Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar lefeküdni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar lefeküdni velem a barátom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom hogy ez a 'tini párkapcsolatok 'kategória de sokszor nem érzem magamat még igazán felnőttnek:D

20 éves lány vagyok, 5 komolyabb kapcsolatom volt eddig, de egyikőjükkel sem feküdtem le. Sokan udvaroltak, és szép lánynak tartanak (még ha én nem is érzem annak magam) szóval nem emiatt nem volt semmi komoly dolog az eddigi barátaimmal. Egyikőjüknél sem éreztem magamat felkészülve a dologra. Most viszont lassan 4 hónapja lett egy barátom akiért teljesen odavagyok. A személyisége annyira megfogott hogy ha rajtam múlik a dolog én biztos nem megyek szét vele. Körülbelül egy hónapja viszont előjött egy olyan énem amit eddig nem ismertem. Rettenetesen kívánom őt. Ő is folyton mondja hogy mennyire kíván, de mindig visszafogja magát ha kicsit rámmozdul. Azt mondja mindig hogy velem várni akar. Elég sok barátnője volt előttem, de sokuk tényleg csak szexet akart vele, ő viszont sokszor mondja nekem hogy nem igényli annyira a dolgot. Viszont én nagyon félek hogy ha sokáig várok kihűl ez az érzés amit mostanában érzek. Lehet azért tart ettől mert én szűz vagyok?

20/L


2017. okt. 3. 01:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Hééjjj, még csak 4 hónapja vagytok együtt. Nincs ezzel semmi gond. Talán jól esne, ha úgy feküdnél le vele, hogy ő nem szabad akaratából teszi, hanem kényszerhelyzetben érzi magát? Adj neki időt, és hagyd, hogy majd ő hozza fel a témát! Hidd el, ezek ellenére nagyon szeret Téged!


Az teljesen rendben van, hogy kívánjátok egymást, ez annyit bizonyít, hogy működik a kémia. Viszont a kutyáktól (ösztönlény) éppen az különböztet meg, hogy a kutyák akkor csinálják, amikor jól esik nekik.


A szex nem egyenlő a szerelemmel; ideig-óráig összeköt, aztán csak kefélőtársak lesztek egymás számára. Ne várd azt a szextől, hogy mindent megold, ami hiányzik. Egy-két hónap múlva kijönnek a problémák, amiket akármennyi szexszel sem lehet megoldani. Olyan problémák, maik az értékrendetekből, neveltetésetekből és személyiségetekből adódik. Egyébként legkésőbb 20-25 év múlva a szex már nem fog menni biológiai okokból. Ez után már tényleg csak a szellemi javak fognak számítani.


Én Téged nagyon nagyra becsüllek, mert fontosnak és értékesnek tartod magad és a szüzességed; ezt tartsd meg így! A barátodat pedig szintén nagyra becsülöm, mert felismert egy olyan értéket, amit ma sokan elkótyavetyélnek. Azt, hogy megőriz téged szűzen a férjednek.


Nem tudom, merre és hogy-mint randiztatok, de tudom ajánlani a sétálást, túrázást, éttermet, kávézót; az olyan helyeket, ahol más emberek is ott vannak, de tudtok kettesben beszélgetni. Emellett törekedjetek arra, hogy egymás személyiségét, gondolkodásmódját, értékrendjét ismerjétek meg, mert ez az, aminek az ellentéte szét tudja feszíteni a kapcsolatot. Ha valakinek nincs kedve a másikhoz, az csak a tünet, de a probléma az értékrendek közötti összeférhetetlenség.

2017. okt. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Pont fiatal korban létszükséglet. Szinte mindegy csak szex legyen. Az biztos hogy nem volt előtte barátnője , nem dugott , lehet hogy szűz. Vagy annyira rosszul tud szexelni hogy nem mer kezdeni, halogatja ameddig tudja. Vagy talán állandóan hokizik , ezért nem megy neki.

Az biztos hogy nem hozzád való.

2017. okt. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem értem a srácot, ha ő is kíván téged, miért fogja vissza magát? Szégyelli a péniszét vagy mi lehet? Én a helyében átszeretkezném veled az éjszakákat-nappalokat. Tényleg nem értem.
2017. okt. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A barátod nyilván felkészületlennek, törékenynek lát, ezért akar várni még aminek örülhetsz is hogy ennyire támogat téged, és megértő. Te viszont nagyon visszafogott vagy ez már az írásod alapján egyből lejött, nyilván szeretnéd ami természetes is tehát hogy vágysz erre, de viszont mit teszel? Várod csak vagy jeleit is adod ennek hogy te már készen állsz? Jó az oké, hogy a fiú tisztje a kezdeményezés, de hidd el ő sem akarja elrontani azzal eztet hogy csak lerohan. Nem látja hogy magabiztos vagy ebben, nincs benned kellő határozottság a dologban, és emiatt nem lép szerintem. 23/F
2017. okt. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha akarod őt, támadd le. Engedj a vágyaidnak, ne szégyenlősködj. Ha hárít, hogy ő még várni akar, mondd meg, hogy Te már nem akarsz várni. Szexet akarsz. Most. Maszturbálj előtte, és élvezkedj látványosan. Ha erre sem izgul fel, akkor szépen kielégíted saját magad. Aztán eldöntöd, hogy vársz még, vagy keresel olyan pasit, aki szexuálisan is kíván.
2017. okt. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

-mégsem vagy szép (ne, hiszem)

-meleg

-impotens

2017. okt. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
#15 amit ír az jó
2017. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Amit a 15. ir az egy nagy marhaság.

Az még egy normális embert is elriasztana, akinél rendben van a szex.

2017. nov. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!