Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire érthető, hogy beteges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érthető, hogy betegesen gátlásos vagyok a méretem miatt és valahányszor feljövök ide kérdést/kommentet olvasni szinte a sírógörcs kerülget?

Figyelt kérdés
15 cm hosszú és 3,5 cm vékony, eddig 5 barátnőm volt, 2 megcsalt a szemem láttára, utóbb megint 2 később szétkürtölte a méretemet a barátnői körében, egy volt olyan, akivel csendben váltunk el, de ő sem élvezte sosem a szexet csak ragaszkodott hozzám egy ideig a személyiségem/ambícióim miatt. Akárhányszor jövök ide, olvasom melyik csajnak melyik méret jön be és felszakadnak a régi sebek a méretem miatt. Gyakran privátban nőnek adom ki magamat így pasik küldözgetnek képet a farkaikról és kivétel nélkül mindnek láthatóan nagyobb és vastagabb farka van (tehát még a kamuzás sem állja meg a helyét, ami itt sok csaj gondol a pasikról). Van itt még olyan, aki komplexusos a mérete miatt? Kitérő válaszoktól - pl. "menj pszichológushoz"/"lesz olyan csaj, aki passzol hozzád" - kíméljetek!

2018. ápr. 5. 15:26
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
84%
12: Jelqing veszelyeirol olvastam orvosoktol cikkeket, hat akkor maradok inkabb kisfarku, de nem veszelyeztetem azt a picit sem :DDDD Bar hasznalni persze cask pisilesre szoktam, de hatha egyszer meg fogom szexre is XD
2018. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
#21: Nem sok veszítenivalód van velem egyetemben. Szóval ezt a kockázatot simán bevállalhatod minden-mindegy alapon, mert az impotenciához képest semmivel sem jobb érzés az amikor megismersz egy csajt, lefeküdtök max 3-5 alkalommal (közben nulla szenvedély csak csupa kiábrándultság árad belőle), majd pár hét után dob is a csaj.
2018. ápr. 5. 18:16
 23/34 anonim ***** válasza:
51%
#21 Jelqing veszélyei?Nem kell eszetlenül csinálni.Le van írva az erekció értéke 50-70% közben hogy ne sérüljél meg.Vigyázz van szoros punci az is veszélyes.
2018. ápr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
84%

Gyanitom a noid nem a mereted miatt vagnak fapofat az agyban, hanem mert istentelenul bena vagy. Es azt sem tudod, hogy kell megerinteni egy not.


En tobb merettel voltam mar es ki merem jelenteni, hogy a meretnek nem sok koze van a szex minosegehez es az elvezethez.


Amelyik pasi meg a merete miatt rinyal, melysegesen szanalmas. Puszika. 24

2018. ápr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
76%

24: Ebbe én is beszállnék ha megengeditek =)


RÉSZBEN igazad van!


De akkor mit csináljon az ember fia, ha találkozik olyan nővel(kkel) aki(k) szó szerint kineveti(k) a méretet? Még aktus előttről beszélünk. A jobbik eset, hogy puhatolózásnál vágnak pofát :)


Van még rosszabbik eset is: Amikor kézzel/nyelvel csinálja kedvesének (ez már párkapcsolat!) és repetát kér és szétélvezi az agyát (visítás, remegés stb.), de utána unott pofával hagyja, hogy reszeljék (fadarab effekt, hiába forgatod), mert nincs hüvelyi orgazmusa és szakításkor kiderül, hogy nem töltötte ki a pasi rendesen és ő volt az eddigi legkisebb partnere??? HM? És szakítás előtt még a barátnőjének elszólja magát, hogy akivel csalja az illetőt azzal nincs "méretprobléma"??? hM??? Biztos a pasi a béna, igazad lehet... de ilyen esetben? :)


HMMMM???? :)


Yep, megesett velem is. IJ, igaz? :)


Puszika! <3


Ezért szoktam motiválni a sorstársaimat, hogy mindenkinek meg kell találnia a kompatibilis társát. Igen kedves kérdező, sajnos ezt meg kell találnod neked is, meg sokunknak még! (Nekem is sajna) :) HAJRÁ!

2018. ápr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen van néhány tajgetosz pozitív köztünk sajnos. Akkor én mit szóljak a nevetségesen kicsi és vékony 12/3,5cm-es szinte mikropénisz kategóriával. Én azelőtt léptem/dobtak a kapcsolatból emiatt, hogy megcsaltak volna. Az összes kisfarkú előbb-utóbb meg lesz csalva. Az átlag vastagság 4-4,5cm ami 12-13cm kerületre. Nekem körbemérve 11,5cm.. Egy baromi nagy selejt és vicc kategória.
2018. ápr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
83%

#25


Nagyon egyszeru a valasz. Nyilvan ha kezzel ketszer elelvezteted aktus elott, es beteszed orgazmus utan termeszetes, hogy lankad a szexualis vagy a nonek is es mar nem tud annyira ott lenni. Verd ki magadnak ketszer, mennyi kedved van kozvetlen utana ujra betenni? Nem sok.


Elobb szex kell kis izgatas utan es csak az aktus vegen “kell” rasegiteni kezzel az orgazmusig, ha igenyli a no. Meg kell beszelni, ki hogy szereti. Ha a partnerem fapofat vag, megkerdezem vagy megkerem, hogy mondja/mutassa neki hogy esik jol. Nem tul bonyolult.


Aki kinevet mast ilyen miatt, az a sajat szegenyseget, ostobasagat bizonyitja. Szerinted a nok teste tokeletes? Hat nagyon nem. Az ilyen not ki kell rugni, mint macskat szni. Azamit a velemenye egy ostobanak? Ugye, hogy nem.


Nyilvan elofordul egyedi igeny, vagy anatomia, de azt a legkonnyebb mondani egy hanyatlo kapcsolatban, hogy jaj hat kicsi van neki, azert. Persze az elejen minden tokeletes.


Szinten a partner szegenysegi bizonyitvanya. Neki meg a melle lapos, kicsi, narancsboros es egy fapcsa az agyban. Neked meg ez a velemenyed.


Akinek vmi nem tetszik ott az ajto. Ha egy ferfi megfog es felizgat, annyira sokadrangu kerdes, hogy mekkora. A nok meg mas miatt aggodnak, amikrol meg nektek fogalmatok sincs. 24

2018. ápr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Egyszer a kisujjammal kielégítettem a barátnőmet - én vagyok neki az első. Utána mosolyogva mondtam neki, hogy ha egyszer nem leszünk együtt és pasit keres, majd nem kell félnie attól, hogy túl kicsi lesz a pasi farka.
2018. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
58%
A 15 az átlagos...
2018. ápr. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

27: Próbáltuk úgy is, hogy annyi előjáték legyen, ne legyen száraz, és úgy sem lett neki orgazmus hüvelyi úton(tehát nem volt előtte csikló). De mindegy. Kézre azt értettem, hogy fekve pozíció és csikóizgatás meg csókolózás (szerintem ha nem kívánt volna, akkor nem lett volna nedves, mint a fene, vagy tévedek), ujjazást nem engedte sosem! (:O)

De szájjal nagyokat élvezett általam, de hát kevés voltam semmi gond, már túltettem magamat rajta.


SOSEM frusztráltam, hogy kicsi volt a melle, pedig 22546x elmondta, hogy nincs vele megelégedve, biztattam, hogy ne butáskodjon. Az én részemről totális megértés és támogatás volt.


Van amikor nem passzolnak a dolgok, ennyi.

2018. ápr. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!