Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem túl szigorú a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem túl szigorú a barátnőm anyukája ilyen szempontból?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyok együtt egy 15 éves lánnyal, akinek nagyon szigorú az anyukája a szexualitást illetően. Azt mondta nekünk, hogy 18 éves koráig megvárom, ha nagyon szeretem, mert nem fog bíróságra járni egy esetleges terhesség miatt. Szerinte az óvszeres védekezés például egyenlő azzal, hogy át nyúl az ablakon. Tablettát nem hajlandó fel íratni neki akkor sem, ha például 17 éves lesz. Itt nem is a türelmetlenséggel van a probléma, hanem a hozzáállással. Legalábbis nekem nem szimpatikus a helyzet, de ahogy látom le kell nyelnünk a békát. Egyébként az anyukájának sosem volt jó párkapcsolata, ergo szexuális élete sem. Ezt a lányának mondta.

2016. aug. 29. 22:13
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
19: Ne vetítsd már rám a szexista előítéleteidet. Nem, a fiammal is igen csak keményen elbeszélgetnék arról, hogyan kell a lányokkal tisztelettel bánni, és hogy nem a húspiacon van.
2016. aug. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Nem irigylem szerencsétlen gyereket.
2016. aug. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Szinte tudtam, hogy félreértés lesz belőle. Egy kapcsolat nem csak a szexről szól. A kérdést azért tettem fel, mert ilyen szigorú anyukával még nem találkoztam, és szimplán kíváncsi voltam más véleményére is. A lánnyal egyébként igen, szinte mindenről el tudunk beszélgetni. Sokat nevetünk együtt, ha szomorú valamelyikünk, akkor természetesen megvigasztalja. Ha csak szexre kéne, akkor nem is állnék már vele szóba.

Minden esetre köszönöm szépen az eddigi válaszokat. :)

2016. aug. 30. 22:24
 24/30 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon is akarja, elképesztően tüzes. És sokszor le kell állítanom azzal, hogy még nem szabad.
2016. aug. 30. 22:26
 25/30 A kérdező kommentje:
Na meg persze ő is igyekszik vissza fogni magát több, kevesebb sikerrel.
2016. aug. 30. 22:27
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Az anyucika irigy, ezért dögöljön meg a szomszéd lova is alapon inkább a lányának se legyen jó. Sok nő van így ezzel, más téren is.

Csináljátok ésszel, használjatok gumit és anyucikának meg semmi köze hozzá.

2016. szept. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Ma mondta nekem az anyukája, hogy nem kér abból az esetből, hogy be kell mennie a suliba be jelenteni, hogy a lánya mától ezért, és azért nem jön többet. Akkor engedi el hozzám a lányát, ha még 2 év múlva is együtt leszünk, mert nem tudja, hogy nálunk milyenek a körülménynek. Mármint, hogy mikor kik vannak otthon, hogy szemmel tartsanak minket.
2016. szept. 6. 21:29
 28/30 A kérdező kommentje:
Az anyukája egyébként 17 évesen csinálta először, és az is a gyerek kategória tudtommal.
2016. szept. 6. 21:30
 29/30 anonim ***** válasza:

Te ugyanolyan szerencsétlen vagy mint a csaj. Tökéletesen passzoltok. A #26-nak igaza van. A vén boszorkánynak kóró f*zirigysége van. Jó eséllyel anno a fél város megvolt neki így önmagából indul ki.

Komolyan bírósággal fenyegetőzik meg azzal, hogy kiveszi a csajt a suliból? Vicc az egész.

2016. szept. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Két év múlva pont az ő szarkavarásai miatt nem lesztek együtt, úgyhogy mond meg neki, hogy ezért nem tudod ezt megígérni.
2016. szept. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!