyukája a szexualitást illetően. Azt mondta nekünk, hogy 18 éves koráig megvárom, ha nagyon szeretem, mert nem fog bíróságra járni egy esetleges terhesség miatt. Szerinte az óvszeres védekezés például egyenlő azzal, hogy át nyúl az ablakon. Tablettát nem hajlandó fel íratni neki akkor sem, ha például 17 éves lesz. Itt nem is a türelmetlenséggel van a probléma, hanem a hozzáállással. Legalábbis nekem nem szimpatikus a helyzet, de ahogy látom le kell nyelnünk a békát. Egyébként az anyukájának sosem volt jó párkapcsolata, ergo szexuális élete sem. Ezt a lányának mondta.

2016. aug. 29. 22:13
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
az anyját jól meg kéne pakolni egy párszor és nem lenne ilyen...
2016. aug. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Egyik lány ismerősöm mesélte, hogy nekik úgy csúszott le szex közben a gumi, hogy észre sem vették, illetve úgy szakadt ki. Nekem is egyszer úgy szakadt ki, hogy nem találtam bele elsőre a lyukba, és elég volt egy rossz mozdulattal fel szakítani.

Mennyi idő után lenne ideális, hogy el engedje hozzánk a lányát? Eddig 2 hónap alatt csak én tekertem át hozzá biciklivel (11km),ha fáradt voltam, ha esett az eső, ha fújt a szél, ha kánikula volt..

2016. aug. 29. 23:25
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát én megkérdezném az ilyentől, hogy "te hogyan szexelsz ha nem veszed észre, hogy hupsz lecsúszott?". És te milyen lyukba nem találtál bele? Nem arról van szó h nem tudtok szexelni? Én durexet használtam anno és egyszer direkt "csűrtem csavartam", hogy mit bír, de nem tudtam kiszakítani.
2016. aug. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
Ez még akkor fordult elő, mikor még kezdő voltam.
2016. aug. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Nekem is akkor szakadt ki.
2016. aug. 30. 01:37
 16/30 anonim ***** válasza:
Már pedig a leirásodból csak az jön le , hogy neked csak szexre kell a csaj. Még szerintem a kiscsaj se akarja , csak van kire háritani a kifogásokat. Igy tudja hogy nem őt fogod szidni. Másról is szoktatok beszélgetni vagy csak dugni akarsz minden áron? Hidd el még egy 15 éves lány nagyon fejletlen szelemileg erre. Ha nem lenne az, neked nem kellene itt kérdezi semmit, menne minden rendesen.
2016. aug. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Sajnos az ilyen klixamos vén pi*k ekkor jönnek rá, hogy már nem fiatalok és már a jó pasik lesz*ják őket. Ekkor jelentkezik a kóros f*z irigység mely legtöbbször a lányuk irányában lép fel.

A #11-nek igaza van, jól meg kne kúrni és akkor elkussolna.

2016. aug. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

11, 17: Tök mindegy, hogy milyen a szülő, felesleges ráverni, hogy csak azért szigorú, mert klimaxos, mert kielégületlen, mert öregszik stb. Még ha igaz is, mind csak az ő baja.


Ha lepontoztok érte, szerintem 16-osnak akkor is igaza van. A kérdező se, meg a csaj se elég érett az egész dologhoz, csak hajtja őket a vér meg a hormonfelhő. Eleve felelőtlen dolog siettetni, meg azon tervezgetni, hogy hogyan lehetne átverni a szülőket, akik a lányuknak akkor is csak a legjobbat akarják, - de nekem is csak az jön át a kérdésből, hogy a kérdező csak dúgni akar, semmi mást.


Még hogy a lány anyja a szigorú?: Nekem lenne 15 éves lányom, és egy fószer azzal kerülgetné, hogy hogyan lehetne úgy megQrogatni, hogy abból ne legyen baja, de lehetőleg ki se derüljön, hát sörétes puskával várnám, mikor jön.

2016. aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

#18

Persze ha a 15 éves fiad akarna kúrni, akkor megveregetnéd a vállát, igaz?

Amúgy meg igy is Úgyis dugni fognak ha tetszik ha nem és akkor legalább védekezzenek.

2016. aug. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Ha szexelni akartok szexeljetek gumiban, a prűd anyucinak nem kell róla tudnia.
2016. aug. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!