Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak miért csak dugni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért csak dugni akarnak?

Figyelt kérdés

Ma délután elhívott egy srác beülni valahová. Elmentem, pizzát ettünk és mivel nem randi volt külön fizetünk. Ezután a srác haza hozott kocsival és mondta hogy szívesen feljönne és folytathatnánk az estét.

De elküldtem mert nem vagyok olyan lány.

Miért hiszik azt a férfiak hogy attól mert együtt ettünk valahol, akkor már szexelni is fogunk?


2018. ápr. 28. 21:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
55%
Én pl dugás előtt nyalni is akarok.
2018. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
84%
Mert van olyan nő, aki szintén csak ennyit akar...
2018. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
13%
Csak. Majd idővel rájössz hogy te sem leszel apáca.
2018. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
9%
Neked nem tetszett a srác? Te mit szerettél volna?
2018. ápr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
83%
Egy rossz tapasztalat, és már megy az általánosítás, gratulálok!
2018. ápr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

#4 De tetszett, de nem tudom miért gondolta azt, hogy egy pizzázás és egy kellemes beszélgetés után már mindjárt széttárom a lábam. A hideg ráz attól hogy ha arra gondolok hogy ő kaja közben azon elmélkedett hogyan dugjon meg.

Kérdem én, az ilyen férfiak miért nem mennek "olyan" lányokhoz?!

2018. ápr. 28. 21:38
 7/32 anonim ***** válasza:
52%
Azért, mert ez a pasik dolga. Tudod, tele vannak tesztoszteronnal, dugni akarnak. Ilyenek. Szerencsére. ;)
2018. ápr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
23%

A férfiak érdekes teremtések.Valójában az ösztön eléggé vezérli őket,ez talán nem is baj.Én azt mondom,te is belátod majd,hogyha kielégíted a barátod vágyait,akkor egész értelmesen ellehet majd vele beszélgetni,tervezgetni.Addig amíg nem,addig eléggé azon jár az agya,hogy hogyan kaphatna meg téged.

Ez van.

2018. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
40%
sajnos ilyenek :(
2018. ápr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Kedves Férfiak!


Nem kérek péniszről képeket! Köszi!

2018. ápr. 28. 22:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!