Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ilyen/ehhez nagyon hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen/ehhez nagyon hasonló mellnél jobb a plasztikázott?

Figyelt kérdés
[link]
2018. dec. 18. 15:26
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 A kérdező kommentje:
Jártam amúgy jó pár pszichológusnál, csak hogy mindenkit megnyugtassak.
2018. dec. 23. 23:52
 52/64 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, hány pszichológusnál jártál, de ahogy elnézem nem végeztek túl jó munkát. Mindazonáltal én elhiszem, hogy bonyolult személyiség vagy, és megértem hogy összetett önértékelési problémákkal küzdesz, de akárhogy is, a feltett kérdésre én - férfiként - akkor is csak azt mondhatom, hogy NE feküdj kés alá. Ez az ÉN véleményem.
2018. dec. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 A kérdező kommentje:

„én elhiszem, hogy bonyolult személyiség vagy, és megértem hogy összetett önértékelési problémákkal küzdesz”

Ne érts félre, nem a különleges hópehely-szindróma beszélt belőlem, ezt abszolút úgy írtam, mint negatívumot. :D

Legjobb esetben is évek kérdése, hogy ebből bármi is lehessen, szóval majd eldől. Bár arra azért kíváncsi lennék, hogy olyan férfiként mondod-e ezt, akinek tök oké lenne a linkelt mell, és még a száját se húzná rá, vagy inkább „egyszer valakinek biztos meg fog felelni” alapon beszélsz(?).

2018. dec. 24. 00:29
 54/64 anonim ***** válasza:

A pazichológusok lehet jó munkát végeztek, csak a hölgy nem akart változni.


Nehéz, hiszen az emberek a pszichológustól várják a megoldást, ám a pszichológus csak segít, hogy rálépj a megfelelő útra. Minden a kliensen áll. Ezt nem szeretik sokan, mert azt jelenti, hogy dolgozniuk kell magukon.

2018. dec. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:

#53: Én a saját nevemben beszélek, de ebből értelemszerűen az is következik, hogy lesznek még olyanok, akiknek ez "meg fog felelni". Ha pedig egy fiú majd beléd szeret, akkor az feltétel nélkül elfogad olyannak amilyen vagy.

Másfelől, senki nem hibátlan, mindenkin lehet találni több-kevesebb kivetnivalót; nézz végig egy nudista strandon..

2018. dec. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 A kérdező kommentje:

#54

Nem tudom, hogy vagy vele, de nekem nehezemre esik komolyan venni egy olyan terápiát, ahol a pszicho első szava hozzám az, hogy nem minden páciensével tud mit kezdeni, ahol az Eredet c. film a téma, vagy ahol megkapom tanácsként, hogy tudatosítanom kell magamban az erényeimet, és nem lenne konstans halálfélelmem, ha boldog lennék. Mert minden bizonnyal így van, illetve így kellene lennie, de ebben nem foglaltatik benne a válasz arra a kérdésre, hogy HOGYAN. Nem tanultam meg nem kérdőjelezni meg saját magam. Szerintem kettőn áll a vásár, nemcsak rajtam. Persze lehet, hogy a hiba bennem van (miért is akarnál mást hinni, mikor mostanra nyilvánvalóan kialakult felém a kellőképpen erős ellenszenved), csak még nem sikerült rájönnöm, hogy egészen pontosan hol.


#55

Köszönöm.

Azért érezheted azt, hogy egyedül a saját félelmeimet igazoló válaszokat akarom "meghallani", mert az az egy lepett csak meg és "döntött össze bennem egy világot", amelyik azt ecsetelte, hogy eljátssza az elfogadást, miközben előbukkan benne időről időre a jobb iránti vágyakozás, mi több, szerinte ez az általános tendencia, és tökéletesen megfér a szerelem mellett. Talán van, aki ilyesmivel őszintén nem foglalkozna, de frusztrál kicsit, ha nem tudom, ki szavának lehet hitelt adni. Köszi, hogy a kezdeti ellenségességem dacára megőrizted a higgadt hangnemet. :D

2018. dec. 24. 13:52
 57/64 anonim ***** válasza:
50%

Nem kevés nehézség árán végigolvastam a válaszokat. A nehézséget az okozta, hogy a vita egy idő után már nem a kép szerinti mellekről szólt, hanem arról, ki az, aki inkább megtalálja a másik hozzászólásában a hibát, amibe bele lehet kötni.

A #7. hozzászóló vagyok, a véleményem mit sem változott. Ezzel a mellel nincs baj, átlagos, és sok örömet lehet benne találni.

Ha a kérdezőnek - mint látjuk - komplexusa van, akkor azt kezelni kell. Ne vegyük el tőle a gyógyulás lehetőségét, fogadjuk el, hogy a szilikon párna beültetésével a lelke meggyógyul.

2018. dec. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:

Hogy ti milyen felszínesek vagytok... nem magát, hanem a szilikont fogja szeretni.


De tőletek nem is várok mást.

2018. dec. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 A kérdező kommentje:
De miért állítod be ezt úgy, mintha ártanék vele a pszichémnek? Vissza akkor sem sírnám a plöttyedt melleimet, ha rájönnék utólag, hogy ennyi kevés a lelki békém helyrebillenéséhez (önmagában valószínűleg kevés is, de összetevője lehet annak). Legfeljebb más megoldás után nézek.
2018. dec. 24. 16:55
 60/64 A kérdező kommentje:
Meg most ennyi erővel ne használjak sminket se, mert az nem én vagyok?
2018. dec. 24. 16:57
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!