Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolat. Kinek mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat. Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
A tavaly megismertem a neten egy pasit, aki szexkapcsolatot keresett. Ő húsz évvel idősebb tőlem. Mondtam, hogy nem érdekel stb komoly kapcsolatom van. De addig beszélgettünk, hogy végül csak elkezdtem hozzá vonzódni. Főleg azért mert mindkettőnket a kicsit extrémebb szexuális dolgok vonzzanak amit egyikünk sem kap meg otthon. Viszont nem tudtunk még találkozni, mert egyikünk helyzete sem könnyű. És én őszinte leszek félek is. Képeket cseréltünk, beszéltünk telefonon stb. De mégis félek találkozni. Mivan, hogyha hónapokig levelezgettünk és ha találkozunk és mégse akarunk majd szexelni egymással? Vagy csalódás lesz? Csak szexet akarunk egymástól. Létezhet hogy ennyire félre ismertük egymást ennyi időn keresztül vagy ezt csak én gondolom túl, és nem kéne ennyire paráznom?! Légyszi normális válaszokat mert így is kivagyok.28l

2018. ápr. 30. 17:22
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:

A kérdés egyáltalán nem erről szólt..

Az utolsó jól látja..

Ami érdekelt volna a netes szexkapcsolatokkal való tapasztalatok továbbra is..

Én se gondolom, hogy e miatt szakítanom kellene..

De nem láthat mindenki mindent egyformán.

Természetesen a negatív hozzászólásokban is van igazság..

De nem azt kértem, hogy bárki is engem vagy a tettem minősítse.

Elvégre még nem is csináltam semmit a levelezésen kívül.

2018. ápr. 30. 19:08
 22/47 anonim ***** válasza:
Szabad tudni mik ezek az extrém dolgok?
2018. ápr. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:

Nem igazán szeretném most ezt itt kiírni..

Bár nem is hiszem,hogy ez különösebben számítana..

2018. ápr. 30. 20:52
 24/47 anonim ***** válasza:
Én is keresek szexkapcsolatot férfiként de egy nő sem akar megismerkedni. Mindenki komolytalan? Tegyél próbára! Nem fogsz bennem csalódni. Velem mindent kipróbálhatsz.
2018. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.

Nem partnert keresek.

Mivel azt már megtaláltam.

2018. ápr. 30. 21:07
 26/47 (:Puszedli :) ***** válasza:
50%

Szerintem az lenne a legtisztességesebb H megmondod neki h neked vannak igényeid és vagy ő adja meg vagy nyitott kapcsolat egy másik férfi. Ha a gerinctelenebb utat választod kicsit belegondolhatnál abba H te még mással szexelsz és hazudsz neki, csak az idejét veszed el attól hogy egy normális nőt találjon magának aki megbecsülni és nem veri át.


Egyébként rengeteg kamu profil létezik. Lehet nem is az aki a képen van. Lehet nem is egyedül várna hanem lehet több pasival. El is rabolhatnak. El is adhatnak. Remélem sikerült elég aggódalmat okozni.

2018. ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
Figyelj én teljes mértékben megértelek. Nagyon megtudja keseríteni az életed az hogy ha nem tudod megélni azt amire vágysz még a kapcsolatodban sem. (és nem kell itt feltétlen szexualitásra gondolni.) Nem eddig nem tettél semmi rosszat és értékelem benned hogy ettől függetlenül tenni akarsz de szerintem az alapvető dolog egy alapos,őszinte beszélgetés a pároddal hogy neked vannak olyan igényeid amiket ki akarsz próbálni és utána meglátod hogy mi lesz. Az is lehet egyébként hogy ha majd egyszer nem leszel már együtt a pároddal akkor utána nem fogod kívánni azt az a mostani igényed vagyis olyan mértékben nem mintha kapcsolatban lennél. Egyébként akik mondják hogy ne találkozz a férfival mert lehet kamu meg átver..stb ebben lehet igazság és nem elfélemlíteni akarnak hanem tényleg ilyen világban élünk hogy nem tudni ki van a net másik oldalán..stb
2018. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:

Volt már, hogy próbáltam erről beszélni de nem az ő világa ez..

És így kellemetlen erről beszélni neki..

Egy idegen pasi meg nem igazán számít, hogy mit gondol.

Pláne ha neki is vannak szokatlanabb vágyai..

De abban egyet értek veled is,hogy gusztustalan dolog.

És hogy nem ez a jó megoldás.

Már eléggé el vagyok bizonytalanodva..

De át fogom gondolni alaposan mindenképpen.

2018. ápr. 30. 21:19
 29/47 A kérdező kommentje:

Több mint fél éve levelezünk..

Miért hazudna valaki ennyi időn keresztül?

Tényleg én lennék ennyire naiv??

2018. ápr. 30. 21:20
 30/47 (:Puszedli :) ***** válasza:

Szerintem ebbe hibás a párod egy ilyen dolgot nem szabad fél várol venni. De viszont én úgy vagyok vele hogy kipróbálni ki lehet ez nem egy rendszer lesz egyből. Ha szeretünk valakit foglalkozunk az igényeivel.


Viszont azzal is számolni kéne ha partnerred lesz mellette valószínű hogy el fogsz hidegülni a párodtól mert mindig a pluszt fogod várni és unni fogod a párod még végül elhidegültök. Habár ha szex partnert keresel már csak az a kérdés H mikor mentek széjjel.

2018. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!