Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg minden más pasi tudja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden más pasi tudja irányítani az orgazmusát mindíg? A barátnőm mérges mert a szájába élveztem.

Figyelt kérdés

Alapvetően nem rajong az orálért sem (mármint a szopásért, azt szereti ha én nyalom), de megbeszéltük hogy néha csinálja ha nem a szájában megyek el. A múlt hónapban összesen 3x szopott, valamint tegnap is csinálta.

Szóval 4/3 alkalommal nem a szájába élveztem, de tegnap véletlenül hamar, az első 1 percben elélveztem és hát ment a szájába js.

Persze nem ezzel van a gondja annyira, hanem nem hiszi el hogy nem direkt csináltam. Mert szerinte minden férfi jóval előtte érzi...

De azért másokkal is előfordúl néha hasonló, nem?



2017. nov. 3. 09:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Előfordul az ilyen. Az már jobban aggasztana, hogy minden férfit ismer.
2017. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
56%
4/3 szor nem a szájába élveztél. Csak negyedik alkalommal. És azt írod sajátos rendellenesség. Össze vissza írogatsz. Ha régen volt szex akkor gyorsabban elmész. Tehát mikor a szájával csinálja egy kicsi idő után vedd ki a farkad és van kezed arra a kb 2-3 húzásra. És akkor nincs ilyen baj.
2017. nov. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az a sajátos rendellenességed van hogy hülyének nézed a barátnődet is meg minket is.

Azért élveztél a szájába mert ugy jobb elélvezni mintha ki kellene venni és kézzel befejezni.

De ha a barátnőd utálja akkor ne szivasd meg szopatás közben.

2017. nov. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!