Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a nők, akiknek nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akiknek nincs orgazmusuk, de bemesélik maguknak, hogy jó a szex a párjuk közelségétől, azok miért hazudnak maguknak?

Figyelt kérdés

Annak oka van, ha nincs orgazmus és legtöbbször az ok egy béna férfi. A nők miért nem tudják az érdekeiket érvényesíteni? Inkább hazudnak maguknak és elvannak a posványban?


Én elhiszem, hogy jó érzés ölelkezni is, de ne vicceljünk már, a szex nem erről szól.


2018. júl. 1. 21:50
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:

Egy biosz érettségivel ne okoskodj, légyszíves.

:D


Orgazmus nélkül is sikeres LEHET a fogantatás, de női orgazmussal sokkal nagyobb az esély. Mint mondtam a férfi orgazmus meg nem jár együtt a magömléssel és van előváladék is, ami szintén elég lehet a megtermékenyítéshez.

Az nőstény állatoknak igenis van orgazmusa. Van csiklójuk és hüvelyösszehúzódásaik is. Patkányoknál is kimutatták, hogy bizonyos agyterületek ingerlése orgazmushoz vezet.

Az embernél a szex drive szükséglet kielégítése a legfőbb motiváció a szexre és a szex drive csak orgazmus alatt elégül ki.

2018. júl. 2. 19:18
 42/49 A kérdező kommentje:

A kérdésem lehet, hogy egyébként félreérthető volt, mert sokféle fura választ kaptam, ami nem is a témához kapcsolódik.

Az alap, hogy az orgazmushiányos nők többségénél nem azért nincs orgazmus, mert nem képesek rá, hanem mert rossz partnerük van. És tőlük kérdeztem, hogy mégis miért nem próbálják meghaladni a problémát, miért jó orgazmust színlelni és hasonlók.

2018. júl. 2. 19:22
 43/49 anonim ***** válasza:
94%

Hát elég alpári módon kérdezted. Már bocs, voltál te már egyáltalán szerelmes? Őszintén kérdezem. Tegyük fel, hogy van egy férfi, akibe állatira szerelmes vagy, de nem tud neked orgazmust okozni. Talán több évbe telne, mire összeszoktok. Képes lennél otthagyni azért, mert nem vinnyogsz az élvezettől két másodpercig, de amúgy meg a nap 24 órájában boldog vagy tőle? Ne vicceljünk már. Az én k anyám, mert jobban esik reggel mellette ébredni és közösen reggelizni meg úgy ámblokk bármi mást csinálni, mint napi egyszer elszállni pár másodpercig. Szóval ja, én ilyen hazudozós vagyok és elvagyok a posványban, sajnálom, hogy nem tudom úgy használni a szexet mint a használati utasításban, ami arról szól, hogy azért kell szexelni, hogy orgazmusom legyen. Röhej :DDD És amúgy, képzeld el a helyzetet, hogy van egy pasid, aki nem tud kielégíteni. Ok, dobod. Aztán jön a következő, aki szintén nem, aztán még egy, aztán még egy, és talán már lesz 40, mire megtalálod azt, aki igen (aki meg lehet, hogy egy alpári köcsög különben), és hallgathatod egész nap, mekkora ribi vagy. Kedves kérdező, ha szerinted dobjuk ki a társunkat, hogy érvényesíthessük az érdekeinket (ettől hányingerem lesz, elönt az önzőség érzete, merthogy bocs, de nem érdekből szexelek:)), és hogyan tovább? Hogyan gondolod? Mi alapján találjam meg azt a férfit, aki képes nekem orgazmust okozni? Töltessek ki vele kérdőívet az első randin? És amúgy meg, ha nem akarok gyereket? Nekem nincs szükségem az orgazmusra ahhoz, hogy megtermékenyüljek. Ahhoz sem, hogy biztonságban érezzem magam a párom mellett, mert volt olyan, akivel 3 hónap után feküdtem csak le, de már az első hónapban biztonságban éreztem magam.

És elnézést, nem egy impotens férfi vagyok, hanem egy nő, akit mérhetetlenül felhúz, hogy mindenki más, aki nem te vagy, és próbálja neked megmagyarázni, hogy nem az orgazmusért szexelünk, főképp nem ÉRDEKBŐL, az egy retardált, hasznavehetetlen ember.

