Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok már ilyen helyzetben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen helyzetben, fiúk, lányok véleménye érdekel?

Figyelt kérdés

Egy nagy érzelmi csalódáson vagyok túl. És így gondoltam kiélem az egyik nagy vágyam.Hát lehet lenne lehetőségem kipróbálni egy 3-as szexet,interneten ismertem meg őket. Aki volt már ilyen helyzetben leírná,hogy hogy zajlik egy ilyen?

Találkozástól kezdve minden kis részlet érdekel. Előre is köszi


2016. okt. 24. 18:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Találkozunk esetleg egy kávé utána kiveszünk egy szobát gyors zuhany és neki látunk a jónak.. Aktus után újabb zuhany és mindenki megy arra amerre lát.. Nem kell túlbonyolítani főleg ha csak szex miatt találkoztok. 22 L
2016. okt. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!