Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erotikus masszázs + szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erotikus masszázs + szűz pasi? Véleményeket kérnék.

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy 30 évesen még nem volt szexuális kapcsolatom. Hogy miért van így, ne firtassuk, leginkább a gátlásosságomat okolom, elvben más gond nincs velem (sem külsőt érintő, sem pedig a személyiségemmel kapcsolatos).


A helyzet az, hogy nagyon vágyom női érintésre. Pár éve nézegetem a netes hirdetéseket - nem örömlányt, vagyis prostit keresek! - erotikus masszázs témában. Nagyon nagy a "választék", engem mondjuk kimondottan taszítanak azok a hölgyek, akik a hirdetéseikben kiteszik mindenüket..


Ti elítélnétek azt, aki ilyen helyre megy?


Ha ott leszek a helyszínen, hogy viselkedjek? Elmondjam, hogy még semmilyen szexuális tapasztalatom nincsen? Nagyon érződik, hogy a masszőrhölgy csak a pénzemre hajt? (ez utóbbi gondolata eléggé taszít, de ezen talán felül tudok kerekedni, ha kedves és aranyos lenne a lány)


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. febr. 28. 00:32
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

Én csodálkoztam a legjobban, nem írtam le, hogy szűz vagyok, csak annyit, hogy tapasztalatlan, a szexre sem utaltam, nagyjából ilyesmi volt, hogy "normális, magára igényes pasiként ismerkednék, beszélgetnék olyan lánnyal, akinek nem okoz gondot, hogy az élet bizonyos területein tapasztalatlannak számítok"


Amikor utánaolvastam, valami olyasmi szabályt találtam, ha egy profilt 3 ember jelent, azt automatikusan törlik.

2019. jún. 2. 20:16
 12/43 anonim ***** válasza:
hol? Mi van? Kicsit összefüggéstelen lett az iromány, vagy lényeges dolgot kihagytál, amitől az egész érthető lenne.
2019. jún. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
bocs, az előtte lévő két hsz-t nem olvastam, így már érthető.
2019. jún. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:

Milyen képet raktál fel?


Itt valami bibi van a történetben :D

2019. jún. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:

Egyébként megint eltelt több hónap. 30 éves vagy és még mindig szűz.


Szedd már össze magad és menj el, ess rajta a túl végre. Ez így nem állapot.

2019. jún. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

Mindigis irigyeltem azokat az embereket, akik simán oda mertek menni az ellenkező nemhez, ismerkedési szándékkal.


Tudom, semmit nem veszíthetsz, ellenben annál többet nyerhetsz - de valahogy nem megy, a visszautasítás lehetőségétől leblokkolok. Meg a helyzettől is, akármennyire is férfiatlan.

2019. jún. 3. 16:50
 17/43 anonim ***** válasza:
46%

Nyilván prostira gondoltam. Meg se próbáld igazi nővel addig amíg szűz vagy.


Ez már olyan mélyen az agyadba gyökerezett, hogy emiatt vagy 99%-ban esélytelen a nőknél.


Vedd fel a telefont, menj el egy prostihoz, feküdj le...dőlj hátra és nézd végig ahogy elveszik a szüzességedet.


Ezt még a héten meg kell tenned, vagy mondj örökre le a nőkről. Egyszerűbb hidd el.

2019. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzet velem is, csak én még csak 24 éves vagyok. Most a nyáron meg ősszel majd Budapesten fogok dolgozni, szóval valami újat szeretnék majd kipróbálni, ami a komfortzónámon kívül esik. Legalább egy sima masszázsra el akarok menni utána meg valami komolyabbra is, meg a Tindert is vagy Badoo-t vagy valami hasonlót esetleg leszedek. Meg így, hogy most majd elkezdek dolgozni, lesz pénzem ha minden jól megy, és megnövekszik a mozgásterem egy kicsit. Amúgy én is gátlásos vagyok, de nem annyira mint te, meg nálam az első lépés szokott lenni a legnagyobb probléma, ha az meg van akkor utána már nincs problémám.
2019. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
Erotikus masszázsra menj el először, ahol nem kell megdugni a nőt, és nem is lehet. De lehet simogatni, van, amelyik még a punciját is engedni kényeztetni. Akkor már végre láttál nőt. Aztán utána menj el egy olyanhoz, akit meg is lehet dugni, de azt sem muszáj, és is csak nagyon ritkán dugtam meg őket. Aztán jöhet az igazi nő.
2019. jún. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta veled?
2019. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!