Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belemenjek ebbe a 'kapcsolatba'?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek ebbe a 'kapcsolatba'?

Figyelt kérdés

Van egy srác,,akit nagyon kedvesek. Szerelmes vagyok belé. Neki én nem vagyok a szerelme,de szeret velem szexelni.

Van egy exbarátnője aki élete szerelme volt 'más mint a többi nő' mert 'sokat nevettünk és nem tudtam kitalálni mire gondol '... Ő az első csaja,am otthagyta a srácot,mert 'neki több kell' . Most újra akár vmit, írt a fiúnak, találkoztak stb.

És ugyan nem volt szex v csók de állandóan beszélgetnek a fiú szerint. Ez rosszul esik. És a srác azt mondta szexeljek vele,maradjak a barátja később is, ne hagyjam el. És nem tudom. Ha összejön a csajjal elvileg velem már nem fog szexelni. Mert ő 'hűséges típus'...

De én szeretem... és azt mondja,szexben én mindent megadni neki amire vágyott,de az a csaj még nem. Most akkor én csak szexre kellek?

Azt mondta nem biztos hogy összejön vele újra. De erre nem lehet építeni h nem biztos. Mit csináljak? Ő azt mondta élvezzük amíg tart...

19L/24F



2016. okt. 5. 08:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

"Most akkor én csak szexre kellek?"


Az alapján, amit te leírtál, ez elég egyértelműnek tűnik.


"Ő mondta,hogy a csaja prűd és unalmas vele a szex."


És te biztos vagy benne, hogy igazat mond, nem pedig azt, amit te szeretnél hallani, illetve amit a saját érdeke diktál, ha azt akarja, hogy amíg más nincs a képben, továbbra is ki tudjon dumálni a bugyidból?


Ez szerintem kb. olyan, mint amikor nő férfiak elhitetik a szeretőjükkel, hogy a feleségükkel már annyira elhidegültek egymástól, hogy szex sincs köztük, aztán a nő meg nézeget, amikor egyszer kiderül, hogy a feleség várandós a második vagy harmadik gyerekükkel.


De nyilván neked kell tudnod, hogy az egészséges önbecsüléseddel összefér-e ez a kapcsolat, illetve úgy érzed-e, hogy több az előnyöd származik-e belőle, mint hátrányod, meg hogy majd hogyan fogod tudni kezelni lelkileg, ha egyszer vége lesz, te pedig már már kötődsz hozzá érzelmileg.

2016. okt. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

"Most akkor én csak szexre kellek?"


Mennyi időbe tartott rájönni? Amilyen unintelligens, mucsai paraszt vagy a ba*on kívül nem sok mindenre vagy jó.

2016. okt. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Hosszan gondolkodtam, hogy hogyan magyarázzam el neked, kérdező, hogy mit látsz rosszul. De feladom. Párkeresős időszakomban összehozott a sors néhány különösen ostoba kiscsajjal, s én naiv fejjel mindig azt hittem, hogy ennél már nincs lejjebb. Tévedtem.
2016. okt. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!