Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ilyen/ehhez nagyon hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen/ehhez nagyon hasonló mellnél jobb a plasztikázott?

Figyelt kérdés
[link]
2018. dec. 18. 15:26
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:

Mivel a nagy vita és az elhatározásod az én velem való véleményütköztetésből alakult ki, most ennyi idő után olvasva arra kötelez, hogy közbeszóljak és pontosítsak.

Először is az én barátnőmnek nem ilyen melle van. Neki se szép, se csúnya, csak a saját testén nem áll jól. De ez nem azt jelenti, hogy viszolyognék tőle. Egyáltalán nem, de igen, lehetne jobb is és ha változtatni akarna rajta akkor örülnék neki belül.

Most a mell dologból csinálunk ilyen kérdést, de ha valakinek a barátnőjének kiálló foga lenne és meg akarná csináltatni, azért senki nem szólna semmit. Eddig is tudott vele élni, használta, de nem volt esztétikus. Ennek ellenére a barátja szerethette és ennek ellenére örülhet, ha meg akarja csináltatni. De az persze senkinél nem verné ki a biztosítékot. Vagy erre jobb példa a ha mondjuk úgy nőtt mintha letört volna. A természet adta és arra pótlást is raknak, ami nem természetes. Szóval a helyzet ugyan az. Sztereotípiák miatt lesznek akik agitálnak ellene.

Annak ellenére, hogy tény van néhány példa, ami tényleg nagyon jól sikerült, zömében tényleg nem a legjobb az implantátummal rendelkező mell. De bizony vannak mellek amiknél esztétikusabb egy jobban sikerült műtét. Ez tény, a fent említett dolgok miatt szónokolnak itt sokan. Nem csak azok vesztik el sokszor a realitás érzéküket, akiknél már rögeszmévé válik a plasztikai műtét, hanem az ellenzőknél is.

Mellesleg a sor végtelen, hogy mi nem természetes a világunkban, amiket magunkba, vagy magunkra viszünk. A férfiakat is beleértve a szem becsapása, trükközés, optikai tunning stb. Persze sokan azt is ellenzik, de sokkal kisebb felháborodást kelt a sok szteroid és tömegnövelő, mint egy mellimplantátum. Pláne, hogy jóval többen élnek vele, mint ahány nőnek van plasztikáztatva a melle. Ráadásul sok szer(még amikről azt hiszik, hogy csak fehérje és kreatin) káros a szervezetre, míg egy komoly precíz és jó anyagokat használó orvos által végzett mellműtét nem az.

Most nem promótálni akarom az implantátumokat, meg akár a sima korrekciós műtéteket, csak az álszentségre hívtam fel a figyelmet a másik oldalról.

Abban pedig igaza van a kérdezőnek és egyszerűen nevetséges, hogy ezzel bárki vitatkozni mer, hogy az ő teste és azt tesz vele amit akar. Eleve baromi sokat gyötrik az emberek a testüket és csalnak, hogy máshogyan nézzenek ki mint ahogy alapvetően nézzenek ki, ha úgy tetszik mint ahogyan az Isten adta. Mint ahogyan ezt már írtam is. Így senkinek nincs joga ítélkezni. Azt, hogy ki mennyire gyáva, azt meg ilyen alapon valóban arra is lehet mondani, aki kín keservesen lefogy, hogy gyáva, mert nem tudja elfogadni magát úgy ahogy van. Most olyan esetet vegyünk, ahol nincs szövődménye egy bizonyos szintű elhízásnak, szóval csak esztétikai vonzatai vannak.

Mellesleg ahány ember volt már műttetett mellű nővel és aki előtte mondta, hogy borzalmas és aztán mégis jó volt neki, ha annyi ezresem volna, a Gattyánt, a Csányit, meg a Mészárost mind zsebre tenném, olyan gazdag lennék.

De itt jön be az, hogy persze vannak esetek ahol továbbra is nagyon ódzkodik az illető tőle, csak mivel szereti elfogadja mellplasztikával együtt is. De ez ugyan az az eset mint kezdetekben. Viszont ez az amin kérdező nem tudtad túltenni magad és bizony sekélyes. Nem a mell a legmeghatározóbb, de te viszont ezen keresztül akartad mérni az én kapcsolatomat is. A legtöbb férfi vágyik nagy természetesen feszes és formás mellekre. De nagyon kevés nőnek van ilyen. Eleve hazánkban A és B között mozog az átlag kosárméret. Ellenben mégis majd minden nő talál párt és tisztes hányadukat szeretik is. Az lenne csak az igazán sekélyes, hogy ha a férfiak a mellük alapján választanának párt, de nem így van. Te egyszerűen úgy méred egy kapcsolatban való érzéseket, hogy a férfinak egyenesen a legtökéletesebbnek kell látnia a párja mellét. De ez koránt sincs így minden esetben és nem is kell így lennie.

