Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homoszexuálisok mit éreznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexuálisok mit éreznek amikor rá néznek egy férfi combra vagy lábra?

Figyelt kérdés

Én hetero férfiként főleg így nyáron ha ránézek egy női combra megbolondulok nagyon megkívánom legszívesebben szétnyalnám éjjel nappal csak simogatnám csókolgatnám ínycsiklandó érzést érzek de amikor ránézek egy férfi combra vagy férfi kézre hátra undort hányingert érzek.


A melegek is undort éreznek?

Vagy mit éreznek?

Részletesen egy homoszexuális mondja már el a érzéseit mert én nem tudom megérteni a homoszexualitást.



2019. júl. 30. 22:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te tényleg ennyire hülye vagy?
2019. júl. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
98%

Miert mi vagy te pszichiater, kutato?


Muszaj hangoztatnod az ostoba velemenyedet? Miert nem tudnak a kepzetlen, homofob hulyek csendben maradni. Nem lenne ennyi tarsadalmi problema.

2019. júl. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Egy férfi nem azért lesz meleg mert a nőket vonják meg tőlük hanem a férfiakat kiskorukban es csak a nők maradnak velük es elnőiesednek mert csak tőlük tudnak példát venni es igy nőnek fel
2019. aug. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
96%
Amugy ha a heteroknak nem jonnek be a férfi làbak akkor a melegeknek se jönnek be a női lábak ennyi
2019. aug. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy ostobaságot írt a kérdező, ezen 3 percig nevettem, mindenki már bolondnak nézett itt a környezetemben. Ekkora ordas nagy ostobaságot már régen olvastam... Csak az a baj, van aki ezt el is hiszi és terjeszti mint valami dogmát...
2020. júl. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Milyen lehet kirántva.. Mivel lehet még finomabbá tenni, és milyen körítés kell hozzá..
2021. okt. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!