Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolat prostival?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat prostival?

Figyelt kérdés

Többször voltam a lánynál és sokat beszélgettünk lakáson dolgozik teljesen normális elmélet bír. Most szombaton felhívott hogy igyunk egy kávét valahol,ami azt hittem ilyen beszélgetős dolog lesz két barát közt,de nem randi volt.

Ha ti lennétek a családom/barátaim hogy viszonyulnátok a munkájához? (Engem nem zavar). Ma délután is kávézunk nem tudom hogy rákérdezzek arra,ezek után is folytatja a munkát majd.


2017. máj. 15. 07:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nezd, ha ez nem csak marketing arra, hogy gyakrabban jarjal hozza, hanem semmilyen modon nem megy mar penz toled hozza a talalkozasokra, akkor hajra.
2017. máj. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
31%
Nekem 2 ilyen kapcsolatom is volt. De mind 2 pasi onnantól eltartott engem, ők kezdeményezték hogy randizzunk és akkor onnantól csak velük legyek. Lenne pénzed őt eltartani?
2017. máj. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
39%
Te sem vagy szent, mert krvákhoz jársz míg ő sem, mert pénzért árulja magát. Szép pár lesztek ámen!
2017. máj. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
50%

Miért is becsmérelitek, hogy örömlányhoz jár?

A prostitúció az egyik legősibb mesterség, s míg más szakmák eltűntek az évezredek során, ha ez annyira életképtelen foglalkozás lenne, fennmaradt volna eddig?


Arról nem is beszélve, hogy olcsóbb és kifizetődőbb, mint egy barátnő/feleség. Véleményem szerint nem az a k**va, aki pénzért csinálja, hanem az, akit szeretsz, megadsz neki mindent, estére meg fáj a feje vagy nincs kedve. Erről ennyit.

2017. máj. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Diavolino44 ***** válasza:
67%
#12 mindenki olyan ingyenelo mint amilyen te vagy.. az ilyen no erdemelne meg a legjobban az alazast, meg a +20cm analisan.
2017. máj. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Eltartani nem fogom,dolgozzon vagy így vagy úgy balek nem leszek hogy élősködjön rajtam. Az hogy napközben lefekszik a vendégekkel nem zavar,de valószínűleg 100ból 1et ha élvezni fog.


Azt mondta hogy a kisugárzásom fogta meg és a viselkedésem, nem tárgyiasítottam,szavak nélkül megvolt az összhang ,szexben nem tudom mennyire alkottam maradandót (ami a száraz technikai részét illeti).


És ha haverok meglátják hogy prosti,letojom,fizet és megtudja miből áll majd a hétköznapom.


Más kérdés az hogy bennem megbízik majd a lány,hiszen mi van ha továbbra is lányokhoz járok majd a szolgáltatásért,bár kétlem mert vele minden a toppon volt és most izgulok az első natúr mennyire lesz gyors.

2017. máj. 15. 13:38
 17/24 anonim ***** válasza:
Ingyen fogtok d...i? Na azt megnézném
2017. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Miért Te a barátnődnek fizetsz okos gyerek?
2017. máj. 15. 22:26
 19/24 anonim ***** válasza:

"hiszen mi van ha továbbra is lányokhoz járok majd a szolgáltatásért"


hogyhogy? ugy gondolja, hogy te ot nem csalhatod meg, o meg teged naponta tucatszor? mert akkor azert atgondolnam...

2017. máj. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nem ilyen egyszerű ,gondolkozz én ha elmegyek nem a lefekvés miatt megyek el hanem ,mindegy nem lehet elmagyarázni, ő nem azért fekszik le faszikkal mert másra vágyik!
2017. máj. 16. 22:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!