Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a nők, akiknek nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akiknek nincs orgazmusuk, de bemesélik maguknak, hogy jó a szex a párjuk közelségétől, azok miért hazudnak maguknak?

Figyelt kérdés

Annak oka van, ha nincs orgazmus és legtöbbször az ok egy béna férfi. A nők miért nem tudják az érdekeiket érvényesíteni? Inkább hazudnak maguknak és elvannak a posványban?


Én elhiszem, hogy jó érzés ölelkezni is, de ne vicceljünk már, a szex nem erről szól.


2018. júl. 1. 21:50
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:

"Örökös problémám mindegyikkel, hogy ügyesebb, okosabb, tanultabb, kitartóbb, sokszor még akár erősebb is vagyok náluk. Az ilyeneket hogyan találjam szexuálisan vonzónak?"


De te nem érted, hogy a szexuális vonzalomhoz nem kell az, hogy a férfi érzékeltesse veled, hogy jobb nálad és irányít. Lehet, hogy nálad fontos, de épp ezért mondom, hogy te az alárendelődést szereted. Annyira azt tekinted természetesnek, hogy fel sem fogod, hogy az emberek tőbbsége a szexben nem dominanica-alárendelés spektrumon gondolkodik, hanem egyenlőség alapon. A nők többségének nem kell azt éreznie szex közben, hogy ő gyengébb és valamiben lepipálja őt a férfi, hogy szexuálisan felizguljon. Ezért tudod élvezni jobban azokat az együttléteket, ahol nincs orgazmusod, mert neked ezt a pluszt adja a szex, átlagos nőnek meg nem.

2018. júl. 2. 01:37
 22/49 anonim ***** válasza:
93%

Hajajj... én feladom. Nekem nem fontos, hogy megértsd, amit írok. Tanulj egy kis bioszt meg evolúciót, akkor talán rájössz, mit magyaráztam.


Egyébként, kérdező, látom, hogy önigazolást keresel. De félremagyarázással csak ideig-óráig lesz számodra kielégítő a dolog, utána jönnek az újabb hasonló kérdéseid, hiszen te is tudod, hogy nem kaptad meg, amiért jöttél. Ha mi nem értünk veled egyet, akkor édeskevés az, hogy magadnak bebizonyítod az igazad. Minket úgysem győzöl meg. Te most azt játszod, mintha a szavaink mögé látnál, csak a vak is látja, hogy nem sikerül. Lehetnél valóban kíváncsi a véleményünkre, tapasztalatainkra, de te csak a saját igazadat szeretnéd a világ elé tárni, mi pedig pusztán színpadi kellékek vagyunk hozzá. Nem épp egy megtisztelő szerep ez.

2018. júl. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:

Én pont, hogy tudományos alapokra helyezem azt, amit mondok (igen, biosz és evolúció) és te vagy az, aki nem tud a saját elméletein felülkerekedni. Evolúciósan sehogy sem tudod megmagyarázni, hogy attól jó lesz a szex, hogy szépen ledominál a párod és még orgazmusod sincs, mert alaptétel, hogy a nők biztonságra vágynak, aminek totál ellentmond a durva szex. A férfi fizikai erőfölénye meg sosem a nőstény irányába történik, hanem a más hímekkel való szelekciós harc a funkciója.

Ezért mondom, hogy te kivétel vagy, mert valami más szempotból értékeled a szexet, nemcsak élvezetileg.

Nem is tudom mindek vitatkozunk, te csak egy vagy a sok válaszadó közül és senki más nem említette meg, hogy azért tűri az orgazmushiányt, mert azt élvezi, hogy a férfi jól megmutatja, hogy fölénye van.

És igen kaptam választ a kérdésemre:

- sokan nem merik kommunikálni a problémát a kapcsolat érdekében

- sokan nem is tudják milyen érzés az orgazmus

- és te vagy az egyetlen, aki valami mást is élvez a szexben és ezért nem olyan fontos, hogy orgazmusod legyen

2018. júl. 2. 02:24
 24/49 anonim ***** válasza:
91%
Evolucios szempontbol a nonek nem szuksegszeru hogy orgazmusa legyen, mert a himivarsejt noi orgazmus nelkul is meg tudja termekenyiteni a not. Ennyit a bioszodrol meg az evoluciodrol. :)
2018. júl. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
91%
Masik meg, hogy evoluciosan igenis bizonyithato a ferfi dominancia. Mielott felegyenesedtunk, kutyapozban csinaltuk, mert igy volt a legbiztosabb a megtermekenyites. Es ez az allatias oszton azota is megmaradt. Az elet mas teruletein meg ne is beszeljunk a ferfi dominanciarol inkabb. Egy no nem attol fogja magat biztonsagban erezni a parja mellett, hogy az orgazmust okoz neki. Attol max jobban erzi magat a parja mellett...
2018. júl. 2. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:

