Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti menszesz alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti menszesz alatt kiszoktátok verni párotok farkát? Vagy ugyan úgy szeretkeztek?

Figyelt kérdés
2016. dec. 24. 08:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Mi szexelni olyankor nem szoktunk, mivel még szülőknél lakunk, így tudunk csak együtt aludni hétvégente. Ha menstruálok, általában csak leszopom, vagy kiverem neki. Elég nehéz lenne utána csupa véresen kimenni fürdeni, amikor anyáék is a folyosón mászkálnak. :D Én tampont használok, így kinyalni ő is ki tud, de nem mindig van hozzá hangulatom, sokszor fáj a hasam. Vagy ujjal kényeztet.

20N

2016. dec. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

De kérdező! Ha olyankor beindulsz, akkor miért nem mondod meg neki! Drágám, erre most úgy beindultam, hogy te elmentél, hogy nekem is jól esne elélvezni, kezdj valamit velem. Vagy olyankor csak szimplán húzd oda a kezét a lábad közé, hogy tudja, hogy te is vágysz rá.

Ne legyél már ennyire ilyen. Mert ez így elég egyoldalú. Vannak lányok, akik nem várnak viszonzást, akik ilyenkor nem vágynak rá, de ha te igen, akkor meg ezt juttasd a barátod tudtára!

2016. dec. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Én csak kiverem és l*szopom többször is, mert ő igy nem szeretne szexelni. 19/L
2016. dec. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti azért mert párom kicsit undorodik a vértől hiába van ott tampon nem akar odanyúlni véletlenül se igy en kenyeztetem őt és mikor vége a mensinek akkor ő konyak engem.
2016. dec. 24. 13:25
 25/28 A kérdező kommentje:
Kinyal*
2016. dec. 24. 13:26
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szeretkezni én semmiképpen sem akarok, még zuhany alatt sem, nekem az tabu. Tampont használok mensi közben, így a csiklómat tudja kényeztetni.
2016. dec. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Lehet kapni szivacsokat amit feltudnál helyezni olyankor, direkt erre a célra vannak kitalálva. És nem lenne véres a barátod sem.


Ez itt 50db-os, de van 8 db-os is azt hiszem, a DM-ben is kapható. :)


[link]

2016. dec. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Vá ez de jo.
2016. dec. 24. 23:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!