Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek írjak neki, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak neki, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Szóval van egy férfi, akibe már nagyon régóta szerelmes vagyok, és borzasztóan kívánom. Az a baj, hogy nem egy városban élünk, és csak heti egyszer jön fel Budapestre. Elhívtam randira, mert ugy voltam vele, hogyha nem teszem, akkor sose lesz esélyem megmutatni neki, hogy mit érzek, mivel nem tudta.

Sajnos pont pár héttel a találkozó elött kaptam egy idegösszeomlást (hosszu sztori) és előjött nálam egy betegség, az Emotional Numbness ( Érzelmi Tompaság) . Elveszetettem azt a képességemet hogy érezzek. Feljött miattam Budapestre, 2 és fél órát beszélgettünk, mindenféle dologról,(olyanolrol is, amiket random emberrel nem osztanál meg)de mivel nagyon a padlón voltam, még mindig vagyok, ezért nem tudtam flörtölni vele, vagy kimutatni bármilyen érzelmet. Valószínű hogy azt hitte, hogy csak haverként találkozunk, mivel eredetileg, még nyár elején ez egy haveri iszogatásnak volt megbeszélve. Egy hete volt ez a 'randi' ?. Nem tudom eldönteni, hogy írjak e neki, vagy ne. (Nagyon nincs tapasztalatom a férfiakkal) Benne lennék vele akár egy egyéjszakásban is, bár sose csináltam még ilyet, de ő kivétel.

Szerintetek? És ha igen, akkor mit?


20L



2018. nov. 4. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki mindenképp.
2018. nov. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
És szerinted jó dolog úgy ismerkedni, hogy ilyen dolgaid vannak, hogy aztán ezeket a "betegségeid" másra is rá szabadíthasd?
2018. nov. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Lehet, higy tökklisé, de a szívedre kell hallgatnod, nem ránk.
2018. nov. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Ez a gáz, mikor már a nő hívja el randira a férfit... Szóval az nem férfi.

Ha férfi lenne, akkor:

ad1: akarna valamit tőled, elhívna ő.

ad2: nem akarna semmit, nem hívna el, és a találkozást baráti társalgásnak fogná fel.

ad3: nem akar tőled semmit, de te a tudtára adod, hogy ugyan már gézu bá, fektessen meg és keféljen rojtosra-vagy belemegy, vagy nem.

2018. nov. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább hagyd.
2018. nov. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Most már le kell pippantanod, mire vársz..
2018. nov. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Várj még ezzel!

Hozd helyre,vagy is szedd össze magad érzelmileg!

Mert egy pszichés betegség. Alatomosabban és gyorsabban térhet vissza mint azt gondolnád.

Ez nem egy nátha.

Regenerálódj!

Addig is tartsd vele a kapcsolatot,írásban,vagy telefonon.

2018. nov. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 L.. István ***** válasza:
56%
MINDEN férfi benne van egy egyéjszakás kalandban. Én is. Azért gondold át még egyszer. F.
2018. nov. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igazatok van, neki kéne írnia nekem.

Arra, meg hogy jó ötlet-e így ismerkedni, annyit tudok mondani, hogy kaptam gyógyszert és jó úton haladok ahhoz, hogy rendbe jöjjek. Nyilván nem azért akarnék vele lenni, hogy majd ő 'kiegészítsen' vagy 'megjavítson'.

2018. nov. 4. 15:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne írj neki, ha nagyon akarna tőled vmit már jelezte volna.

Sztem inkább most csak arra koncentrálj h meggyógyulj, ha ez megtörtént és még mindig nem keres majd akkor eldöntheted h megint felajánlod h jöjjön fel hozzád de akkor már célzol arra h nem csak beszélgetni szeretnél vagy hagyod.

2018. nov. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!