Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire érthető, hogy beteges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érthető, hogy betegesen gátlásos vagyok a méretem miatt és valahányszor feljövök ide kérdést/kommentet olvasni szinte a sírógörcs kerülget?

Figyelt kérdés
15 cm hosszú és 3,5 cm vékony, eddig 5 barátnőm volt, 2 megcsalt a szemem láttára, utóbb megint 2 később szétkürtölte a méretemet a barátnői körében, egy volt olyan, akivel csendben váltunk el, de ő sem élvezte sosem a szexet csak ragaszkodott hozzám egy ideig a személyiségem/ambícióim miatt. Akárhányszor jövök ide, olvasom melyik csajnak melyik méret jön be és felszakadnak a régi sebek a méretem miatt. Gyakran privátban nőnek adom ki magamat így pasik küldözgetnek képet a farkaikról és kivétel nélkül mindnek láthatóan nagyobb és vastagabb farka van (tehát még a kamuzás sem állja meg a helyét, ami itt sok csaj gondol a pasikról). Van itt még olyan, aki komplexusos a mérete miatt? Kitérő válaszoktól - pl. "menj pszichológushoz"/"lesz olyan csaj, aki passzol hozzád" - kíméljetek!

2018. ápr. 5. 15:26
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
79%
A méreted átlag feletti, irreális a félelmed. A megcsalásnak ehhez semmi köze. Általában nagyobb fark pasik kamoznak, gondolom, mivel a kisebb farkúak közül sokan komplexusosok. Nekem 10 centi, és én is komplexusos voltam, de szerencsére van tökéletesen hozzám illő barátnőm, így rájöttem, hogy hülyeség. Nem mondom, hogy néha nem villan fel bennem a vágy, hogy "bár normális méretű lenne", de mivel tudom, hogy semmi baj vele, nem szorongok. A 15 centi meg vicc, hogy túl kicsi. Barátnőmbe be sem menne... Csak meg kell találnod a hozzád illő lányt, illetve ami még fontosabb, figyelned kell rá szex előtt és közben. :)
2018. ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 aszlan ***** válasza:
38%
Legy okos tanulj egy izgato teknikat.maszirozast.nekem is a barátnőm ojan nem is nagyon tud élvezni huvejileg mint a nok95%ka.15cm az boven elég lene.lehet hogy a neki állásodból van a baj.amugy azokért a nokert ne is sírjall.job az ijenek nekul.
2018. ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
60%

Jól látod, van veled probléma, elég kényes probléma. Az, hogy nem látod át, hogy a helyzet a következő:

-olyan "hölgyekkel" éltél párkapcsolatban,akik egy partner mellett lazán félrek*félnek

-akik szétkürtölik másoknak az olyan személyes dolgokat, mint a kedvesük intim mérete (értelmes nőben még a gondolat sem merülne fel, felfogja, hogy ez csak két emberre tartozik)

-nincs benned annyi józan paraszti ész, hogy átlásd: az átlagos női hüvely 11 cm, és lelki beteggé teszed magad azért mert neked 15 cm-es


Én sem élvezném a szexet egy olyan férfivel, aki ott tart, hogy a szex és erotika élvezhetősége a péniszméret függvénye. A legamatőrebb tévhit, ezt a gondolatot nyilván kisugárzod magadból, nem tudod magad elengedni szex közben, ezt meg érzi egy nő. Aki azt gondolja, hogy a f@rka mérete bármit is befolyásol, annak halvány lila gőze sincs mitől döglik a légy és mi kell egy nőnek.


Én hozzá is mentem a szerelmemhez, neki olyan 13 cm körül lehet. Ha nem lenne jó a szex, nem mentem volna hozzá. Bizonyos pózokban fájdalmas a méhszájnál, szólnom kell hogy óvatosabban csinálja vagy váltsunk pózt. Egyrészt. Másrészt meg ahelyett, hogy idióta emberek idióta rögeszméi miatt görcsölne, azzal foglalkozik hogy élvezzük a szexet és hogy élveztessen. Lassan 8 éve vagyunk együtt, már akkor totál benedvesedek, ha az ágyban hozzám ér. A 13 cm-es pénisz tulajdonosa.


26/N

2018. máj. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Szerintem egyantalan nem a méret számít hanem a technika 😁😁 ezt nőként mondom ☺️
2019. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!