# 24

:D

Akkor a férfinak sincs szüksége orgazmusra, mert az magömlés nem feltétlenül jár együtt orgazmussal, külön lehet választani, illetve előváladékkal is meg lehet termékenyíteni a nőt. Az orgazmus arra szolgál, hogy mindkét félben olyan hormonokat bocsásson ki, amik a kötődést segítik elő (pl oxitocin), ezzel a biztonság szükségletét elégitik ki.

A férfi dominancia egyáltalán nem bizonyítható, ugyanis a férfi nem domináns a nőhöz képest, a férfi a férfihoz képest domináns. A kutyapóz lenne a férfi dominanciára a bizonyíték? Először is a kutya a legbiztonságosabb póz a nő számára, bármikor félbehagyhatja a közösülést és elmenekülhet, szemben a misszionárius pózzal, ahol le lehet fogni. De mitől lenne már egy póz bizonyíték a dominanciára? Ha a nő van felül, akkor ő a domináns? Ez nagyon felületes logika. A szexuális együttlét, a kutyapózban is, mindkét fél beleegyezésével valósul meg, tehát senki sem domináns, mert senki sem kényszerít senkit semmire, mindenki élvezi.

2018. júl. 2. 05:17
 27/49 A kérdező kommentje:

# 24

Amúgy meg, hogyha szerinted nincs szükség a női orgazmusra, akkor az evolúció miért hozta létre? Ennyit az "érvelésedről" észlény.

2018. júl. 2. 05:19
 28/49 anonim ***** válasza:
94%

Eddig nem nagyon akartam beleszólni az agymenésbe,de ha a HIVATALOS evolúció elméletet vesszük (nyugodtan nézz utána) akkor sincs igazad. Az evolúció a túkéléshez megfelelő dolgokat hozza létre. Ilyen a férfiak csúcsrajutásának menete. Szükséges az életbenmaradáshoz.

A női orgazmus nem ilyen. Vegyünk egy példát:

A tyúkoknak kialakultak tollai,csőre,karmos lába stb. Mind a túlélést segítik: étel megszerzése,hőháztartás,vízlepergetés és hasonlók. Azonban kialakult a taréj is. A túlélés szempontjából lényegtelen. S mégis kialakult. Miért? Az evolúció nem egy program ami TÉNYLEG mindenből a hasznosat szedi ki. Nem. Az evolúció találomra dobálja ki a haszontalan és káros dolgokat. A károsakat mindenképp kidobja,de a haszontalanokat-ha nincs káros hatással-akkor megtartja. Így érted?


A férfi elélvezése szükséges.

A női orgazmus haszontalan.

A gerinc korábbi állásának megléte káros.


Ebből csak az utolsót kell kidobnia,mivel az okozhat hondokat. Ami nem hátraltatja (női orgazmus) azt nem feltétlen hagyja el. Ám,magának a női orgazmusnak a megléte biológiai szempontból haszontalan.

(Remélem eltudtam magyarázni a te szinteden is)

2018. júl. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
91%
Nem lennek a pasid. Borzalmas lehet ez az allando elemezgetes meg magyarazas, es hogy mar mindent elferditesz csak hogy igazad legyen.
2018. júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
Ja egyebkent rengeteg olyan dolog van egy ember testen, ami tok felesleges. Peldaul a ferfiak mellbimboja. Ha a logikad alapjan mukodne minden, siman lepasszolhatnad a gyerekedet a pasidnak (ami kb nem lenne, ha nem lenne szukseges a ferfi orgazmus, mert elovaladekkal majd szepen megtermekenyulsz 10 ev utan). Te eszleny. :)) Ha te neked ilyen fontos az az orgazmus, orulj neki, hogy van, menj, szexelj egyet, aztan higgadj le es vedd eszre, hogy a noi orgazmus nem egy pohar viz a sivatagban. Es ezt nem csak itt mondja 5-6 gyakoris no, hanem tobbmillio no. Nem tudom miert kell lejonnie a valagad vegenek, hogy mindenki egy mentalis beteg erzelmi hulladek csak nem ismeri be maganak, aki nem elvez el szex kozben...
2018. júl. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!