Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szóval hogy. Rosszul teszem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval hogy. Rosszul teszem, hogyha nem olyannal fekszem le első alkalommal, akibe nagyon szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenki azt mondja, hogy akkor a legjobb, ha olyannal csinálod, akit szeretsz, de lenne lehetőségem rá, hogy lefeküdjek valakivel, akit valamennyire ismerek. Nem tartom rossz srácnak, bár még nem sokat beszélgettünk, dee eddig egészen szimpatikus. 18 éves vagyok most és nagyon vágyom az érintésre meg úgy erre az egészre. Nyilván mindenkinek mást jelent, de már annyiszor mondtam nemet ilyen lehetőségre, viszont nagyon nehezemre esik megvárni, hogy legyen egy kapcsolatom, mert az olyan kiszámíthatatlan. Már százszor végigpörgettem az agyamon és nem tudok, hogy a szîvemre halgassak vagy az eszemre.
2017. okt. 9. 00:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%

Kb. semmiféle jelentősége nincs, hogy szerelmes vagy-e, vagy sem, az bőven elég, ha szexuálisan kívánod a partnered, másrészt meg az első szexnek egyáltalán nincs akkora jelentősége, mint ahogy a sok idióta itt előadja.

Pont olyan, mint az érettségi, előtte mindenki be van tőle szrva meg izgul, de 10 év múlva már arra se emlékszik, hogy mit húzott, meg hanyast kapott.

2017. okt. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ki tudná meg, hogy nem vagy szerelmes. Nem csak szerelemből lehet élvezni, sőt.
2017. okt. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%

Ne agyald túl ennyire. Ha találsz egy számodra vonzó partnert és lelkileg késznek érzed magad, vágj bele. Bármikor megállhatsz, ha úgy érzed nem oké.

Ne ess abba a hibába mint sokan, hogy évekig várják a tökéleteset, egyre feljebb tornázzák az igényeket, míg végül ebbe őrülnek bele

2017. okt. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
"...te csak várj, míg eljön AZ a f@.sz..."
2017. okt. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne parazz ra, elj a pillanatnak.
2017. okt. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!