Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmondjam a lánynak, hogy még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a lánynak, hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Érdekelne a véleményetek!

Randizni fogok egy lánnyal, aki már nyilvánvalóan nem szűz, és már utalt is rá, hogy ő készen áll rá, hogy lefeküdjünk egymással.

A gond az, hogy én még így 26 évesen szűz vagyok. Félek elmondani neki, pedig biztosan megérti, de azért megsporólnám ezt a kínos procedurát. Viszont később meg biztosan kiderülne, és akkor lehet számonkérné tőlem, miért nem avattam be, miért nem bíztam meg benne, stb...

Egyébként nem tartok az első alkalomtól, kicsit béna leszek, de szerintem nagyobb gond nem lesz.

A lány 22 éves.


Szerintetek mi legyen? Vélemény, tapasztalat?



2017. márc. 4. 11:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Elmondtad végül?
2017. márc. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2020. aug. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A Gyakorin kérdezők egy részének (ők az erős kisebbség) valós kérdése van, amire szeretne választ kapni, de ha elmúlik az aktualitása, akkor nem olvasgatja a továbbiakat.

Az a fiú nyilván túlesett az alkalmon, és a mai szemével látja, hogy fölöslegesen izgult, ha visszaolvasná, talán szégyellné is magát, hogy olyan gyerekes volt.

2020. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!