Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolat. Kinek mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat. Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
A tavaly megismertem a neten egy pasit, aki szexkapcsolatot keresett. Ő húsz évvel idősebb tőlem. Mondtam, hogy nem érdekel stb komoly kapcsolatom van. De addig beszélgettünk, hogy végül csak elkezdtem hozzá vonzódni. Főleg azért mert mindkettőnket a kicsit extrémebb szexuális dolgok vonzzanak amit egyikünk sem kap meg otthon. Viszont nem tudtunk még találkozni, mert egyikünk helyzete sem könnyű. És én őszinte leszek félek is. Képeket cseréltünk, beszéltünk telefonon stb. De mégis félek találkozni. Mivan, hogyha hónapokig levelezgettünk és ha találkozunk és mégse akarunk majd szexelni egymással? Vagy csalódás lesz? Csak szexet akarunk egymástól. Létezhet hogy ennyire félre ismertük egymást ennyi időn keresztül vagy ezt csak én gondolom túl, és nem kéne ennyire paráznom?! Légyszi normális válaszokat mert így is kivagyok.28l

2018. ápr. 30. 17:22
1 2 3 4 5
 31/47 (:Puszedli :) ***** válasza:
Mert ha ezt a lépést megteszed akkor jól már nem hiszem hogy ki jöhetsz belőle. De biztos erre is gondoltál úgye?
2018. ápr. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazad van és mindenképpen szakítás lesz a vége..

Én azt gondoltam, hogy így teljes lenne az életem..

Mindkettő pasiban van valami ami kellene nekem..

Persze a netessel nem taliztam így még rá nem tudok konkrétumot mondani.

De úgy éreztem így mindenem teljes lenne.

De tudom önzőség ez..

2018. ápr. 30. 22:01
 33/47 (:Puszedli :) ***** válasza:
Én azt javasolom H ülltesd le és ne engedd hogy felálljon amíg meg nem beszélítek. Azért nem kevés ideje vagytok együtt H ne szánjon rád időt. Onnantól kezdve az ő hibája mert nem tisztelt meg annyival H megbeszéljétek és megoldjátok közösen. Ha nem akar beszélni akkor mond el neki a másik verziót H legyen választási lehetősége. Vagy egyből mond el mind a két lehetőséget inkább. Innentől nem hibáztathat ha nem tesz semmit.
2018. ápr. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

mondd, egész életedben csalni fogod a párod? nem akarsz szakítani, "csak mert nem egyeznek a vágyaitok, de amúgy jó a kapcsolat"


de komolyan. egész életedben csalni fogod?? az ilyen úgyis kiderül, főleg, ha rendszeres szexkapcsolat. legyen eszed, és keress olyat, akivel egyeztem. nem vakon osztom az észt, nekem pl olyan durva bdsm vágyaim vannak (nem csak az ágyban, a kapcsolatra kiterjedően is) hogy tényleg rohadt nehéz így párt találni. de egyáltalán nem lehetetlen, sikerült, és annyira örülök, hogy ki tudtam lèpni korábbi kapcsolatomból, ami rendben volt, de ez az egész hiányzott belőle. ha hosszú távon boldog akarsz lenni, szerintem te is tudod, hogy èrtelmetlen amit tervezel.

2018. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat..

Mindenképpen átfogom gondolni..

Egyébként nem örökké szerettem volna, csak kipróbálni pár dolgot..

De valószínüleg tényleg nem egy jó ötlet ez.

2018. ápr. 30. 23:04
 36/47 anonim ***** válasza:
0%
Remélem azért lebuksz...
2018. ápr. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Ja és amúgy melyik oldalon ismerkedsz ? Engem is érdekelne a csak szexes dolog,de én is így vagyok ,mint te félek talizni ki tudja milyen kretén jön el...
2018. ápr. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:

36. Köszönöm a jó kívánságot.

Kedves tőled.. :)


37.Azt nem írnám ki..

Nem konkrét szexet kereső oldal..

Te lány vagy?

2018. ápr. 30. 23:12
 39/47 anonim ***** válasza:

Én pont így vagyok egy 28 éves csajjal. Én 39 vagyok. Nagyon kívánjuk egymást de az utolsó pillanatban 3x mondta vissza. Remélem összejön. Azt gondolom szuper lenne.

Próbáld meg. Mit veszíthetsz?

2018. ápr. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

Na akkor segítek pár embernek.


1. Kamuprofil ellen egész jó kezdésnek egy telefonbeszélgetés, de mégjobb egy video-hívás (facebook, skype, stb..) Amennyiben ezt nem akarja valamelyik fél, úgy komolytalan az egész.


2. több szexkapcsis oldal/alkalmazás is van kezdve a badoo-tól a tinderen át az eropolisig, ezeknek van ingyenes verziója, de a fizetős rész mindig valami pluszt ad, nem beszélve ugye a rengeteg fizetős szexpartnerkeresőről, melyekből szintén van több kategória.

2018. ápr. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!