Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Viszonyom volt egy nős férfiva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonyom volt egy nős férfival. Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok.

1 éve megismerkedtem egy 37 éves férfival.

Nagyon jól kijöttünk már a kezdetektől.

Én beleszerettem. Azt hittem ez kölcsönös. Ő minden szempontból az első volt nekem.

Nemcsak a szexről szólt a "kapcsolatunk".

Volt, hogy csak találkoztunk beszélgetni, összebújni.

Azt állította nincs gyereke se felesége.

Viszont tegnap megláttam sétálni a feleségével és a két (!!!) gyerekével.

Ráadásul a legkisebbik gyereket babakocsiban tolta. :(

Egy világ omlott össze bennem.

Így mentünk el egymás mellett. Én könnyes szemmel ő pedig lehajtott fejjel.

Persze utána rengeteg SMS-t, üzenetet küldött. Azt akarja,hogy beszéljük meg.Még el is jött hozzám de látni sem bírom.

Undorodom tőle és magamtól.

Sajnálom a családját is. Megcsalta velem a feleségét és lelkiismeretfurdalásom van. Ráadásul nem is csúnya a felesége. Nem értem...

Hogy tehette ezt velem? Hogy ismerhettem ennyire félre?



2017. máj. 19. 10:41
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

18#

Nem hittem/hiszem azt, hogy egy szinten vagyok a szerelemben meg úgy mindenben vele. Tisztában vagyok azzal, hogy jóval tapasztalatlanabb, éretlenebb vagyok nála.

Nem azért foglalkoztam vele mert "jaj én érettebb vagyok a koromnál". Baromira nem vagyok érettebb a koromnál. Ez az eset is bizonyítja.


19# Hihetetlen de igen.


20# Folyamatosan a felesége helyébe képzelem magam! Nem hagy nyugodni a dolog.

Szörnyű lelkiismeretfurdalásom van.

Ribinek érzem magam.

Én a felesége helyében biztosan tudni akarnám ha megcsal a párom...de én nem köpöm be. Nem visz rá a lélek.

Főleg, hogy láttam a gyerekeit is. Annyira kicsik még. Nem akarom, hogy megtudják milyen gané az apjuk. Tőlem nem tudja meg senki.


Egyébként megint írt. Meg akarja beszélni.

De nem érdekel. Nem tudom mit akar ezen megbeszélni. Szánalmas.

2017. máj. 19. 15:08
 22/33 anonim ***** válasza:
11%
Az idealis szereto vagy. Megcsinalst mindent az agyban, alulrol-felulrol. A szadba lehet elvezni - remelhetoleg le is nyeled -, kicsi duma utan elhiszel barmit, s ha kiderul hogy csak egy luk voltal (vagy inkabb tobb luk is jaratos volt) ugyse csinalsz botranyt hisz 1) nem akarsz rosszat a gyerekeknek 2) kiderulne, hogy siman csak a szexert jartal a palihoz, azaz mi is vagy....? Hm... Nem.jut eszembe, de ha szeretot keresnek, irok neked azonnal. ;-)
2017. máj. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

22.

Nem a szexért "jártam" hozzá. Pontosítok nemcsak a szexért. Hanem mert szeret(t)em.

2017. máj. 19. 15:21
 24/33 anonim ***** válasza:

Ha ennyire szabadon volt veled, ahhoz az is kellett, hogy a felesége ne is akarjon tudni róla.

Sok boldog család csak látszat, vagy legalábbis a háttérben olyan dolgok vannak amitől egy idealista fiatal rosszul lenne.

Most te is szorosan becsukod a szemed, mert olyanba ütköztél, ami nem tetszik.

2017. máj. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
69%
De,miért ne tudhtaná meg az asszonyka milyen aljadék ,söpredék férje van?? Joga van tudni. Igaz úgysem válna el a férjétől...
2017. máj. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Ne hibáztasd magad, itt igazából egyértelműen a férfi hibás.
2017. máj. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

"Most te is szorosan becsukod a szemed, mert olyanba ütköztél, ami nem tetszik".


Mi mást tehetnék?


Nemcsak ő volt hibás. Én is. Mert vak voltam.

2017. máj. 19. 15:27
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se marcangold magad ezen, nem a te hibád volt, szemét pasit sodort melléd az élet. Ha szabad kérdezni, körülbelül milyen rendszerességgel találkoztatok? Ha gyakran, akkor hidd el, a feleség is gyanított valamit (ha tudni nem is tudta), egyszerűen csak szemet húnyt felette. Én a helyedben találkoznék vele, meghallgatnám, egy szavát se hinném el, aztán képen törölném. Nem csak a feleségével és a családjával volt egy szemét disznó, hanem egy ártatlan, szerelmes, naiv lánnyal is. Beköpni én nem tudnám, nem az én dolgom, hogy hogy dug félre, majd visszakapja ezt az élettől. Tényleg ne okold magad, a fiatalság és a tapasztalatlanság hátránya, hogy az ember lánya még olyan hiszékeny, issza a férfi minden szavát, hamar beleszeret és nem nyitja ki a szemét. Te nem csináltál semmi rosszat, nem vagy hibás. :) 18/L
2017. máj. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

28#

Heti 3 néha 4 alkalommal.

2017. máj. 19. 21:24
 30/33 anonim ***** válasza:
79%

Ahogy a franciák mondanák. C'est la vie.


Sajnállak és szívesen megvigasztalnálak. Irigylem a csávót mindazért amit veled átélt és elítélem azért amit veled tett. Az idő majd segít, te pedig edződsz. Sajnálatos a vége de ha az addigi szép volt akkor szerintem jól jártál. Sok lánynak csak farokvezérelt kis nudlik jutnak akik más tinicsajokkal csalják őket. A te első szerelmed legalább csipkerózsika szerű volt. :) Ez is egy pozitívum. Szóval ahogy a dal is mondja: "Always Look on the Bright Side of Life" :)

2017. máj. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!