Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a nők, akiknek nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akiknek nincs orgazmusuk, de bemesélik maguknak, hogy jó a szex a párjuk közelségétől, azok miért hazudnak maguknak?

Figyelt kérdés

Annak oka van, ha nincs orgazmus és legtöbbször az ok egy béna férfi. A nők miért nem tudják az érdekeiket érvényesíteni? Inkább hazudnak maguknak és elvannak a posványban?


Én elhiszem, hogy jó érzés ölelkezni is, de ne vicceljünk már, a szex nem erről szól.


2018. júl. 1. 21:50
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Aj kérdező, rettentően látszik, hogy csak próbálod a leírtakba beleerőltetni a véleményedet és ezért elferdíted, amit más mondott. Akibe annyira belekötöttél sem írt olyat, hogy az alárendelődés izgatná a szexben és ezért nem kell neki orgazmus sem. Túlmagyaráztad a dolgot. Csak nem most tanulsz valamelyik egyetem pszichológia karán? :)
2018. júl. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

8as vagyok


"De mi az, hogy nem hiányzott az orgazmus? Ha valamit nem tudtok elérni, akkor inkább nem is próbálkoztok már?"


természetesen nagyon sokáig aktívan célom volt elérni, tényleg mindent megtettem az ügy érdekében. pszichológushoz is jártam, lelkileg és fizikailag sincs semmilyen probléma, ami az ok lenne... szóval elfogadtam egy ideje a helyzetet, és így sokkal boldogabb vagyok. nem hiányzik az orgazmus, mert egyrészt jó a szexuális életem, nincs hiányérzetem és soha nem is éltem át, nem tudom milyen.



de Kérdező, pls válszolj egy dologra. ha egyszer a nők max azért élvezik a szexet orgazmus nélkül, mert lelkileg jó nekik alárendelődni a férfiaknak, csak bemagyarázzák hogy jó érzés, akkor én mégis miért szeretek és masztizok rendszeresen???? ott sem megyek el.. :D

2018. júl. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
6%

32#

Hat fura, hogy masztizol, mikor nincs otgazmusod...


Én a kérdező pártján vagyok, nekem is alap, hogy akkor jó a szex, ha elélvezek. Sőt, megtoldom, a férjemnek is akkor jó, így sosem maradok hoppon. Nekem az is fura, hogy ilyen sok férfi beéri azzal, hogy a barátnőjüket nem tudják kielégíteni. Ez után nyilván nem gondolják magukról, hogy ők hú de jók az ágyban, szóval ez nekik sem egy ideális helyzet (gondolom emiatt is játsza meg annyi nő)

2018. júl. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
90%
Továbba azt sem értem egyes emberek miért nem kepesek elfogadni,hogy nem csak az ő nézete létezik. Vannak emberek akik a saját kis világukon túl nem látnak. Ha valaki nem igényli az orgazmust és úgy is jó neki akkor egészségére. Minek kell ezen másnak pörögni? Pl a 33-as válaszoló olyan értelmetlenül rosszindulatú,hogy nem hittem volna,hogy egy nő ilyen is lehet...
2018. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

33-as, elmondtam a páromnak a kapcsolat elején, hogy ilyen vagyok, és persze ő szeretné, hogy legyen, de elfogad így. volt olyan exem, akivel emiatt ért véget a kapcsolatunk, hogy komplexusa lett amiatt, hogy nem tud kielégíteni... én azt gondolom, hogy ha egy férfi nem tud azon túllépni, hogy ilyen a barátnője, és fruszráltan komplexusos lesz, az nem elég intelligens számomra. szerencsére van olyan aki empatikus, és meg tudja érteni ezt.

hisz ettől függetlenül látszik rajtam az élvezet és felszabadultan tudok szexelni, jó vagyok az ágyban.


megértem, hogy valakinek ez furcsa, de szerintem egy értelmes ember képes belátni, hogy sokfélék vagyunk és nem szól le valamit, ami számàra szokatan..és nem akarja mindenképpen megkérdőjelezni és jobban tudni, mi jó a másiknak :D

2018. júl. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:

"A férfi elélvezése szükséges.


A női orgazmus haszontalan."


