Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak miért csak dugni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért csak dugni akarnak?

Figyelt kérdés

Ma délután elhívott egy srác beülni valahová. Elmentem, pizzát ettünk és mivel nem randi volt külön fizetünk. Ezután a srác haza hozott kocsival és mondta hogy szívesen feljönne és folytathatnánk az estét.

De elküldtem mert nem vagyok olyan lány.

Miért hiszik azt a férfiak hogy attól mert együtt ettünk valahol, akkor már szexelni is fogunk?


2018. ápr. 28. 21:29
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
90%
most te tényleg azért sírsz, mert egy kellemes beszélgetés után bepróbálkozott? amit te is élveztél, és még tetszett is neked.
2018. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
85%
Én a feleségemmel sétáltam előtte, csak a szex után ettünk.
2018. ápr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Ment a dörrentős fotó. Háhá.

egyébként nem csak azt akarnak. Te választasz rossz pasikákat.

2018. ápr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
34%
Mert a férfiak mind bunkó,di.nók!!!
2018. ápr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
58%
És a nők miért csak élősködni,szopni,rinyálni,shoppingolni,stb. akarnak?Kb. ennyire hülye a kérdésed is!
2018. ápr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
76%
Azért mert 10-ből 7 lány az első randin leszopott a kocsiban.
2018. ápr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
36%
Küldjetek neki fszos képeket, minél több. Álszenteskedik itt...
2018. ápr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
26%

Mert erre programozta őket az evolúció. :D De komolyan.

A te srácod meg béna volt. Ha jól csinálta volna, te magad rángatod fel a lakásba, hogy dugjon már meg végre. ;)

2018. ápr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
18%

Kedvee kérdező!Utálom az általánosítást,mélyen nézz magadba és gondolkozz el egész komolyan a hibáidon mert a világ a belső képeid tükörképe,így a pasik is:-( Ugye milyen kellemetlen felismerés? Ha értelmes vagy,időzöl egy kicsit ezen a gondolaton.


Mellékesen a nők többsége meg csak a pénzre hajt mert belül olyan érzelemmentesek hogy csak a külső tárgyi dolgokat tudják meglátni,szánalmas!De figyelted?Én nem általánosítottam mert azt írtam hogy a többség.

Egy önbizalomhiányos,álszent aranyásó vagy!

Ha a pasikat általánosítod akkor tudd hogy magad alázod porig és ezek szerint ilyen olcsó ember vagy!

2018. ápr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

ennyiből az jött le neked, hogy CSAK DUGNI akart?

lehet úgy gondolta, hogy jól alakult eddig minden, alakulhatna még továbbra is jól

majd meglátod a folytatásban, hogy csak ennyit akart, esetleg komolyabb szándékai vannak

2018. ápr. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!