Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Ti hogy kezelit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti hogy kezelitek, ha egy nő nemet mond nektek a szexre?

Figyelt kérdés
Felháborodtok, elkeseredtek? Tovább próbálkoztok vagy feladjátok? El tudjátok fogadni? Dühösek lesztek ilyenkor a nőre?

2017. nov. 26. 14:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
16%
Igen, felháborodok, elkeseredek, dühös leszek. Ez természetes, hiszen valamit szeretnék, amit nem kaphatok meg.
2017. nov. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért van egy minimális különbség aközött hogy mit érzek és mit teszek. Nem vagyok már hároméves, képes vagyok nem megerőszakolni embereket, ahogy a boltban se kezdem el majszolni a zsömlét vagy a csokit fizetés előtt.


Nem is értem hogy merülhet ez fel komolyan benned egyáltalán...

2017. nov. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

14: Oké, értem :D

Azért merült fel bennem, mert nagyon sok fiú/férfi nem így gondolkozik - sajnos. De így már értem, akkor jó :D A frusztráltság megérthető amúgy teljesen. :D

2017. nov. 26. 15:56
 14/27 anonim ***** válasza:
Első vagyok, miért gratulálsz és kérlek meséld el nekünk hogy hogyan gondolkodik nagyon sok fiú és férfi. Szeretem ezeket a 18 éves első féléves bölcsész karos hallgatókat akik mindenképp ilyen butyuta kérdésekkel akarják bizonyítani hogy ők milyen mély gondolatokról képesek elmerengeni.
2017. nov. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
16: a mentalitásért. Hogy te valóban képes lennél megerőszakolni egy nőt. Aki ilyet tesz, annak csak gratulálni tudok. Nem vagyok bölcsész így meg úgy, csak elítélem a nemi erőszakot. Olyan nagy baj ez?
2017. nov. 26. 16:19
 16/27 anonim ***** válasza:
Az erőszak elítélés nem gond, de elég nagy gond hogy olyanért gratulálsz és nevezed mentalitásnak ami egyértelmű szarkazmus volt jelesül, hülye kérdésre hülye válasz.
2017. nov. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Miért lennék dühös? Miért RÁ lennék dühös? ENGEM nem kíván, tehát valahol ÉN vagyok a hibás, ha nem tudom meghozni a kedvét. (De általában meg tudom.)
2017. nov. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Miquel régóta ismerjük egymást de most baromságot mondasz. Nem mások véleménye illetve hozzánk való viszonya határoz meg minket. Ha valakinek a szőke haj tetszik de nekem barna van akkor azért hibás vagyok? Ez elég bagatel kifordított mi több abszolút kiszolgáló hozzáállás. Aki így gondolkodik annak nincsen saját identitása.
2017. nov. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
19, 20: szerintem mindkettőtöknek igaza van. Miquel, ha egy nő nem kívánja a szexet, az nem feltétlen a férfi "hibája". Lehet, hogy simán csak mondjuk menstruációja van, vagy stresszes napja volt, vagy tudomisén. Persze ha egy férfi nem kívánja, az se a nő hibája feltétlenül. Meg úgy általában: nem kell mindenhol felelőst meg hibást keresni.
2017. nov. 26. 21:03
 20/27 anonim ***** válasza:

A félreértés a korkülönbségünkből adódik. Én nem holmi külsőségekről, szőke hajról beszéltem. A férfi alapból jobban kívánja a szexet. Jó, persze vannak kivételek, de tény, hogy az ő agyában 4x akkora helyet foglalnak egy fajfenntartási, mint a létfenntartási funkciók. A nők esetében ez az arány fordított. Ők nem annyira a szexet, mint inkább a párjukat kívánják. (Itt most nem mai kifordult világú tinikről beszélek, aki puszta menőségből partiba vágatják magukat.) A nő sokkalta összetettebb lény a férfiaknál. A gondolkodása is más. A férfi agya jellemzően egy dologra fókuszál egy adott pillanatban, a nő sok dolgon tud egy időben gondolkodni. Meg is teszi! Tele van az agya a felelősségteljes munkájával, a gyermeke aznapi viselkedésével, a másnapi ebéddel, vagy a sarki fűszeres véletlenül elejtett mondatával. Neki nem villannak az agyába átlagosan 17mp-enként erotikus töltetű képek, hangulatok, mint a férfiaknak.

Ha azt szeretném, hogy olyan gyakorisággal kívánja ő is a szexet, mint én, akkor ahhoz meg kell hoznom a hangulatát. Jó partnernek, szerethető férfinak kell lennem, aki ráadásul remekül ismeri az ő lelkét, az erogén zónáit, s hogy mikor milyen hangulata van. Hogy vad vágtára, vagy andalító érzékiségre van-e aznap szüksége?

Ha sok szexet akarsz, érdemeld is meg! Széppé kell tenned a nő életét ahhoz, hogy ő széppé tudja tenni a tiédet.

2017. nov. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!