Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak miért csak dugni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért csak dugni akarnak?

Figyelt kérdés

Ma délután elhívott egy srác beülni valahová. Elmentem, pizzát ettünk és mivel nem randi volt külön fizetünk. Ezután a srác haza hozott kocsival és mondta hogy szívesen feljönne és folytathatnánk az estét.

De elküldtem mert nem vagyok olyan lány.

Miért hiszik azt a férfiak hogy attól mert együtt ettünk valahol, akkor már szexelni is fogunk?


2018. ápr. 28. 21:29
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
22%

Szegény kérdezö! Miért bántjátok? Tökre igaza van. Én is ezt tapasztaltam tizenx évig. Ráadásul még egy sza ros pizzát sem képes fizetni a ficko. Elmegy az ilyen a busba.

Amugy figyu kérdezö! Igen, ilyeneke, mert igy működnek, de amelyik picit intelligensebb, az azért tud disztingválni. És normálisan fog udvarloni. Akinek valóban te kellesz majd, az nem fog paraszt modjára nyomulni, hanem kulturáltan udvarol. De annak is a szex lesz a motiválo erö, amellett, h szimpatikus vagy neki, csak intelligensen fogja csinálni. Csak sajnos ahhou az egyhez, mig eljutsz, kb 100 barmot kell leépiteni.

2018. ápr. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
75%

aznapi fpinás hiszti is megvolt.

"A hideg ráz attól hogy ha arra gondolok..."


Csóri srác, gondolom még reménykedik, ha tudná...

2018. ápr. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
66%
Mennyi alszent, aranyaso, ostoba no van itt te jo eg.
2018. ápr. 29. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus olyan nő lehet ha meg akarják dugni az a baj ha nem akkor meg az.
2018. ápr. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Érdekes, mégis azokat választjátok akik csak dugni akarnak, akik meg nem akarnak rögtön megfektetni az lapát...
2018. ápr. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
58%
Ez a 21-es, valami nagyon nem normális lehet, baj van a toronyba.
2018. ápr. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Hála az ég hogy belefutottam pár érdekes sztoriba az életemben.Az volt a legszebb amikor mézes mázasan kérdezte a lány a "vár"diszkóban van e kocsid?Bocs pisilni megyek mindjárt jövök.Azóta is jön..

Egyébként konkrétan tudok pár nőről akiknek aranyból van a puncijuk.Vagy nem?

Egyébként volt anyumnak egy szakmai tanára annak idején 60as években,volt egy sámlija mindig ráültette a nőket,aztán elvitte kaviáros vacsorára őket :D

2018. ápr. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
22%
Mennyi csóró, önértékelési gondokkal küszködö balfsz csávó van itt 😂
2018. ápr. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
58%
#28 Az a lényeg,hogy te tökéletes vagy. :))
2018. ápr. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
47%
Jaj drágám, tudod, hormonok, osztonok. Nem kell és nem is lehet nagyon a világot megváltoztatni. A ferfiak, hamarabb és tobbet gondolnak a sexre.
2018. ápr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!