Istenem ekkora retardáltat. A női orgazmus során a hüvelyi izmok összehúzódnak és ez segíti a spermiumot továbbtolni a pete felé. Plusz minek akarna szexelni a nő, ha nem jó neki? Ez az alapvető indíttatása minden nősténynek. Láttál már olyan állatot szexelni, ami nem tüzel?

Még egy tény: a férfi orgazmus és a magömlés nem feltétlenül jár együtt! Az előváladék átal is megtermékenyíthető a nő, akkor minek férfi orgazmus?


Imádom, amikor bioszból és evolúcióból hülyék magyarázkodnak.

Az evolúció lényege, hogy ami hasznos az fennmarad, erre képes vagy azt mondani, hogy a női orgazmus haszontalan? Biztos jól megnyugtat ez a hit, mert képtelen vagy nőket kielégíteni.

Férfiaknak meg azért van mellbimbójuk, mert kezdetben minden embrió női nemű.

2018. júl. 2. 18:42
 37/49 A kérdező kommentje:

# 32


A hüvely izgatása jó érzés természetesen. És sosem állítottam, hogy minden nő, akinek nincs orgazmusa arra vonatkozik ez, csak azt az egy válaszadót próbáltam megérteni.

2018. júl. 2. 18:46
 38/49 anonim ***** válasza:
95%

Érdező ne legyél már ennyire retard. A nőstenyek tüzelésének semmi köze az orgazmushoz. A nőstények azért tüzelnek mert a szaporodásuk időszaka érkezett el. Nem az élvezet hatja,hanem a szaporodási ösztön. Ilyen egybites megallapítást...

A szuka kutya biztos nagy orgazmust él at az 1 perces tili-toli alatt. Észlény.


Továbba az egy dolog,hogy a hüvely ízmai összehúzódnak,de enélkül is sikeres a fogantatás. Kvazi mindegy,hogy van e vagy nincs.


Ja igenis dumalok a biológiáról,mert egy jó ideje már tanulom. Ebből is tettem érettségit és egy hobbim is lett az efféle tudás megtanulása.


Viszont amiket te itt összeköpködsz az brutális. Tipikus mintapeldája annak,hogy ha valaki nem ért a dolgokhoz,de nagyon okosnak akar tűnni. Inkább keress egy könyvtárt és járj utána pár dolognak.


A békesség kedvéért pedig ne játsz se pszichológust se pedig természet tudóst. Egyik sem megy neked,ezt pedig mindenki látja.

2018. júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
94%

33:


“Nekem az is fura, hogy ilyen sok férfi beéri azzal, hogy a barátnőjüket nem tudják kielégíteni”


A legrosszabb amit egy ilyen nővel tehetsz, hogy szex közben folyamatosan, mániákusan az orgazmusát lesed, esetleg még terhelve egy folyamatos faggatozassal, hogy na érzi-e, jön-e már, jó-e már.


Orgazmusproblemás nők rémálma az aktuális nyalobajnok, aki ketpercenként reménykedő bociszemekkel felnéz a combok közül és kérdezi hogy na, elelvezett-e már


Ezzel csak a frusztráltágot noveled a nőben, az alkalmatlanság-érzést, es csak tovább tolod a szex meggyulolése felé.


Persze a kísérletezést nem kell feladni, de az első es legfontosabb dolog amit egy orgazmusproblemas nővel tenni kell, hogy leveszed a válláról az elvárt orgazmus terhét. Furán hangzik, de az ilyen nőnek pont az adja a legnagyobb megkönnyebbülést, ha azt latja, hogy egy ferfi végre NEM az ő orgazmusat keresi, hanem egyszerűen kedvét leli benne. Ez a megkönnyebbülés az előfeltétele minden további, az orgazmus felé vezető lépésnek.

2018. júl. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

35


egy értelmes ember képes belátni, hogy sokfélék vagyunk.


Ahogy mondod. Ergo az a férfi, akinek fontos, hogy a partnere kielégüljön, nem komplexusos, unintelligens, empátiahiányos...stb. Nem hiszem, hogy rosszindulatú lettem volna, annyi volt a mondandóm lényege, hogy alap esetben a férfinak is cél a nő kielégítése, ettől neki is "több", jobb lesz a szex.

2018. júl. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!