Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ilyen/ehhez nagyon hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen/ehhez nagyon hasonló mellnél jobb a plasztikázott?

Figyelt kérdés
[link]
2018. dec. 18. 15:26
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
84%
Igazából nem értem ezzel a melltípussal mi a gond!? Természetes cici típus. Nekem is ilyen van, sose gondotlam volna, hogy nem szép.
2018. dec. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
37%

"Nekem is ilyen van, sose gondotlam volna, hogy nem szép."


Na, hát akkor most már tudod >:)


Amúgy erre tényleg sok mindent lehet mondani, csak azt nem hogy esztétikus. Ennek ellenére engem pl nem zavarna nagyon. Meg aztán vannak olyan pózok, ahol kifejezetten jól el lehet vele játszani.. (F)

2018. dec. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
82%
Nem a legszebb, de az eredeti akkor is jobb.
2018. dec. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:

Igen, tudom hogy így vannak a nők is a férfiak farkával, akartam is volna írni erre Family Guyt, mikor a Lois mondja a Peternek, hogy engem annyira zavar a péniszed mérete, mint téged az én mellemé. Erre Peter sírva kirohan szobából. Ez alap dolog, hogy nem beszélünk ilyenekről a másiknak.

Viszont most feljön a kérdés, hogy ha egy lány ezt kimondja, hogy bizony a nők sem elégedettek általában a férfiak péniszével de erről hallgatnak, az 80+ százalékot kap. Ha egy férfi teszi ezt fordított esetben az 30+ százalék. Miért is? Ezen el kéne gondolkozni. Hányinger komolyan

2018. dec. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
Nem beszélve arról, hogy mi is így vagyunk a farkatokkal, de a következő kérdésben meg írnád, hogy egyáltalán nem számít:D Utána meg másik kérdésben, hogy a férfiak folyton hazudnak. Ez a jellem ugye...
2018. dec. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
Én soha nem mondtam, hogy nem számít a méret. Nekem számít.
2018. dec. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
24: Teljesen irreleváns a hímvessző kérdést ide keverni. Egyrészt itt most nem a nemi szervről beszélünk (különösen nem a férfi nemi szervről), másrészt mellnagyobbítás létezik, péniszhosszabbítás pedig nem, tehát utóbbinál fel sem merülhet ilyen kérdés, hogy most plasztikáztassam-e vagy sem.
2018. dec. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 A kérdező kommentje:

#24

Én felpontoztalak, mert legalább őszinte volt a válaszod, de szerintem nem azért áll 86%-on a másik komment, mert a nőknek több joguk lenne az elégedetlenkedéshez (sőt, péniszméretes kérdéseknél őket is lepontozzák, ha azt írják, számít), hanem mert te voltál először "offenzív", az utánad író meg csak visszavágott.

2018. dec. 19. 13:47
 29/64 A kérdező kommentje:
És oké, hogy a mellet lehet plasztikáztatni, de ne beszéljünk már olyan játszi könnyedséggel róla, mintha csak be kellene sétálni a kórházba, és félóra alatt túl is lehetne esni rajta. Mint mondtam: pénz kérdése, NAGYON sok pénzé + egy műtét sosem teljesen kockázatmentes.
2018. dec. 19. 13:53
 30/64 anonim ***** válasza:

Miért is lenne több joguk? Elárulod? Ugyan annyi "joga" van mind a kettő félnek.

Másrészt meg az első válaszomban rá tudnál mutatni, hogy mi volt az offenzív?

Mellesleg igen, lepontozzák, hogy ha valaki őszintén elmondja, hogy számít neki a pénisz mérete. És? Őszintén kell válaszolni, nem úgy, hogy lepontoznak e, vagy sem. Ez a baj, hogy itt kötelező kész válaszok röptetése megy állandóan. Ha valakinek számít a pénisz mérete az egy névtelen oldalon, ahol nem kap pénzt a szavazatokért, ott írja le nyugodtan, hogy ha neki számít! Senkinek nincs alapja hozzá, hogy "megkövezze" érte.

Szerintem teljesen jogos, hogy ha egy nőnek fontos a pénisz mérete akár negatív, akár pozitív irányban és a külalakja is. Ugyan így számít nekem is mindenben a külalak. A gyakorlat is bizonyítja, hogy ezek ellenére lehet szeretni bárkit, el lehet fogadni, de attól még az ember vágyhat ebben-abban szebbre, jobbra. Nincs abban semmi.

2018. dec. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!