Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belemenjek ebbe a 'kapcsolatba'?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek ebbe a 'kapcsolatba'?

Figyelt kérdés

Van egy srác,,akit nagyon kedvesek. Szerelmes vagyok belé. Neki én nem vagyok a szerelme,de szeret velem szexelni.

Van egy exbarátnője aki élete szerelme volt 'más mint a többi nő' mert 'sokat nevettünk és nem tudtam kitalálni mire gondol '... Ő az első csaja,am otthagyta a srácot,mert 'neki több kell' . Most újra akár vmit, írt a fiúnak, találkoztak stb.

És ugyan nem volt szex v csók de állandóan beszélgetnek a fiú szerint. Ez rosszul esik. És a srác azt mondta szexeljek vele,maradjak a barátja később is, ne hagyjam el. És nem tudom. Ha összejön a csajjal elvileg velem már nem fog szexelni. Mert ő 'hűséges típus'...

De én szeretem... és azt mondja,szexben én mindent megadni neki amire vágyott,de az a csaj még nem. Most akkor én csak szexre kellek?

Azt mondta nem biztos hogy összejön vele újra. De erre nem lehet építeni h nem biztos. Mit csináljak? Ő azt mondta élvezzük amíg tart...

19L/24F



2016. okt. 5. 08:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%
Ne haragúdj kérdező, de ne sértődj meg, mert nem spermatartónak hanem ürítődézsának hívják inkább az olyat aki tudja, hogy mire kell, de még lelkizik és magát csapja be, hogy ő vele jobb a szex, stb stb. Nem gond, hogy ha valaki az exe felé hajt akkor az még érzelmeket táplál, és ha így kezdesz bele valakivel az ritkán lesz normális kapcsolat? Itt mi ezeket tapasztalat útján mondjuk, nem tínédzserek mondják neked, legalábbis én nem vagyok az. Hidd el, dugni jó vagy, másra nem neki Olyankor kedveskedik, mert bele akarja dugni a farkát a punidba és ennyi. Menj már arébb öt métert a lila ködből légy szíves, és ne gazdagídsd azon nők táborát akiknek fáj az igazság. Hidd el, komolyan már nem fog venni téged ő úgy sem sajnos. Ja, és ne kezdj el mással flörtölni, mert nem fog rád féltékeny lenni, sőt szánalmas leszel. Huh válaszoló társaim kihagytam valamit esetleg? És tényleg nem bántásból írtam, csak kapj észbe.
2016. okt. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
70%
Ne reménykedj ebből nem lesz semmi 22 L
2016. okt. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Ő mondta,hogy a csaja prűd és unalmas vele a szex. Lehet veletek is...😃
2016. okt. 5. 10:21
 14/23 anonim ***** válasza:
56%
Jah, és akkor ettől már azt jelenti, hogy mivel veled jó, akkor veled is marad úgy, hogy mondta, hogy ha talál valakit, amikor igazából ha akarna valamit már eleve ott vagy akkor nem lesz szex köztetek. Tényleg nem vágod, hogy tök mindegy, hogy az exével vagy sem, de nem akar veled komoly kapcsolatot, és ha tovább húzod utána nem tudsz mással egy jó darabig foglalkozni mert össze lesz törve a lelked? Minden csávó azt mondja, hogy jobb azzal akivel van, hátsz merne mást mondani nem? Gondolkozzál már. Ha meg prüd a másik csaj akkor minek foglalkozik vele? Jaj, tudom barátok, stb stb bla bla bla. Tényleg ismétli magát a történelem, olyan unalmasak vagytok kis butuska csajocskák. :D
2016. okt. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Tipikus az, hogy nők szexpartnernek kaphatják meg a szintjükhöz mérten legjobb férfiakat, és igazából az ilyenekkel szeretnének komoly kapcsolatot. Azt hiszik, hogy a férfit tökéletesen boldoggá teszik az ágyban, az majd beléjük szeret. Ez viszont tökéletesen naiv elképzelés! Nőknél kicsit sikeresebb férfiak nem a számukra könnyen kapható nőkkel terveznek komoly kapcsolatot.


A srác nem hülyít semmivel, csak reménykedsz. Hogy mit tegyél, az rajtad múlik. Kicsit ma is koptatja egy nő jó hírét az, ha csak szeretőnek, szexpartnernek használták férfiak. De azért igényesebb férfinek is lehet jó szexpartner az ilyen, miközben komolyabb csajt keres.


Igen sokszor egy kulturáltabb csaj lehet hogy kevésbé ügyes az ágyban, de vannak más értékek is egy nőben, ami férfi csodálatát kivívhatja, pl. a tartás.

Mondjuk erre egy példa: férfit kirúgja felesége, mert rájön hogy megcsalja. Tudja hogy feleségének ezután sokkal küzdelmesebb élete lesz (többet kell dolgoznia, kisebb lakásba kell költözni vagyonmegosztás után, arányosan kevesebb pénze lesz, gyerekeket nehezebb lesz nevelnie, sokszor férjénél lesznek), csodálja hogy felesége mégis méltóságára ügyelve ezt választja. Közben meg lenézi azt a szeretőjét, aki folyamatosan boldoggá tette az ágyban, de önérzet nélkül minden hitegetést, hülyítést tűrt.


Persze vannak olyan csajok is akik úgy gondolják, hogy élj a mának, inkább lesznek szexpartnerei pár hónapra sikeresebb férfiaknak, mint hogy szolidabb, őket jobban megbecsülő férfit válasszanak. Végül is mennyiségileg így jutnak a legtöbb jó minőségű férfihoz, és aki nagyon emancipált az már a jó hírével sem foglalkozik.

2016. okt. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
13%
Attol, hogy torolteted a valaszaimat, meg nem leszel kevesebbe ostoba :D. Rendben, gratulalunk! Az a legnagyobb erdemed, hogy meg lehet teged dugni! Huha :D.
2016. okt. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Emberi létforma vagy? :D Több értelmet várnék egy embertől :) Ki vagy használva rendesen, ami szomorú, hogy vagy nem veszed észre, de még szomorúbb, ha tudatsult is benned és mégis játszod ezt a kisded játékot.
2016. okt. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

"Önbecsülés ide vagy oda, szeretem."

Naív és ostoba vagy.

"És jobb vele a szex,mint bárkivel."

Na mert ezt 19 évesen meg tudod állapítani...


A történet meg maga annyira lehúz téged, hogy remélem soha de soha nem kerülsz az utamba! Te utolsó...

2016. okt. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Kár, hogy sértődőset játszol kérdező, csak mi akik tudjuk mi a dörgés, meg külső szemmel olvassuk, tudjuk, hogy mi a stájsz, sőt a sorok között te is olvashatod, hogy mire megy ki a srác részéről a dolog. Fiatal gyerek, jóhogy nem hagyja ki a digi dugit, buta volna. De ritka, hogy ilyen esetből későb komoly lehetne. Persze, ha neked ennyi is elég, akkor csináld, akkor vald be magadnak, hogy te sem akarsz mást, csak, hogy jól meg tudjon csinálni ha szeret, ha nem... csak tudod később már más értékek lesznek fontosak a számodra, és meglesz a véleményed saját magadról is. Okos légy.
2016. okt. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
79%
Ha rám hallgatsz, akkor azt csinálsz, amit akarsz.
2016. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!