Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális a barátom viselkedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a barátom viselkedése és tettei?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, pontosabban Ő az első barátom. Fiatal pár vagyunk, neki előttem már voltak barátnői. Minden ami most történik velem olyan új és más mint amihez szoktam. Tele vagyok kérdéssel és annyi minden van most a fejemben. Tudom, sokak azt mondják, hogy ez még nem kislányoknak való, menjek vissza homokozni DE tudom kezelni a helyzetet, nem kérek fejmosást, csak egy pàr tanácsot és iránymutatást szeretnék hallani (olvasni).


Amikor ölelkezünk feláll neki, ez normális gondolom. Csók közben a fenekemet markolássza, ezzel nem is lenne gond csak szerintem publikus helyen kicsit sok, nem?


Eddig a pettingig jutottunk, pontosabban Ő nekem újjal. Olyan hirtelen törtènt, elkapott a pillanat heve.


Van olyan amikor, vagyis volt olyan, hogy filmeztünk és a bugyimba nyúlt. Ez normàlis, hogy csak úgy random megujjaz? Vagy ilyenkor le akar feküdni velem? Hogy kezeljem ezt a helyzetet? Mi a helyes reakció?


Aztàn volt olyan, hogy öltözködtem előtte és egy szál piros csipke bralettben voltam, magához húzott és lefektetett az ágyra és a melltartót lehúzta rólam és random elkezdte nyalogatni a mellemet, be is kapta a mellbimbóm és finoman (érzékien vagy hogy mondjam) megharapta. Ezt nagyon fura leírni de így volt. Akàrmilyen fura de nem bántam mégis olyan hirtelen jött és érdekes volt, hogy egyik pillanatról a másikra ezt tette. Ez normális? Ha következőnek ilyet csinál akkor mit csináljak?


Aki végig olvasta és válaszolt annak köszönöm <3



2018. dec. 2. 17:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%

Mióta vagytok együtt?


Természetesen szexelni akar veled, de van olyan udvarias, hogy megvárja, míg te egyértelműen visszajelzel neki.

Van még kérdés? :D

2018. dec. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Te Záli! Te nem panaszkodsz! Te dicskszel!
2018. dec. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
69%

Már nagyon kíván téged, s probálkozik. Várja, hogy jelezd mikor mehettek tovább. Addig csak

A nyilvános fenéktapizásról annyit, ha zavar beszéld meg vele. Nagyon zavaró tud lenni, mikor párok ezt csináljak. Ez legyen ha kettesben vagytok.

Csók meg hogy feláll neki, teljesen normális.

Ujjazásnál arra figyelj, hogy sose enged neki, ha nem tiszta a keze!


Szóval amiket csinál az normális. Kíván, de nem akarja erőltetni a szexet, amíg te nem állsz készen. Legközelebb mit csinálj? Azt csak te tudhatod meddig mennél. Ha már petting, először is kézzel te is megpróbálhatnád őt kényeztetni egy picikét :-)

2018. dec. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 mantis religiosa ***** válasza:
88%
Ideje, hogy te is kézbe vedd a dolgokat! Aztán később majd szájba, és így tovább...
2018. dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
76%
Ha te is feloldódsz a kapcsolatban minden téren,te is ugyanígy fogsz viselkedni vele.
2018. dec. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Tok normális
2018. dec. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Kíván téged. Remélem én azért ilyen helyzetekbe nem kerülök.

F.

2018. dec. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

1 Normális mert fiú

2 Hány évesek vagytok?

3 Ha cikinek érzed vagy fura, azt vele kell megbeszélned. Kommunikáció nélkül nem lehet egy kapcsolatto fenntartani

2018. dec. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

"Totál normális.Szerintem nagyon szeret téged."


Ebből nem jön le, hogy nagyon szereti, szimplán az, hogy kívánja, és nem egy erőszakos vadbarom. Ez a viselkedés lenne a normális. A fenéktapizás nyilvános helyen viszont sok.

2019. febr. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 exronin ***** válasza:
Na, lefeküdtél már azóta vele, vagy mással? Tényleg érdekel.
2021. jan. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!