Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti menszesz alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti menszesz alatt kiszoktátok verni párotok farkát? Vagy ugyan úgy szeretkeztek?

Figyelt kérdés
2016. dec. 24. 08:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

A menzeszem gyengébb napjain szoktunk szexelni is, de amúgy ilyenkor orálisan kényeztetjük egymást, ha ahhoz támad kedvünk. Én ugye tampont használok, fürdés után tampon fel, így engem is kényeztet orálisan.

De különben te is kielégítheted magadat ilyenkor, vagy ha neki az orál nem játszik, vagy esetleg te nem tampont használsz, attól még kézzel ő is lerendezhet téged. Csak kommunikálni kell!

2016. dec. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Én is tampont használok és mensi alatt jobban kívánom őt de az lesz amit mondtál en majd masztizok miután ő elelvezet.
2016. dec. 24. 10:40
 13/28 anonim ***** válasza:
Kézzel, vagy még inkább szájjal szoktam csinálni neki azokon a napokon. És általában nálunk is egyoldalú a dolog, szóval csak én kényeztetem őt. Ami a kérdés másik részét illeti, persze velem is előfordul, hogy felizgulok közben, de én ettől függetlenül nem kívánom a szexet vagy a viszonzást tőle. Egyszerűen nem esne jól, nem tudnám elengedni sem magam...
2016. dec. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Igazad van természetesen en sem várok viszonzást tőle de amikor ő elelvez az nekem is izgató és így legalább hamar lesz orgazmusom.
2016. dec. 24. 11:02
 15/28 anonim ***** válasza:
amikor erősebben meg van akkor általában orálozok felizgulok de van bennem félelem, hogy h ha olyankor szexelnénk akkor milyen macerás lenne a dolog, amikor már gyengébb akkor simán szexelünk
2016. dec. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Végül is kibírni nehéz amikor nekem már múlik mi is csináljuk rendesen ő ki is nyal engem ha kérem en meg imádom nézni ahogy elélvez mert mi ki vesszük mikor ő elmegy nem élvez belém.
2016. dec. 24. 11:05
 17/28 anonim ***** válasza:
Amúgy fura, mert a legerősebb napokon alig leszünk maszatosak, max 1-2 csepp, mikor meg már majdnem elmúlt, akkor eléggé összekenjük egymást :D de hálistennek van fürdőszoba a házban, így nem probléma.
2016. dec. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Így van pontosan.
2016. dec. 24. 11:14
 19/28 anonim ***** válasza:

Mi csináljuk néha úgy is. Amikor nem annyira nagyon vérzik. Amúgy análozunk ilyenkor :)

26/F

2016. dec. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Hmmm az is izgató.
2016. dec. 24. 11:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!