Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolat prostival?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat prostival?

Figyelt kérdés

Többször voltam a lánynál és sokat beszélgettünk lakáson dolgozik teljesen normális elmélet bír. Most szombaton felhívott hogy igyunk egy kávét valahol,ami azt hittem ilyen beszélgetős dolog lesz két barát közt,de nem randi volt.

Ha ti lennétek a családom/barátaim hogy viszonyulnátok a munkájához? (Engem nem zavar). Ma délután is kávézunk nem tudom hogy rákérdezzek arra,ezek után is folytatja a munkát majd.


2017. máj. 15. 07:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
52%
Nem lesz ebbol ingyensex nem kell félned. Szoktunk ilyet csinálni de nálad akkor nem fog menni mert nem ajarod eltartani. Inkább nézed hogy dugjak hogy meg tudjon élni...miért nem tartod el?
2017. máj. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Mert nem vagyok hülye és sok r,banc arra játszik hogy eltartsák ,nem érdekel ki dugja,mert nem élvezi a kuncsaftokkal,ha meg jön egy ügyes kuncsaft és vele élvezi akkor így jártam...de eltartani nem fogom,max ha keres munkát és ameddig nem talál.
2017. máj. 17. 10:25
 23/24 anonim ***** válasza:

És ezek után el is vennéd kesöbb feleségül?

Na meg tegyük fel ezek után ő sem akar duxxxni mással és keres mondjuk egy bolti eladoi munkát. Abból nem fog megélni te is tudod max ha pénzeled még mellette.

2017. máj. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Főiskolai végzettsége van de az eltartsa max normál szinten lesz,azaz ahogy kell és illik!
2017. máj. 17. 23:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!