Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erotikus masszázs + szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erotikus masszázs + szűz pasi? Véleményeket kérnék.

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy 30 évesen még nem volt szexuális kapcsolatom. Hogy miért van így, ne firtassuk, leginkább a gátlásosságomat okolom, elvben más gond nincs velem (sem külsőt érintő, sem pedig a személyiségemmel kapcsolatos).


A helyzet az, hogy nagyon vágyom női érintésre. Pár éve nézegetem a netes hirdetéseket - nem örömlányt, vagyis prostit keresek! - erotikus masszázs témában. Nagyon nagy a "választék", engem mondjuk kimondottan taszítanak azok a hölgyek, akik a hirdetéseikben kiteszik mindenüket..


Ti elítélnétek azt, aki ilyen helyre megy?


Ha ott leszek a helyszínen, hogy viselkedjek? Elmondjam, hogy még semmilyen szexuális tapasztalatom nincsen? Nagyon érződik, hogy a masszőrhölgy csak a pénzemre hajt? (ez utóbbi gondolata eléggé taszít, de ezen talán felül tudok kerekedni, ha kedves és aranyos lenne a lány)


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. febr. 28. 00:32
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Hallod szerintem hagyd ezt a masszásos folgot menj el egy minősegi prostihoz vagy ha félsz a széplányokhoz menj el egy kevesbe johoz vannak aranyosak meg minden. Es ne sajnáld a penzt minősegre kell menni nem mennyisegre. Kerhetsz 2 órát is aztán beszélgethetsz vele elötte utána ahogy neked jo sok prosti pazichologus is egyben. Az egyik az rávezetett engem a saját hibámea amivel rengeteget segitett.
2019. jún. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Szerintem a legnagyobb probléma hogy te allitasz magadrol olyan dolgokat amiket valojában a nők döntenek el.
2019. jún. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

Figyu csak megsúgom neked hogyha egy magafajta nyomorult szerencsétlen alak el tudta veszíteni a szüzességét akkor neked is menni fog ;) Én is idős korban vesztettem el. Egy kevésbé szép hölggyel de nem bántam meg (utána még jártunk is). Jobb túlesni rajta utána kicsit magabiztosabb lesz az ember. Rajtam nagyon sokat segített. Mint valami gyógyszer...


Egyébként még nyamvadt bulikban lehet még részeg csajokat felszedni. Általában olyan hajnali 3 kor már mikor ki van éhezve és mennének haza de nincs kivel.


Ronda a csaj?! Ne érdekeljen csak az hogy lefeküdhess vele. Jön a tapasztalat utána okosabb leszel.


A lányok amúgy sose fogják megérteni hogy mennyire rossz lehet egy átlagos de kissé visszahúzódó pasinak... Míg a csajok ha rondák is akkor is mindig van a környezetükben olyan ember aki meg*ugná őket de a pasiknál egészen más a helyzet. Szorongássá és helytelen magatartássá fajulhat a dolog.


Mind1 lényeg hogy én drukkolok neked. Ne add fel és ne finnyáskodj :) Utána jobb lesz hidd el :)

2019. jún. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
Follow
2019. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
0%
Írtam a sracnak:) azt írta nem jár pszichológushoz, mert semmi újat nem mondott. Úgy érzi az egyetlen gyengesége ami miatt nem tud felszedni senkit az, hogy nincs önbizalma. Írtam neki hogy küldjön képet és nyilván közölte hogy hat ő nem küld kepet senkinek. Szóval valószínűleg ő is érzi, itt nem az önbizalommal van a legnagyobb bajuk a lanyoknak ;)
2019. jún. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
..ha küldtem volna képet, azt is kirakod ide? Na, ezért (sem) küldök a neten senkinek.
2019. jún. 26. 19:39
 27/43 anonim ***** válasza:
65%

Kedves kérdező!

Nőkben is vannak hozzád hasonló problémával küzdők. Mi lenne, ha keresnél egy hasonszőrű hölgyet, (bocs, a szóviccért) akivel jól kihebegnétek, hadarnátok magatokat. Legyetek együtt "kriplik"! Nem kell beszélni, csak tennétek, amit szeretnétek!