2018. júl. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
91%
Ja, még annyi, hogy amúgy te valami neofeminista vagy, akinek minden férfi impotens mert egyszer nem sikerült csúcsra vinnie a nőjét? Vagy mit tanulsz? Remélem nem pszichológusnak készülsz, mert empátia az baromira nincs benned.
2018. júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:

# 44

Inkább azt kéne megkérdeznek magadtól, hogyha 3 évig vagy egy pasival, aki nem tud kielégíteni, akkor valószínű, hogy ő az, aki önző és lesz@r téged és te vagy, aki meghunyászkodik a rózsaszín köd miatt.

És igen, hogyha valakivel nem jó a szex, és látom, hogy nem érdekli az, hogy változtasson a dolgon, akkor az egyetlen logikus válasz az, hogy lesz@r engem és, hogyha lesz@r engem, akkor dobom, mert van tartásom. És nem érdekel, ha 40 pasival kell lefeküdnöm azért, hogy megtaláljam az ideálist. Szóval te félelemből nem dobod a pasikat, mert félsz, hogyha túl sokkal vagy, akkor a társadalom el fog ítélni? Na ez az a konformizmus, ami miatt a nők szenvednek egy olyan kapcsoatban, ami szexuálisan nem kielégítő számukra. Már megbocsáss, de ez iszonyúan buta gondolkodás. Vedd a saját kezedbe az életedet és ne hagyd, hogy az átlag ítélkezése irányítson.

2018. júl. 2. 20:14
 46/49 anonim ***** válasza:
:DD Kösz a jó tanácsot, tökéletesen meg vagyok elégedve az életemmel és a barátommal, aki már két éve """""""lesz@r""""""" engem csak azért, mert csak kéthavonta sikerül az orgazmusom. :))
2018. júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mesélj már, hogy te milyen végzettséggel okoskodsz! De az is igazán érdekel, hány éves is vagy, hogy ennyire tudod a tutit. Ez a tinédzserek jellemzője, hogy ők mindent mindenkinél jobban tudnak. Ugye, mindenki hülye, csak én vagyok helikopter...


Egyébként orgazmus nélkül vígan megtermékenyül bármelyik nő, az orgazmus legfeljebb elvileg egy kicsivel megnöveli ennek esélyét, de nem számottevően. Nem arról van szó, hogy esetleg "lehet" sikeres nélküle a fogantatás, hanem arról, hogy nélküle is simán működik a dolog. Ezzel szemben csupán a férfi előváladékától teherbe esni már egyáltalán nem egyszerű mutatvány. Ott tényleg az a helyzet, hogy "lehetséges" teherbe esni tőle, de ha így akartunk volna fajt fenntartani, akkor sikeresen kihaltunk volna.


"csak azt az egy válaszadót próbáltam megérteni"

Te itt senkit nem próbálsz megérteni, csak a magad igazát hajtogatod, ami meg sem állja a helyét...


"Amúgy meg, hogyha szerinted nincs szükség a női orgazmusra, akkor az evolúció miért hozta létre?"

Az evolúció valójában nem "hoz létre" semmit. Az evolúció a szaporodáson keresztül érvényesül, ergo, ha te alkalmasabb vagy szaporodni, mint a társaid, akkor valószínűleg te több utódot hozol létre, mint ők, így a te génjeid nagyobb számban képviseltetik magukat a populációban. Ha te egy jó orgazmuskészséggel rendelkező nő vagy és ez a tulajdonság örökíthető (ezt spec nem tudom, hogy így van-e), akkor a több utóddal tettél valamit azért, hogy minél több nő tudjon elélvezni a szextől. Ha pedig hátrányt jelentene a szaporodásban az, ha egy nőnek nincs orgazmusa, akkor az ő génjeik idővel egyre kisebb számban képviseltetnék magukat az újabb és újabb generációkban, és ez egészen addig menne, amíg teljesen el nem tűnnének a populációból. A helyzet az, hogy nem tűntek el, vagyis nem jár jelentősebb hátránnyal a nőknél az orgazmus hiánya a szaporodásra nézve.

Mivel az embernél a szexnek nem csak szaporodási célja van, így a női orgazmus (szerintem) sokkal inkább a férfi-nő kapcsolatban a kötődés erősítésére szolgál. De itt is csak előnyt ad, hiszen nemcsak ettől alakul ki a kötődés, nem csak ettől termelődik oxitocin. Vagyis egy hasznos dolog, viszont nem nélkülözhetetlen.

