Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolat. Kinek mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat. Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
A tavaly megismertem a neten egy pasit, aki szexkapcsolatot keresett. Ő húsz évvel idősebb tőlem. Mondtam, hogy nem érdekel stb komoly kapcsolatom van. De addig beszélgettünk, hogy végül csak elkezdtem hozzá vonzódni. Főleg azért mert mindkettőnket a kicsit extrémebb szexuális dolgok vonzzanak amit egyikünk sem kap meg otthon. Viszont nem tudtunk még találkozni, mert egyikünk helyzete sem könnyű. És én őszinte leszek félek is. Képeket cseréltünk, beszéltünk telefonon stb. De mégis félek találkozni. Mivan, hogyha hónapokig levelezgettünk és ha találkozunk és mégse akarunk majd szexelni egymással? Vagy csalódás lesz? Csak szexet akarunk egymástól. Létezhet hogy ennyire félre ismertük egymást ennyi időn keresztül vagy ezt csak én gondolom túl, és nem kéne ennyire paráznom?! Légyszi normális válaszokat mert így is kivagyok.28l

2018. ápr. 30. 17:22
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Ha elszánod magad és megteszed akkor engedd a pasidnak is hogy ő is dugjon mással.Neked hogy esne az hogy ő is kufircol mással s sokkal jobban érezné magát szex terén azzal a másik illetővel?
2018. máj. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:

Egyébként egyszer ezt felvetettem..

De nem jött be neki az ötlet.

Konkrétan azt javasoltam, hogy mi lenne ha lenne ő is egy valakivel és én is..

Akár hármasban is, ha neki úgy lenne jobb mármint a másik nővel..

De annyiban maradt ez a téma.

2018. máj. 1. 08:53
 43/47 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatna valaki f/22
2018. máj. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%

Én nyitott vagyok szexuális téren, feleségemmel nagyon sokat beszélgettünk erről, a vágyakról, a félrelépésekről, kiderült ki mit akar átélni az életben, igazítottuk egymáshoz a vágyainkat, kipróbáltunk Swingert, kipróbáltuk másik párral, kipróbáltunk néhány extrémebb felállást és tudom jól, hogy ami nálunk normális a kapcsolatban, az másoknál már kiverné a biztosítékot, vagy szakító ok is lenne. Szerencsémre párom belevaló lány, nyitott a dolgokra, de nem ugrik a hideg vízbe, át kell rágnunk minden nagyobb lépést, mert tudjuk, hogy egy hosszú kapcsolatot kockáztatunk amit egyáltalán nem akar szétszedni.


Ennyit magamról, csak hogy lásd nekem és páromnak milyen a szexuális életünk.

Mivel úgy érzem kicsit több tapasztalatom van olyan téren mint neked és több mint a legtöbb kommentelőnek, így had jegyezzem meg:

te hülye vagy! Bután csinálsz mindent, beszélsz a nagy dolgokról, de a gyáva, becsapós lehetőségek felé kacsintgatsz, és a szörnyű, hogy te is tudod, hogy rosszul csinálod, mégis csinálod!


Nem egyszer futott át a fejemen, hogy csak egy unatkozó srác vagy aki a többieket akarja bosszantani, de ha mégsem így lenne, akkor had jegyezzem meg:


1: egy kapcsolatban sok kompromisszum van, szex terén is, és csak akkor lesz igazán jó a szex, ha őszinték vagytok egymással, nem egymás háta mögött perverzkedtek, hanem egymás mellett


2: leírásod szerint te csak futólag említettél néhány vágyat párodnak, ő nem gerjedt rá, emiatt fejedben elkönyvelted, hogy csak a megcsalás a lehetőséged. Nekem évek kellettek, mire egymás előtt annyira megnyíltunk perverz vágyaink felé, hogy meg is éljük őket. Érthető, mert nagy a kockázat, de ez nagyon sok munkával jár és őszinteséggel. Mindenki nyitott a vágyak felé, főleg ha tudják, hogy a másiknak örömöt okoz, de ezt meg kell értetni velük. Nem elég, hogy elmondod neki, hogy mire vágysz, hanem meg kell válaszolnod a miértet is. Ha nem tudod tisztán elmondani, hogy mi miért izgat, addig nem tudja ő sem felfogni és lépni.


3: találtál egy pasit interneten, aki természetesen össze-vissza ígért mindent, magyarázott mindent, megígért mindent, és te erre begerjedtél. De szerinted ő jobb lesz bárkinél is? Ő egy plátói férfi, akire azért gerjedsz, mert a fejedben őt a tökéletes szeretőnek, a vágyak megélőjének képzelted el. De nem ismered és ezt 1-2 telefonbeszélgetés sem fogja megváltoztatni. Számodra ő nem gerjesztő, számodra az gerjesztő, amit ő reprezentál, ez pedig a megcsalás, a perverz szex. És ez könnyebb és izgalmasabb, mint ha a pároddal dolgoznál a vágyaidon.


Utolsó:

Hogy mit tanácsolok: Nőj fel! Lehet 28 vagy és tudod mit akarsz, de kerülöd a munkát, az egyszerű megoldásokat keresed. Ha tényleg van valami vágyad, legyen ez hármas vagy gangbang, akkor dolgozz érte, tisztán, emelt fővel, ne ilyen alattomos szeretős hazudozó megoldást válassz. Egyik oldalt nyavalyogsz hogy neked van a legjobb párod akit így+úgy szeretsz, másik oldalt meg a szeretődbe halál szerelmes vagy.


Vállald fel a vágyaidat, dolgozz a pároddal a vágyaidon, tegyél meg mindent (MINDENT), ami tőled telik és ha rájössz út közben, hogy pároddal nem illetek egymáshoz, akkor egyenes háttal szakíts.

Nehéz? IGEN, baromi nehéz becsületesen élni, nem becsapva a másikat és nem csak szavakkal hanem tettekkel igazolnod magad, de ez a felnőtt élet!

2018. máj. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:

Azt hiszem az a legésszerűbb ha tényleg hagyom az egészet.

És nem találkozok.

Valószínüleg nem érné meg, kockáztatni az amúgy jól működő kapcsolatom..

És igazából a problémák sem fognak ettől megoldódni.

Ez maximum csak egy átmeneti megoldás lett volna..

Amúgy köszönöm az összes hozzászólást..

Sokat segített a döntésben..

Kellemes napot mindenkinek.. :)

2018. máj. 3. 11:02
 46/47 A kérdező kommentje:

Jah és nem vagyok unatkozó srác.

A sztori mit leírtam valós kedves utolsó hozzászólo.:)

2018. máj. 3. 11:04
 47/47 anonim ***** válasza:
Király!! Ez a válasz a kérdésre.
2018. okt. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!