Van olyan ismerős pár a baráti körünkben, akik szinte alig beszélnek még velünk, gyerekkori barátokkal is, idegenekkel pedig szinte semmit. Mégis együtt vannak, össze is házasodtak, gyerekük is van. Amióta megjött a kiskrapek, teljesen megváltoztak. Szülőként nem szeretnének "kriplinek" mutatkozni a gyerek előtt és egyre talpraesettebbek lettek.


(halkan jegyzem meg, ezek autisztikus jellegzetességek, szakemberek segítségével kezelhető, illetve javítható állapot)


Mint a legtöbb testi és lelki betegséggel kapcsolatban, itt a GYIK-en nemigazán fogsz érdemleges segítséget kapni. Mindenféle tanáccsal ellátnak, mintha a környezetedben érdeklődnél, de ez mind csak laikus okfejtések.


Nem mellesleg ez a jelenség egyre gyakoribb a mai világban. Már neve és nem hivatalos szervezete is van: incel-mozgalom. Involuntary celibate rövidítése, ami magyarul kényszercölibátust jelent.

Sajnos az ilyen irányú Reddit és a 4chan amerikai netes fórumok pár éve kissé átalakultak a probléma kitárgyalásból nőgyűlölő oldalakká. :-( Problémáikért a társadalmat és a nőket teszik felelőssé. Mindez akkor került nyilvánosság elé, mikor többen az incel-mozgalom nevében gyilkoltak, tömeggyilkosokká váltak. Tehát, nem elhanyagolható problémával állunk szemben!


Ahogy az előttem szólók már leírták, a masszőr nem kifejezetten qa, tehát nem biztos, hogy megkapod tőle, amit szeretnél. Nem derült ki, pontosan, mit is szeretnél az említett masszőrnőtől? Normál masszírozást, erotikus masszázs vagy annál is többet?

Esetleg, próbálj szex-centrikus partnerkereső oldalon olyan nővel ismerkedni, aki örömest bevezet a szexben.


Azt nem értem, miért zártak ki a Tinder-ről, annak valami oka lehetett. Pusztán, az a tény, hogy még szűz vagy nem lehet ok.


Őszintén? Szerintem elmehetsz qa-hoz, erotikus masszőrhöz, egyik sem fog segíteni a gátlásaidon. A valódi változást az hozná el, ha talpadra állnál és hagyományosan megismerkednél egy nővel! Ne tévedj meg, ez egy pasinak sem megy könnyen. Mindegyik megdolgozik a sikerért. Egyszerűen nem adják fel! Ha nem sikerül az egyik, akkor próbálkozik a másiknál, harmadiknál... amíg nem sikerül. Majd a sikerélmény, a tapasztalat segíti őket a további sikerekhez. Az ismerkedést, udvarlást is meg kell tanulni! Gyakorlás nélkül pedig nem megy! Aki mer az nyer!


Mesterem mondogatta kamasz korunkban a hozzád hasonló srácoknak. Van fél órás az ismerkedésre? Lemész a Blahára. Udvariasan leszólítasz 100 nőt. Megkérdezd, hány óra, merre van a Deák tér, stb. Majd beszédbe elegyedsz velük, ha akarják. Pár mondat után meghívod egy kávéra, üdítőre. 100 nőből 10 elmegy veled randizni, ebből a 10-ből legalább egy le is fekszik veled. ;-) Ha csak álmodozol, akkor az fantázia marad!

2019. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
0%

Aranyos, megbizhato szep lany vagyok. Ha szeretnel beszelgetni irj nyugodtan. :)


24/N

2019. jún. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

Persze kb a 10. csaj rádhívja a zsarukat, a 20-adiknál meg szétvernek a cigányok. Blahán...


"Mester"


Nem az utcán kell csajozni... főleg nem egy "kriplinek"

2019. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

#28, Én meg a Mikulás :D


Legalább ne áltasd szerencsétlent...

2019. jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!