Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mindig a szerető a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a szerető a hibás, ha a házasságban a valaki félrelép?

Figyelt kérdés
A feleség mindig őt szidja,esetleg veri meg. Holott szerintem közel se ő a hibás. Azon a feleségek nem gondolkodnak el ,hogy ők nem adtak meg valamit a férjüknek és ezért ment félre?!
2018. máj. 17. 20:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
85%

Elég nevetséges vagy. Persze nyilván nem te vagy hibás,és biztos nem is vagy defektes ha majd 10 éve nem talaltál magadnak normális partnert és beéred azzal,hogy te vagy a tartalék luk.

És inkább próbálod másra hárítani,hogy mekkora szerencsétlen a feleség,hogy " valamit nem ad meg a férjének",ezért inkább az hozzád szalad,ahol mindig tárt combokkal várják,de nem melletted alszik el,az sem zavar téged.


Igen,te is hibás vagy. Nem is kicsit. Lehet,hogy részben a feleség is,de vannak olyan férfiak akik olyan gyönyörűen tudnak hazudni évekig,hogy lehet,hogy szegény tényleg nem sejt semmit. Te meg röhögsz magadba,mert a kisebbségi komplexusodat azzal próbálod leplezni,magadnak bemagyarázva,hogy te jobb vagy a feleségnél.


Semmi mást nem kívánok neked,csak azt,hogy egyszer majd legyél szerelmes,a választottad pedig csaljon meg egy jópárszor,akkor pedig majd elgondolkodhatsz,hogy a megcsalt fél avagy a szerető és karöltve vele a megcsaló fél-e a hibás? !!!

2018. máj. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
11 köszönöm a szép szavakat. Nem vagyok se selejtes se defektes. Ne ítélkezz míg nem ismersz jó??! Tudod én soha többet nem akarok szerelmes lenni,mert szart se ér. Arra esetleg nem gondoltál ,hogy nekem jó egyedül. Pont leszarom ki mellett alszik el,amúgy se kéne ,mert tudom milyen. Az összes férfi egy kretén ,gerinctelen f.z..! Ezért nem kell egyik se...
2018. máj. 17. 21:25
 13/27 A kérdező kommentje:
Ja és honnan veszed hogy én is használom őt?! Mert qvára nem szeretem semennyire...
2018. máj. 17. 21:27
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

De nyilván azon meg megsértődsz ha leri.bancoznak,de te se nem szereted,meg nem is érdekel,szimplán csak kuratod magadat vele majd 10 éve? 😂😂

Na akkor itt a kérdés. Akkor miért nem egy egyedülállóval kavarsz?

2018. máj. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Te ismered a feleséget? Vagy csak az alapján ítélkezel amit a férje mondott róla?
2018. máj. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Mert az egyedüllállóak rondák,és visszataszítóak. Őt meg már megszoktam ennyi. Egyébkēnt én lemondtam már róla 1évig nem beszéltem vele,aztán véletlen összefutottunk és ő hozza szóba mindig a szexet ,hogy na mikor dugunk. Nem én. Csak szexelünk és mindenki megy a dolgára ennyi,nincs érzelem meg ehhez hasonló szarság...
2018. máj. 17. 21:38
 17/27 A kérdező kommentje:
Ismerem látásból. Ronda mint a...
2018. máj. 17. 21:38
 18/27 anonim ***** válasza:
80%

Fentebb írtad,hogy ne ítélkezzek,amig nem ismerlek. De te csak annyit tudtál leírni,hogy a feleség ronda....


Nincs több kérdésem!😉

Aludj tiszta lelkiismerettel!

2018. máj. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Alszok is. Én nem csalok meg senkit.
2018. máj. 17. 21:42
 20/27 anonim ***** válasza:
87%
Magyarul, te soha nem kellettél a kutyának sem komolyan, ezért jól esik egy nős pasival szexelni, mert azt hiszed így több vagy egy olyan nőnél, akit elvettek feleségül. De gáz! 😏
2018. máj. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!