Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mindig a szerető a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a szerető a hibás, ha a házasságban a valaki félrelép?

Figyelt kérdés
A feleség mindig őt szidja,esetleg veri meg. Holott szerintem közel se ő a hibás. Azon a feleségek nem gondolkodnak el ,hogy ők nem adtak meg valamit a férjüknek és ezért ment félre?!
2018. máj. 17. 20:42
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Hidd azt 20! Nem vitatkozom idiótákkal volt már pasim 3is képzeld és mind komoly... te nem kellesz a kutyának se,és téged zavar,ha valaki élvezi a szingliséget
2018. máj. 17. 22:06
 22/27 anonim ***** válasza:
Azt miből gondolod hogy a feleség semmiről nem tud?Ha 10 éve megy ez így akkor sztem nagyon is tudja hogy van egy 3. a képben.Max csak letojja.Végül is a pasi hozzá megy haza.Lehet neki ennyi pont elég.Levettél egy terhet a válláról.
2018. máj. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Dehogy tudja sötét...
2018. máj. 17. 22:13
 24/27 anonim ***** válasza:
Az eredeti kérdésre válaszolva szerintem nem a szerető a hibás. Mondjuk ezt a kérdést rengeteg szemszögből meg lehet közelíteni. Illetve nincsen 2 egyforma szituáció. Ha 1 kapcsolat bebukik, az nem a szerető hibája, hanem a kapcsolatban lévő "páré". Ha félre megy az ember, akkor a szerető, mondhatja, azt is hogy igen, meg azt is, hogy nem. Nemleges válasz esetén, új szeretőt fog keresni az illető. Szóval, azt szeretném kinyögni, hogy ha nem X, akkor majd Y. És ha az sem, majd a Z. Mindig lesz 1 következő, hisz otthon valami nem működik.
2018. máj. 18. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Húúú... már 3 is? Na neee... 😃

Egyébként saját magad alázod itt is és ott is, értelmes nő nem megy bele a szeretői viszonyba, mert van tartása, érted? Azt hiszitek okosabbak vagy szebbek vagytok, pedig csak lyukak.

A pasi sem jobb, őt sem védem, sunyi, gerinctelen patkány az is.

2018. máj. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Utolsó nekem meg ő egy farkacska ennyi :D
2018. máj. 18. 07:48
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező,tényleg ennyire sötét vagy szandékosan provokálod itt a népet?
2018. máj. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!