Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homoszexuálisok mit éreznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexuálisok mit éreznek amikor rá néznek egy férfi combra vagy lábra?

Figyelt kérdés

Én hetero férfiként főleg így nyáron ha ránézek egy női combra megbolondulok nagyon megkívánom legszívesebben szétnyalnám éjjel nappal csak simogatnám csókolgatnám ínycsiklandó érzést érzek de amikor ránézek egy férfi combra vagy férfi kézre hátra undort hányingert érzek.


A melegek is undort éreznek?

Vagy mit éreznek?

Részletesen egy homoszexuális mondja már el a érzéseit mert én nem tudom megérteni a homoszexualitást.



2019. júl. 30. 22:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

A comb puszilgatása ok, de talpat nem nyalogatnék férfinál.

Nőnél egyiket sem, nem izgat. Nem hánynék, de mivel nem izgatna, nem érdekelne, ezért unatkoznék. Ha meg unatkozok, akkor nem folytatom...az a szituáció meg a nőnek sem jó. Szóval értelmetlen az egész.

2019. júl. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha hozzám ér egy hétköznapi nő (nem egy fogatlan csöves) nem érzek undort. Totál érdektelen dolog. Miért kellene, hogy az agyam energiát, érzelmet (undort) invesztáljon valamibe, amivel semmi dolgom nincs?


Tudod mi a szeretet legnagyobb ellensége? Nem az utálat vagy az undor, mert az ugyanúgy érzelembefektetést jelent. Hanem a közöny. Mert az pont az érzelmek teljes hiánya.

2019. júl. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

A melegek nem melegek ez neveltetés kérdése pont.


Próbáljátok meg lánnyal hidd el menni fog.

2019. júl. 31. 10:05
 14/26 A kérdező kommentje:
Én egyébként a fogatlan csöves hajléktalan nőkhöz is vonzódom. 🤗😊
2019. júl. 31. 10:07
 15/26 anonim ***** válasza:
97%
Neveltetés kérdése? Röhögnöm kell. Nem egy nővel voltam, akik olyan szépek voltak, hogy akár modellek is lehetnének. Mégsem volt jó, nem élveztem velük. Míg egy fiúhoz aki bejön ha hozzá érek már jó. Gyerekkoromtól érzem, próbáltam csajozni, nem teszem magam tönkre. Ennyi.
2019. júl. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
98%

Sotet vagy kerdezo, mint az ejszaka. Vagy latens homokos.


Ha szerinted neveltetes kerdese, akkor a logika alapjan teged is at lehet nevelni homoszexualissa. Ergo a sajat orientaciodban sem lehetsz eleg biztos. Ostoba.

2019. júl. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon izgatnak a jó vastag férficombok.
2019. júl. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
98%

Tehát mi vagyunk a betegek, mikor te vonzódsz a testileg ápolatlan, leélt emberekhez, akiknek összetörtek az álmai?

Nem hiszem el, komolyan mondom...

Egyébként úgyis tudom, h te trollkodtál 21 éves csajnak kiadva magad...

2019. júl. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
97%
Nyilván neveltetés kérdése. A melegek szülei mind úgy voltak vele, hogy na, született egy fiunk, neveljük meleggé, mert az milyen jó lenne már. Meg egyébként is a melegek tudnának szexelni csajokkal, ez is evidencia. Még szerencse, hogy vannak itt ilyen okos emberek, mint te, akik ezt ilyen jól tudják.
2019. júl. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Ez nem úgy müködik hogy neveljük meleggé a gyereket.


Hanem úgy pl hogy ha csajozik 11 évesen akkor a Anyuk rá kiabál hogy hello te még kicsi vagy nem szabad csajozni.


És akkor ez egy olyan maradandó traumát okoz a gyerekben ami felnőtt korban is kihat.


Vagy pl ha egy gyerek meglátja az Apjának a Playboy újságját amiben meztelen lányok vannak a Apuka pedig észre veszi és rá kiabál a gyerekre szintén kihatással lesz a fejlődésére.


De a nagyobb traumák inkább a elutasításokból a csajozási kudarcokból vannak amikor elutasít egy lány annál rosszabb nincs főleg ha nyilvánosan teszi és mindenki előtt leszégyeniti a fiút.



Ezek szintén módosítják majd a fiú szexualitását.


Azt mondja a fiú elkeseredettségében hogy áhh nekem úgysem lesz barátnőm soha nem kellek a kutyának se elmennek papnak vagy b..zi leszek.



Nem egyszer hallottam ezt anno a általános suliban fiúktól

2019. júl. 31. 15:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!