Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Erősen szub hajlamú fiatal nő vagyok, de az ilyen dolgokat csak szex közben szeretem és igénylem.

Sajnos csak olyan férfiakkal találkoztam eddig - mostani pasim is ilyen - akivel vagy nagyon jó a szex, de a kapcsolatunk többi része elég megterhelő számomra, vagy pedig fordítva. Az egyik exem meg is vert néha, amit kicsit élveztem sajnos, de beláttam, hogy ez így nem fog menni, szétmentünk nagy nehezen.


Próbáltam járni rendes sráccal is, de őt nem bírtam elviselni 1 hónapnál tovább. Képtelen volt rendesen megalázni, próbálta inkább röhejes volt mint izgató. Aztán amikor véletlen meghúzta a hajamat máris elkezdett bocsánat kéregetni, ez nagyon lelomboz.


Szóval nem tudom mit csináljak magammal mivel vágyaim nagyon eltérnek a normálistól de az értékrendem pedig nem.

Képtelen vagyok így megtalálni a boldogságot mert két elég kényes végletet keresek a férfiakban úgy látszik. Normális családból származom egyébként, a szüleim és a testvérem mit sem tudnak erről az egészről nyilván, és a barátnőim között se sokan vannak akik tudnak mindent. Nem nagyon tudok erről kivel beszélni. Egyik barátnőm javasolta a pszichiátert de szerintem ahogy egy meleget sem lehet meggyógyítani, úgy velem sem nagyon tudna mit kezdeni. Úgy értem nem lehet nagyon parancsolni a vágyaknak. Egyszerűen igénylem szex közben a durvulást és a megalázás szinte bármi formáját de olykor jó lenne kicsit lazítani is és normális életet élni.


Gondoltam kiírom a kérdést, hátha valakinek van valami hasonló tapasztalata és idősebb és tapasztaltabb mint én, hogy mit lehetne tenni esetleg.

Köszi a ki próbál valami hasznosat válaszolni. 22N



2017. márc. 4. 15:47
 1/3 anonim válasza:
Hat sztem a tàrskeresőkön keresgélj és simàn vàllald fel hogy ilyen hajlamaid vannak biztos lessz olyan akinek ez bejön !
2017. márc. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van itt egy egész rakás olyan "jófiú", akik pont a megfelelőek: normálból nyuszik, de ha hagyod, akkor azért belőlük is előjön szépen a domináns hímállat.
2017. márc. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legtöbben azt csinaljak h keresnek egy barátot aki mellett egyenrangú életet élhetnek es egy szeretőt aki kellőképp megalázza őket az agyban.
2017. márc. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!