Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok! Kivel és mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok! Kivel és mikor veszítenétek el szívesen? Hány éves partner lenne ideális számotokra?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanok válaszára vagyok kíváncsi, akik már készen állnak rá, szeretnének nővé válni, vágynak a szexre, csak eddig nem volt lehetőségük, nem találtak megfelelő, érett partnert, elmulasztottak korábbi alkalmat, vagy egyszerűen éppen most jutottak erre az elhatározásra és most épp nincs párjuk.

Van olyan, aki már elég érettnek tartja magát, de környezete szerint még túl fiatal hozzá?

Kort is írjatok a válaszotokban!



2019. febr. 16. 19:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 21 leszek, szóval kétlem, hogy bárki is túl fiatalnak tartana hozzá. :D (Én is 16 éves koromtól fogva érzem rá maximálisan késznek magamat.)

Nem igazán szempont a tapasztaltság (vagy annak hiánya) nálam, csak bízni akarok a srácban, és érzelmileg kötődni hozzá. Legyen mondjuk 18 és 24 év között, bár lehet, hogy e tekintetben is elég rugalmas lennék. Az idő előrehaladtával egyre csökkennek az elvárásaim.

2019. márc. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
97%

Én olyan pasival veszíteném el aki egyben a legjobb barátom is, és egy korombeli, de kicsit tapasztaltabb pasi legyen. "Nagy lángoló tiniszerelemre" vágyom, ahol lehetőleg együtt veszítjük el a szüzességünket, de nyilván azért annyira legyen tapsztalt hogy tudja mi az a g pont, a csikló, meg hogy spermás kézzel ne ujjazzon stb. Kinézetre sportos tini legyen (mint én), és belsőre pedig ő is legyen érett a szexre.

19L

2019. júl. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
53%
"szeretnének nővé válni"... Pfffff
2019. júl. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%

Én anno 19 voltam, amikor az első eset megtörtént. Nem bántam meg, hogy vártam vele. Tökéletesebb alkalom nem is lehetett volna hozzá! Egyrészt, mert egy nő teste abban a korban már érettebb, agyilag szintén az. Ismeri a testét

, így nagyobb eséllyel leli benne örömét is. Lányok! Ne kapkodjátok el.

2019. júl. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
7%
Én 6 négerrel veszíteném el szivesen, nagyon izgi lenne
2019. szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
52%
Csakis veled bármikor 82/N
2019. okt. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
91%
Nincs az,hogy ideális.A szerelem kortalan,lehet 20 éves vagy akár60.18L
2019. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
87%

19 vagyok, nem gondolom magam éretlennek. Volt már több "fiúm", mindet haza is vittem, történtek is dolgok, de behatolás még nem. Igazán egyiknél sem éreztem, hogy ő lenne a nagy szerelmem, és így nem akarom. Az egyiket konkrétan azért rúgtam ki mert türelmetlen volt. A környezetem szintén érettnek tart rá, amikor az első fiút hazavittem (16 évesen) és közöltem hogy velem alszik, apu feljött és letett az éjjeli szekrényre egy doboz óvszert.

Szűz létemre nőnek tartom magam, te is felnőhetnél (agyilag), hogy ne írj ilyen hülyeségeket.

2020. febr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!