Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Viszonyom volt egy nős férfiva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonyom volt egy nős férfival. Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok.

1 éve megismerkedtem egy 37 éves férfival.

Nagyon jól kijöttünk már a kezdetektől.

Én beleszerettem. Azt hittem ez kölcsönös. Ő minden szempontból az első volt nekem.

Nemcsak a szexről szólt a "kapcsolatunk".

Volt, hogy csak találkoztunk beszélgetni, összebújni.

Azt állította nincs gyereke se felesége.

Viszont tegnap megláttam sétálni a feleségével és a két (!!!) gyerekével.

Ráadásul a legkisebbik gyereket babakocsiban tolta. :(

Egy világ omlott össze bennem.

Így mentünk el egymás mellett. Én könnyes szemmel ő pedig lehajtott fejjel.

Persze utána rengeteg SMS-t, üzenetet küldött. Azt akarja,hogy beszéljük meg.Még el is jött hozzám de látni sem bírom.

Undorodom tőle és magamtól.

Sajnálom a családját is. Megcsalta velem a feleségét és lelkiismeretfurdalásom van. Ráadásul nem is csúnya a felesége. Nem értem...

Hogy tehette ezt velem? Hogy ismerhettem ennyire félre?



2017. máj. 19. 10:41
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
54%
Egy éven keresztül nem vetted észre? Neharagudj kedves kérdező szemét volt a pasi de te meg jó nagy balek vagy....
2017. máj. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

11#

Nem állítom az ellenkezőjét.

2017. máj. 19. 11:26
 13/33 anonim ***** válasza:
61%
Hát én nem bírtam volna megálni,hogy oda ne menjek a pasihoz. Helyedben jól kiosztottam volna,tudja csak meg a felesége milyen férfinek csinált gyereket. Helyedbe ott a helyszinen lekevertem volna neki egyet,hogy hogy.lehet ilyen szemét aljadék...
2017. máj. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják hogy szeretői viszony, és sajnos ez van. Sose leszel első csak második, persze boríthatod a bilit, de azzal senkinek se teszel jót. Fura, hogy annyira se ismerted hogy családja van, a mai világban.
2017. máj. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon aljas, és szemét emberrel hozott téged össze a sors, az tuti. Viszont itt is az ékes példája annak, hogy egy 35+os férfi tényleg csak kihasználja a veled egykorú lányokat. Tudják nagyon jól, hogy figyelemre, és arra vágytok, hogy rátok mindenki felnőtt nőként tekintsen, és ezt el is játssza, utána meg egyenes az út a bugyitokba. Meg kéne érteni azt, hogy 19 év korkülönbség az rengeteg. Konkrétan ha az első randija úgy sikerül, most az apád lehetne. Veled egykorú, vagy kicsit idősebb srácokkal foglalkozz, mert nincs köztetek generációs szakadék. Ezt nem azért mondom, mert én 24 vagyok, de egy példa. Reálisan nézve, én se szeretnék már 18 éves lányt barátnőnek. Már közted és köztem is nagy különbségek vannak. Te most fogsz érettségizni, és most fogok diplomázni, teljesen más az életszakaszunk, és nehéz ezeket összeegyeztetni. Nem beszélve 19 évről.. 24/F
2017. máj. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

A külső nem számít.

37 éves, 2 gyerek, szóval kb. 10 éve már együtt lehetnek.

Idővel a legjobb nő sem lesz annyira izgató és érdekes, mint egy új. Függetlenül a kortól és kinézettől. Na jó egy szintnél lejjebb (pl. aki ép vele van) lejjebb nem szokta adni senki.

Röviden, a feleségével már megszokássá vált a kapcsolatuk, nincs az az izgalom, mint veled, te legalább ugyanannyira tetszel neki mint a felesége, vagy még jobban, és ezért érdekes neki ez az egész.

És hát egy jó dugásért sok mindenre képesek vagyunk mi férfiak.

Átvert, hogy kefélhessen. Ez ennyi.

2017. máj. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell többet felvenni ennek a telefont,úgyis hazudni fog.
2017. máj. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
67%
tényleg sajnállak, de ilyen az amikor egy fiatal azt hiszi hogy azon a szinten van a szerelemben mint egy pasi aki az apja is lehetne...
2017. máj. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
És amikor este felhívtad csak úgy dumálni ő felvette és csevegett veled?
2017. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Azert tegyuk hozza,a legtobb 37 eves pasi mar nos,vagy elvalt...ritka az agglegeny.Miert kellett egy majdnem apadkorabelivel kezdeni???

Gyanakvasra adhat okot.

Amugy megerdelne,h lebuktasd a neje elott.Te meg gondolom eleg tapadstalatlan vagy eteren,legkozelebb ovatosabb legyel,ne menj bele ilyen kapcsolatba.Gondolj a felesegre,te mit ereznel...

2017. máj. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!