Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az égvilágon tényleg nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az égvilágon tényleg nem létezik semmilyen tartós módszer a pénisznövelésre 2018-ban?

Figyelt kérdés
28 éves, villamosmérnök vagyok, stabil egzisztenciával, egy saját lakással, egy remek kocsival a garázsban és van két husky-m akiket a saját fiaimként szeretek. Egy dolog hiányzik az életemből... egy nő, akinek szexuális örömet tudok okozni. Eddigi életem során 4 rövidebb-hosszabb párkapcsolatom volt és egyik partneremet sem tudtam kielégíteni, amin nem csodálkozom hiszen olyan kicsi a péniszem, hogy a 47mm-es óvszer is éppenhogy nem lötyög rajta. 2 közülük félre is lépett, azóta gátlásos is vagyok az ismerkedésben. Olvastam a témában ilyen zsírfeltöltésről, de rengeteg negatív tapasztalat övezi, hogy felszívódik stb. (ráadásul én sovány is vagyok gyors anyagcserével, ami szintén nem kedvezhet). És semmilyen olyan módszert nem találtam, ami megoldást nyújthatna (péniszpumpa is hülyeség, mert tartós megoldást nem nyújt és a vastagságom is csak pár percig lesz picivel nagyobb). 2018-ban komolyan nincs normális mód a pénisznövelésre és akit a genetika ilyen kínokkal sújtott az kénytelen leélni egy teljes életet kisfarkúként? 😭

2018. jún. 27. 10:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
54%
Ember, te teljesen hibbant vagy.
2018. jún. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
9%
Azután azon agyalnál hogy hogyan húgyozz
2018. jún. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
9%
Ez legyen a legnagyobb élvezeted hogy lepontoztál!!!
2018. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
#13: Mindenkit felpontoztam. Láthatod, hogy el is mozdultál 0%-ról.
2018. jún. 27. 19:18
 15/21 anonim ***** válasza:

Igen, nincs jelenleg elérhető és értelmes orvosi megoldás.

1-2 évtizeden belül elképzelhető lesz esetleg a pénisz átültetés, amit adott estben laborban növesztenek.


De nekem az a véleményem, hogy a probléma igazából a fejedben van.

Én is átestem rajta, kamaszkoromban nekem 16 centi volt, egy haveromnak meg, 21 ráadásul az enyém ernyedten elég kicsi, neki meg úgy is legalább akkora mint mereven.

Na erre eléggé rágörcsöltem és el is hittem, hogy én ennyivel kevesebb vagyok, és hogy nekem valami bajom van. Naná, bárki akivel beszéltem 1-2 centivel nagyobb volt nálam, legalábbis elmondása szerint :D.

Amíg folyamatosan azon görcsöltem mennyivel kisebb vagyok másoknál teljesen rámentem és el is hittem.

Persze olvastam a nete, hogy az átlagos méret 15 centi azaz nem a kicsi ennyi, hanem az átlag, amihez képest én még nagyobb is voltam 1 centivel, statisztikailag nagy, de engem mindez nem érdekelt, mert a fejembe vettem, hogy 18 centis kéne legalább, mert szerintem az az átlag.

Ma már tudom, hogy hülyeség ez az egész, a fejemben volt a hiba.

Nem látok bele a volt kapcsolataidba, de nem lehet, hogy eleve ez befolyásolt a párválasztásban?

Esetleg kevesebbre tartottad magad, és összejöttél valakivel aki elsőre főnyereménynek tűnt önmagadhoz képest, ezzel is kompenzálva az önbecsülésed, csak épp emberileg nem volt ennyire tartalmas választás.

És igazából ezen csúszott el?

Vagy eleve feszült vagy a helyzettől ezért nem tudsz a szexben is úgy teljesíteni?

Én nagyon erősen kétlem, hogy neked valójában méretbeli problémáid lennének.

Azt nem kétlem, hogy esetleg valamivel kisebb és ez tényleg hátrány tud lenni, de nagyon erősen kapaszkodsz ebbe.

Az emberi kapcsolatok és a szex is sokkal többről szól ennél, csak sajnos erősen kétlem, hogy ezen most elgondolkodsz majd valójában.

Az a baj, ha benne maradsz ebben a hibás gondolati sémában, akkor ez egész életedre meg fog határozni, de ez nem a méreted lesz, hanem önmagad.

2018. jún. 29. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
40%

Amúgy bírom az ilyen megmondóembereket. Megmagyarázzák, hogy nem a farka méretével volt baj, hanem biztos valami mással, meg hogy a fejében van gond. Mintha ott lettek volna, vagy belelátnának a másik kapcsolatába. Aki egy közepes méretet (15-16 cm) kicsinek hisz, annak tényleg a fejében kell rendet tenni, viszont van az a méret ami már tényleg kevés.


Egyébként a hosszát műtét sem növeli. Túl kockázatos és minimális eredményt hoz (1-2 cm), a tartószalagok átvágása miatt mereven is lefelé lógna.. már ha "jól" sikerül, mert ha rosszul, a hegesedéstől még rövidebb lesz, de olyat is olvastam hogy lankadtan lett nagyobb csak, mereven meg ugyanakkora maradt..

Vastagságot lehet növelni zsírral vagy hilauronsavval de 1,5 év alatt felszívódik..

Vákuum pumpával sem lehet növelni jelentősen, ezt is bebizonyították, Iránban fél évig használták orvosi felügyelettel és mindössze 0,5 cm-t nőtt nekik..

2018. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem kell nyafogni, ez van és kész.

Ha majd egyszer férfi leszel akkor rá fogsz jönni hogy azokkal a lapokkal kell játszanod amik jutottak. Lehet hogy olyan szar lapok hogy nyerni nem lehet vele, de játszani igen:) Nekem vastag farkam van, kicsi az 5,6-os gumi is, de ezzel se egyszerű mindig. A lányok csak addig szeretik a nagyot amíg nem érzik mennyire feszít, és hogy csak a fele megy be. 28/F

2018. júl. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
11%
Nagy és vastag farokkal könnyű okoskodni, de ha tiéd is kicsi lenne, a gatyád sem mernéd letolni egy nő előtt :)
2018. júl. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kézrátételnél jobbat nem ismerek 😛
2019. okt. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom de nekem fiatalon 20-30évesen körbe 11-12cm volt.jóval 40felett közel 13cm re vastagodott.Mindezt ugyanazzal a mérőszalaggal passzentosan mérve.Csináltam fél évig pénisz fejő masszírozást vagy 4éve.De a szex az ami megnöveli,szélesíti.A rendszeres kimerítő szex nővel.
2020. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!