Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is vágyik barátság extrákr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is vágyik barátság extrákra? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nem sima szexhaverra gondolok, nem rendszeres szexpartnerre, hanem egy barátra, akivel van egy kis plusz is mindkettőnk örömére.

Tudom nem mindenki vágyik erre, felesleges körökre, haverkodni, csak egy elvezetés szexre és kész. Illetve sokan lehetetlennek is tartják.

Pedig szerintem jó lehet egy barát, aki tényleg barát, mert beszélgetni, közös programot szervezni, csak úgy együtt lenni is jó érzés és kell az is az élethez, nem csak a szex. De nem minden baráttal lenne jó együtt lenni testileg, nem mindneki akarná. De amíg nincs kapcsolat, gondoltam ez is egy lehetőség. Nem egyből szexszel indítani, hanem először megismerni, megkedvelni egymást, az ad egy lökést a szexhez is. A kalandozásban van elvezni való, elfogadom, izgalmasabb lehet idegennel és egyszerűbb, de nem mindenkinek elég ez, nekem nem.

Azért működhet szerintem, mert hallottam másoktól, hogy volt/van ilyen barátjuk, élményük.


2019. okt. 20. 19:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Jó lenne egy ilyen. Szkubi
2019. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Nekem szerencsére megadatott egy ilyen barát.
2019. okt. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Egy ilyen havernak nagyon örülnék én is. 21f
2019. okt. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Én is örülnék:)

20/f

2019. okt. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is jó lenne egy passzív srác akivel így lehetne:) F 29
2019. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Volt egy ilyen , jóval fiatalabb haverom.Igazi jó barátok voltunk, extrákkal, amiben érzékiség is volt.

Mindent meg tudtunk beszélni, mással még nem voltam ilyen őszinte az életben. De mint minden jó, ez is négy év után véget ért, sajnos.

Nem hinném, hogy lesz ismét, mert erre a bizalmi kapcsolatra nem sok igény van manapság sajnos.

49 f

2019. okt. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem lenne rossz :)
2019. okt. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Hat nemtudom mi eloszor legjobb baratok lettunk aztan osszejottunk azota pedig jegyesek vagyunk, tudok rola mindent legfrltetebb titkait, orom vele lenni, ritkan megyunk egymas nelkul valahova ot is ugy kell tuszkolni hogy menjen mar sorozni a haverjaival.

Nem vagyunk kapcsolat fuggok, ezelott majd egy evig nem volt semmi komoly kapcsolatunk aztan egymasra talaltunk.....

Nekem o az egyik legjobb baratom 🥰

22/l

2019. okt. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem lenne rossz.
2019. okt. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Évekig volt ilyen barátom,szerintem egyik legjobb dolog volt az életemben.De az elmúlt fél évben valamiért eltávolodtunk egymástól. Hiányzik,de ez van
2019. okt. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!