Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsaltam a párom. Mondjam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom. Mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Német o.-ban dolgozik. Mostanában ritkán jár haza, de miattam igyekszik minél gyakrabban. Egyik volt pasimmal találkoztam kint egy kávézóban és nagyon jól elbeszélgettünk. Nálam folytattuk az estét és megtörtént. Eltelt egy két hét azneset után és egy péntek estén egydül boroztam. Írtam neki nem e jön el és átjött.

Azóta ha a párimmal szexelek a volt barátom jár az eszembe és rettentöen lelkiismeretfurdalasom van. Ti elmondanatok neki. Vagy csak siman priballjak neg ne talalkozni a vilt baratommal többet


2018. máj. 28. 21:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Életemben egyszer követtem el ilyen hülyeséget a huszas éveim elején. Volt egy barátnőm, és lefeküdtem egy más lánnyal. Nagyon bántott. Nem tudtam tükörbe nézni. Egy héten belül szakítottam a barátnőmmel. Jelenleg boldog(nak tűnik) a párjával. Engem bántott a dolog, és tanultam belőle.


Azt tudom javasolni, hogy hagyd ott a párod (kivéve, ha a férjed, főleg akkor, ha már gyerek is van ezesetben próbáld elmondani neki és bízom benne, hogy meg tud bocsájtani). Emberek vagyunk, néhe követünk el hibákat. De ezt most elcseszted. Tanulj belőle, és adj neki esélyt, hogy olyat találjon maga mellé, aki ezt nem csinálja meg vele.

És magadnak is adj tiszta lapot, máskor viszont légy észnél - szerintem.

2018. máj. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ha együtt akarsz maradni vele, akkor ne mond el.

Ha nem: inkább akkor se. Maradjon a piszkos kis titkod.

2018. máj. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Úristen, micsoda redvás ribi vagy....
2018. jún. 10. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!