Végezetül mondok a fentiekre egy összefoglaló példát egy majd 20 éves ismeretségen keresztül. Az illető ma már férfi világ életében hajtogatta, hogy milyen rossz a "műmell". Ennek ellenére azért nem egyszer onalizált ilyen keblekkel rendelkező hölgyeményekre. Aztán végül összekerült egyel. Neki pont nem a legjobban sikerült, eleve az implantátum állaga is nagyon rossz volt elmondása szerint. Ennek ellenére nagyon kívánta. Végül nem lettek együtt ezzel a mellesleg nála idősebb nővel. Majd megismerte a ma már feleségét. Neki elmondása szerint borzasztó ronda mellei vannak. Mikor mesélte, hogy az aktuális párja látott képeket a volt barátnőről, akinek ugye meg voltak műtve a mellei, akkor kiakadt, hogy ez milyen már. Persze nem a menyasszonyának, hanem nekem mondta, hogy mi a francra ilyen nagy az arca a menyasszonyának. Százszor jobb csaj volt a régi. Erre én kérdeztem, hogy de te mondtad, hogy nem volt éppen a legjobb annak a nőnek a műttetett melle. Erre azt mondta, de még így is jobb volt mint az aktuális barátnőjének.

2018. dec. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 A kérdező kommentje:

"Te egyszerűen úgy méred egy kapcsolatban való érzéseket, hogy a férfinak egyenesen a legtökéletesebbnek kell látnia a párja mellét."

Félre van magyarázva. Nem úgy írtál, mint akinek teljesen mindegy, hogy ilyen, vagy éppen amolyan a nője melle, mert szereti (akár megfelel az ideálnak, akár nem), hanem úgy, mint akit nagyon zavar, hogy olyan neki, amilyen. Szóval vagy utólag szeretnél finomítani a mondandódon, vagy félresiklott valami a kommunikációban. Egyébként a magam részéről ezt érvényesnek tartom mindenre, ami külsőség, és az illető nem tehet róla, nem a mellekre vagyok ráfeszülve kifejezetten, bár nem tudom, az a rész mennyire szólt nekem.


"Persze nem a menyasszonyának, hanem nekem mondta, hogy mi a francra ilyen nagy az arca a menyasszonyának. Százszor jobb csaj volt a régi."

Ezt meg ne akarjuk már úgy beállítani, mintha a világ legnormálisabb dolga lenne.


A többire nem reagálnék, mert egyetértek, nem meglepő módon.

2018. dec. 27. 12:20
 63/64 anonim ***** válasza:

Senki nem állította, hogy a legnormálisabb dolog a világon. Ez arra volt példa, hogy ilyen van és a felesége erről semmit se tud. Illetve ő pl. tökéletesen elégedett magával ahogy van. Ott ez egy tudatos döntés volt, hogy egy valamivel életre valóbb és normálisabb felfogású nő, akivel lehet együtt élni és családot alapítani.

Semmi szépítés nincs benne és semmi rossz kommunikáció nem volt. Továbbra is ugyan az a van állítva, hogy bizony nem tökéletes a barátnőm melle az én szememben és nem bánnám ha nem ilyen lenne. De ettől még szeretem és kívánom. Most és mindig is ennyi volt az állítás. De te ezt nem tudod megérteni, vagy elfogadni, hogy hogyan szerethet valaki valakit, hogy ha számára egy adott része nem a legszebb. Én továbbra is állítom, hogy bizony a legtöbb kapcsolatban ez van. Nem kell leragadni a melleknél. De ott van az említett pénisz kérdése a párjuk tekintetében a nőknél. Végig alá is írtam ezt az oldalt is.

Egyszerűen nem vagyunk tökéletesek, de vakok sem. Nem erről szól a dolog. Az általad említett barátság dolog pedig félig mi jó is. De lehetne az szülő-gyerek közti szeretet is. Az is egy szeretet vonzalom nélkül. Te szerintem a szeretet és a mindent elsöprő szerelem közé egyenlőségjelet teszel. Az utóbbi és a barátság közé kell tenni a dolgot. Mert vonzalom nyilván van, annak ellenére, hogy te nem tudod elképzelni azért, mert valami, egy részlet nem a legszebb az én szememben. Ha nem lenne vonzalom, nyilván nem is lennénk együtt. De szerintem mindent elsöprő szerelemre túlfűtött vággyal nincs is szükség. Legalábbis nekem nincs rá szükségem, abból csak baj van.

2018. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 A kérdező kommentje:

"Ez arra volt példa, hogy ilyen van és a felesége erről semmit se tud."

Ha szerinted sem oké, akkor miről akarsz meggyőzni vele? Azt eddig is sejtettem, hogy vannak, akik így beszélnek/vélekednek a házastársukról.


Most erre mit lehet mondani amúgy? Szerinted így van, szerintem meg nem. A személyes tapasztalatom nemcsak a másfél év után fokozatosan eltűnedező, elvakult, hormonzavaros, rózsaszín ködös tudatállapottal kapcsolatosan az, hogy nem érdekelnek a hibák, hanem hosszabb távon és józanabb fejjel sem. Szerinted amiről én beszélek, esztelen rajongás, szerintem meg amiről te, az kevesebb annál, amit az ember olyasvalaki iránt érez, akire pótolhatatlan társként tekint, és ennyiben ki is egyezhetünk, mert világosan látszik, hogy ebből konszenzus nem lesz. A te kapcsolatodat ítéld meg te.

2018. dec. 27. 13:39
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!