Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsaltam a párom. Mondjam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom. Mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Német o.-ban dolgozik. Mostanában ritkán jár haza, de miattam igyekszik minél gyakrabban. Egyik volt pasimmal találkoztam kint egy kávézóban és nagyon jól elbeszélgettünk. Nálam folytattuk az estét és megtörtént. Eltelt egy két hét azneset után és egy péntek estén egydül boroztam. Írtam neki nem e jön el és átjött.

Azóta ha a párimmal szexelek a volt barátom jár az eszembe és rettentöen lelkiismeretfurdalasom van. Ti elmondanatok neki. Vagy csak siman priballjak neg ne talalkozni a vilt baratommal többet


2018. máj. 28. 21:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
15%
Remelem mind2 nek a fogat kiverted legalabb baratyesz fuj hanyinger es sajnos nincs kivetel
2018. máj. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
53%
Félsz hogy kidob de mással meg azért együtt tudtál lenni.Szánalmas ribi vagy.
2018. máj. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
20%
3-4 nap és elmúlik a lelkiismerfurdalas.
2018. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy r.banc! Nem megvetendő, Te életed, azt csinálsz, amit akarsz! Viszont szerintem a mostani párod tiszteld meg legalább annyival, hogy otthagyod (még ha el sem mondod neki mi történt). Mert ez így nem fair vele szemben. (Bár ki tudja, ő mit csinál kint ugye..)
2018. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
28%

Nehogy. Titkold amíg bírod. Hát itthagyott nem? Nem is törődik veled. Nem ugrik haza minden hétvégén bébikéhez.


Most komolyan. Mit mondjunk mégis? Keressünk indokokat miért tetted jól?

2018. máj. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
93%

Nő létemre én szégyellem magam mélységesen helyetted is.


A párod odakint gürcöl hogy jobb életetek legyen. Nyilván nem csak maga miatt hanem miattad is. Te meg félre.....


Hát gratulálok neked. Tudjátok az ilyen emberektől hányni tudnék.


Szerintem szakíts vele de inkább ne mond meg a megcsalast nem kell hogy jobban bele rugj. Add meg neki az esélyt hogy találjon egy olyan nőt aki tényleg szereti és megbecsüli.


24N

2018. máj. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mondd el, kérj bocsánatot és engedd el!
2018. máj. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy a hapsit, meg senki nem szidja, aki belement a dologba. :) Szánalmas!
2018. máj. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Pont így csalt meg engem is a párom. Kint melóztam Németben, ő meg otthon félrekúrt.


Szerintem ha szereted, ne mondd el neki. Lépj túl, temesd el. Szeresd.

2018. máj. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ne mondd el. A szeretődet rúgd ki. Próbáld elfelejteni, ha nem megy a lelkifurdalás majd elmúlik. Tanulj a hibádból és soha többé ne csald meg.

Ha elmondod iszonyú fájdalmat okozol neki. Én akkor tudtam meg hogy a nejem félrelépett fél évig amikor már elváltunk vagy 6 hónapja. Iszonyatosan fájt, azt nem lehet elmondani.

2018. máj. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!