Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolat. Kinek mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat. Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
A tavaly megismertem a neten egy pasit, aki szexkapcsolatot keresett. Ő húsz évvel idősebb tőlem. Mondtam, hogy nem érdekel stb komoly kapcsolatom van. De addig beszélgettünk, hogy végül csak elkezdtem hozzá vonzódni. Főleg azért mert mindkettőnket a kicsit extrémebb szexuális dolgok vonzzanak amit egyikünk sem kap meg otthon. Viszont nem tudtunk még találkozni, mert egyikünk helyzete sem könnyű. És én őszinte leszek félek is. Képeket cseréltünk, beszéltünk telefonon stb. De mégis félek találkozni. Mivan, hogyha hónapokig levelezgettünk és ha találkozunk és mégse akarunk majd szexelni egymással? Vagy csalódás lesz? Csak szexet akarunk egymástól. Létezhet hogy ennyire félre ismertük egymást ennyi időn keresztül vagy ezt csak én gondolom túl, és nem kéne ennyire paráznom?! Légyszi normális válaszokat mert így is kivagyok.28l

2018. ápr. 30. 17:22
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:

Két évig lerestem szexkapocsolatot a neten. Nekem is vannak különleges vágyaim. Kb 20 randim volt, ebből 18 abberrált, psziciátriai eset. Kettő meg egyéb ok miatt nem jött be.

Hónapokig tartó levelezéssel semmit nem tudsz meg a másikról, akkor derül ki mennyire beteges amikor hozzádnyul. 35/N

2018. ápr. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:

Hú..

Hát köszönöm hogy ezt is leírtad..

Eddig is féltem most még jobban fogok :)

2018. ápr. 30. 18:30
 13/47 anonim ***** válasza:
És te mit gondolnál a párod felvetné neked, hogy a sexuális vágyait amire vágyik más lánynál élni ki , de utána visszajönne hozzád mintha semmi se történne, ha szép dolog ha nem és ezért nem hagynád el.. akkor is undorító dolog amit tennél..ha minden más szuper ahogy kell lennie és szerinted azért találtatok egymásra, de egy kapcsolatba a szex is beletarozik..akkor ott még se stimmel minden, de szerinted az tök oké lenne , hogy kiélnéd máshol a vágyad és mintha semmi se történne mennél haza , gratulálok! Remélem azt a tudatod is tudja, hogy vissza kapod az életbe és jobban fog fájni mint hinnéd! Internetes dologról mint ahogy már előttem is írták..itt bármit lehet hazudni, simán beadható valakinek , hogy pont mind arra vágyik mint te..nem rossz trükk, na mind1, lényegébe én annyit mondok, mielőtt megtennéd, gondolj bele, hogy azután , hogy néznél a párod szemébe utána , hogy hazaértél a kalandodból és számodra mit jelentene ha ő tenné ezt!
2018. ápr. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk...

"És csak azért mert nekem a szexben plusz vágyaim vannak,nem fogom elhagyni a párom akivel minden más szuper..

Nem szép dolog tudom,de nem is szeretnék ezzel bántani senkit.. "


Szóval megakarod tartani a pasid de közben kúrogatni is akarsz mással.Nem akarsz bántani senkit?Akkor kérlek tedd szóvá ezt a témát a párodnak és meglátjuk hogy ő miként fog ehhez hozzá állni.Nem akarsz senkit bántani?Őt fogod bántani akit elvileg "szeretsz".

2018. ápr. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
42%

Ritka az a lány, aki a két dolgot külön tudja választani. Elég intelligens lehetsz érzelmileg is. Ha ez így van, akkor meg főleg meg tudod érteni. Ha elmész egyedül egy vidámparkba mondjuk és ott jól érzed magad, akkor rosszat tettél a pároddal? Van aki szerint igen, mert miért nem együtt vagytok. Szerintem nem.

Ha ugyanígy jól érzed magad bizonyos téren csak épp mással /de nincs másfajta kötődés csak mint egy közös futás, biciklizés, kávézás, szex/ az miért lenne baj? Ha endorfint termel és boldog vagy tőle az miért baj? Szerintem az a baj, hogy a társadalmunk az irigységre épül. Ezzel te a párodat nem bántod. Bár jobb lenne ha nem kellene titkolózni, de pont a belénk nevelt korlátok miatt nem mindig megy ez. Ettől függetlenül te egy individuális teremtmény vagy, egyetlen egy van belőled és jogod van az élethez, a szabad döntéshez és - amennyiben ez nem más kárára történik - hogy jól érezd magad. Az, hogy lelkileg hogy hat ránk a dolog, rengeteg dologtól függ a kultúrán, nevelésen át az egyéni traumákig. Emiatt mindenkinek magának kell eldönteni, hol a határ, de könyörgöm... a másikra ne nyomjuk rá a saját hülyeségünket. Én nagyra becsülöm benned kedves kérdező, hogy ezt a kérdést fel is merted tenni egy ilyen társadalomban. Az emberek túlságosan zárkózottak és nem csak a szex terén. Ez csak az egyik vetülete.

2018. ápr. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:

Oké.

Igazad van teljes mértékben.

Tényleg gusztustalan dolog.

De akkor mondjak le azokról a dolgokról amik izgatnak?

Szakítani nem fogok ez miatt, mert a sima szex jól működik és maga a kapcsolat is..

Több mint nyolc éve vagyunk együtt..

Viszont nekem a sima szex kevés.

Többre vágyom..

Akkor most mi a megoldás??

Amivel én is megkapom amit szeretnék és nem is bántok meg vele senkit??

2018. ápr. 30. 18:37
 17/47 A kérdező kommentje:

13-14

Ti lányok vagytok vagy fiúk?

2018. ápr. 30. 18:39
 18/47 anonim ***** válasza:
Beszélgess a pároddal erről a dologról amire vágysz?Nyisd ki a kicsi szádat?Miért gondolod hogy a félrekefélés a leghelyesebb dolog?
2018. ápr. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:

Valószínüleg ezt már megtettem..

De ha a párom nem vágyik extrem dolgokra..

Ezért szakítsak vele?

2018. ápr. 30. 18:43
 20/47 anonim ***** válasza:
Ha ezen kívül minden jó, akkor miért kéne szakítani? Ez hülyeség. Ha veszel egy autót, egy hűtőt, TV-t, telefont és tetszik, minden oké vele de van egy apró hibája, általában nem dobod el emiatt. Olyat úgysem találsz ami tökéletes. Ha vannak barátaid, ismered a hibáikat. Olyanok amilyenek, de mégis úgy szereted őket. Nyilván a barátodnak is vannak hibái de mégis szereted. Ha ezt az egy dolgot így meg tudod oldani akkor miért ne? Neked is vannak hibáid, sokak szemében pont az, hogy ezt nem akarod megbeszélni vele. 8 év alatt azért valószínűleg megismerted már annyira, hogy el tudd dönteni, hogy mennyire lehet vele ezt megbeszélni. Ha eddig jutottál, akkor annak alapos oka lehetett, innentől kezdve így ismeretlenül szerintem teljesen felesleges megkérdőjelezni a szándékod. A kérdés alapból nem is erről szólt, csak páran erre terelték a témát.
2018. ápr. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!