Egyébként rengeteg olyan tulajdonságot is továbbörökítünk, ami a szaporodásban nem gátol minket, de a későbbi időkben nem válik előnyünkre. Ezek nehezen szelektálódnak ki, mivel magát a szaporodást nem szabotálják, vagyis a természetes kiválasztódás nehezen vagy sehogy sem tud esetükben érvényesülni.

Szóval szó sincs arról, hogy az evolúció valamit létrehozott. A nők "papíron" képesek az orgazmusra, mert megvannak az ehhez szükséges szerveik/szöveteik, de ez még önmagában nem jelenti azt, hogy minden klappol náluk ehhez. Akinek soha nem megy, annak akár még valami egyedi agyi elváltozása is lehet, ami ártalmatlan, de ami miatt nem megy neki. De lehet pszichológiai, egészségügyi oka is. A szex pedig orgazmus nélkül is élvezetes, hiszen a kötődést minden kellemes, intim testi érintkezés erősíti.


A korábban általad erőltetett dominancia témához: Amit várok, az az, hogy a férfi hozza a saját nemében azt az erőnléti, egészségi, értelmi szintet, amit én is hozok nőként. Ez viszont a nemi különbségekből adódóan azzal jár, hogy erősebb lesz nálam.

"mert alaptétel, hogy a nők biztonságra vágynak, aminek totál ellentmond a durva szex"

Miért lenne ez ellentmondás? A durva szex önmagában nem veszélyezteti a nő életét, viszont érezhető belőle a férfi ereje. Másrészről a durva szex is jelzésértékű a férfi tesztoszteronszintjére nézve, ami azért náluk nem egy elhanyagolható tényező.


És amúgy ezt az egészet a végletekig lehetne folytatni, mert minden mindennel összefügg, nem lehet csak úgy kiragadni valamit, ahogy te itt sokszor teszed, hiszen komplex rendszerek vagyunk mi élőlények. Komplexek vagyunk önmagunkban is, de a populációk működése is az, ahogy az egész földi élővilágé. Ha túlságosan lebutítod magadnak, akkor jutsz oda, ahol most is vagy, hogy a folyamatos tanulás helyett csak a magad vélt igazát fújod bármi áron.

Ha konyítasz a pszichológiához, akkor egyszer ülj le és vizsgáld meg a saját viselkedésed külső szemlélőként. Vagy irány egy jó kis pszichoterápia, jó szívvel tudom ajánlani! Hasznodra válna.

2018. júl. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet ennyire leegyszerűsíteni az egész szexualitást csak az orgazmusra?? Én sok sok évig szexeltem korábban orgazmus nélkül (le is írtam már korábban), és nem azért mert a partnereim önzőek lettek volna. Mindent megpróbáltunk, törekedtünk rá, de itt jött a képbe, hogy a rágörcsölés sikertelenséghez vezet, ezért inkább elengedtem a témát, mivel magamnak masztival mindig sikerült összehozni, de férfivel nem. Lehet, hogy tudat alatt feszült voltam, nem tudtam ellazulni, bármivel meg lehet magyarázni, akkor sem jött össze. Ma már sikerül, bár nem aktus alatt, s ráadásul pont azzal az emberrel, akivel 20 évesen meg nem. És nem azért mert tapasztaltabbak lettünk, a mai napig nem tudom, miért nem jött össze annyi évig, s hogy most meg miért igen. Viszont akkor szerinted szexelnem sem kellett volna, mert előre tudtam, hogy úgy sem lesz orgazmusom? Sőt, az is meglepő, hogy baromira kívántam a szexet ennek ellenére is? Ilyet is csak egy olyan nő mondhat, akinek pikk-pakk összejön az orgazmus, s nem kell "megküzdenie" érte. Viszont más problémáinak átérzése, megértése kicsit sem megy neked, magadból és a saját tapasztalataidból indulsz ki, el sem tudod képzelni, hogy más nő másként működik. Remélem nem pszichológusnak készülsz!

N35

2018. júl. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az amúgy észrevehető, hogy néhány válaszon jóindulatúan átsiklasz, pl Alexén is. Szerinted mi a helyzet az orgazmusproblémás nőkkel? Vagy szerinted olyan nincs is, csak a partner nem megfelelő? Nyúzni kell őket, míg el nem élveznek, további frusztráltságot generálva bennük? Esetleg minden héttel mással legyenek, hátha valaki eléri náluk?

48-as voltam

2018. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!