Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erotikus masszázs + szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erotikus masszázs + szűz pasi? Véleményeket kérnék.

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy 30 évesen még nem volt szexuális kapcsolatom. Hogy miért van így, ne firtassuk, leginkább a gátlásosságomat okolom, elvben más gond nincs velem (sem külsőt érintő, sem pedig a személyiségemmel kapcsolatos).


A helyzet az, hogy nagyon vágyom női érintésre. Pár éve nézegetem a netes hirdetéseket - nem örömlányt, vagyis prostit keresek! - erotikus masszázs témában. Nagyon nagy a "választék", engem mondjuk kimondottan taszítanak azok a hölgyek, akik a hirdetéseikben kiteszik mindenüket..


Ti elítélnétek azt, aki ilyen helyre megy?


Ha ott leszek a helyszínen, hogy viselkedjek? Elmondjam, hogy még semmilyen szexuális tapasztalatom nincsen? Nagyon érződik, hogy a masszőrhölgy csak a pénzemre hajt? (ez utóbbi gondolata eléggé taszít, de ezen talán felül tudok kerekedni, ha kedves és aranyos lenne a lány)


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. febr. 28. 00:32
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem érzem magam szerencsétlennek:)
2019. jún. 26. 20:10
 32/43 anonim ***** válasza:
53%
Megint 24/N szóval mielott felreertene valaki, azert irtam, h irj nyugodtan, mert hasonlokepp gatlasos vagyok es felek a visszautasitastol, bár nem vagyok szuz de azert nincs sok onbizalmam. Pedig szep lanynak tartom magam :) hatha tudunk egymasba lelket onteni.
2019. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Kedves 24/N, azt gondolom, nem én vagyok az, aki önbizalmat tudna adni Neked. Mármint ilyen helyzetben egy tapasztalt, udvarlásban, jelek adásában jártas férfi lenne a megfelelő partner Neked - én nem ilyen vagyok, sőt, pont az ellenkezője.
2019. jún. 26. 20:34
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem azert irtam h adj onbizalmat . Irtad h írhatna egy kedves aranyos lany es gondoltam beszelgethetunk de ha ennyire valogatos vagy, akkor bocs h felajanlottam. Igy tenyleg remenytelen a helyzeted , pedig meg fel is ajanlottam h dumaljunk.
2019. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
Cimbi, lehet most szúrtad el életed egyetlen kehetőségét egy gyöngyszemre. Szevasz.
2019. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
53%
Rendes lanynak tartom magam, ugyh lehet :)
2019. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
70%
Menthetetlen vagy, tálcán kínálja magát a csaj, és visszautasítod. Én szívesen beszélgetnek veled, jányka. :D
2019. jún. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
53%
Nem kinaltam magam tálcán csak beszelgetni akartam :D de irhatsz nyugodtan :)
2019. jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 orton ***** válasza:
100%

Önbizalom abból fakad nálam, hogy olyasmire töltöm a napjaim a hét során, ami számomra fontos és értékes, így nem érzem magam egy jelentéktelen senkinek. Sőt a maradék szabadidőm, amit mondjuk otthon pihenésre fordítanék vagy felosztanék barát, család, barátnők között rohadt értékesnek tartom, így ők is.


Kb 26 éves koromig én is ilyen elveszett voltam és persze ehhez némi idő kell, de max fél-egy év szerintem ha beindul az életed, amit abszolút irányíthatsz te. Ez nem jelenti hogy az öledbe fog hullani minden nő/pasi, de mikor épp nem hullik még sem utálni fogod az életed, magad és azt lesed hogy mikor válaszol másik a tinderen, hogy értelmet adjon a létezésednek. Hisz ki akarna olyat szeretni, aki még magát se szereti?

És mondom megint, nem fogja minden ember rád vetni magát emiatt, de könnyebb lesz találni valakit és sokkal könnyebb megtartani legyen az komoly vagy futó vagy csak szexkapcsolat. Hisz a legtöbb ember tényleg önbizalomhiányos és imád drámázni emiatt, az meg kinek szexi?

2019. dec. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
51%
Hányszor emeled meg ki ezt a kérdést? Nagyon szánalmas vagy, menj el prostizni akkor.senkit nem érdekel ez az egész csak téged. Rajtad konkrétan nem lehet segiteni
2019. dec. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!