Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Régebben elég "kicsapongó"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben elég "kicsapongó" életet éltem. Elmondjam neki? *többi lent*

Figyelt kérdés

Szóval

Nemrég megismertem egy srácot és elkezdtünk randizni. Igazából minden jól ment kivéve egy dolgot. Beszélt arról is, hogy ő sosem járna olyannal akinek több egyéjszakás kalandja volt és sokat iszik, cigizik meg ilyesmik, de szerinte emiatt nem kell aggódnia mivel én még fiatal vagyok és amúgy sem nézné ki belőlem..

Igazából teljesen megértem ezt a gondolkodásmódot csak van egy kis gond... Egy éve kb elég hát öhm, hogy is mondjam kicsapongó életét éltem, ha lehet ezt így nevezni. Volt, hogy fizettek is a szexért, de igazából nem annyira emlékszem konkrétan az egész időszakra, mert nagyon részeg voltam. Sokszor több napig is vagy csak azt sem tudtam, hol vagyok. Igazából egy trauma hatására történt ez az egész, de nem akarok kibúvót keresni ez csak is az én hibám. Rosszul élem meg az ilyen helyzeteket. A családomtól is eléggé eltávolodtam emiatt és úgy igazából minden barátomtól, de ez mellékes.

Szóval nem igazán tudom, hogy most mi legyen.. Hogy elmondjam e ezt a srácnak vagy inkább ne

Most már teljesen leszoktam mindenről és nincs semmi nemi betegségem, de

Felel, hogy teljesen megváltozna a véleménye rólam, ha ezt megtudná


2019. nov. 5. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
2%

"Egy éve kb elég hát öhm, hogy is mondjam kicsapongó életét éltem"

Ezzel a megfogalmazással árultad el, hogy pasi vagy.

2019. nov. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda következtetés így "Homoszexualitás" kategóriában Sherlock úr! Így tovább!
2019. nov. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Hát ezt benéztem
2019. nov. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az őszinteség minden alapja. Ha titkolózással kezded jó nem sül ki belőle.
2019. nov. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen mondd el, de tényleg az igazat. Könnyebb lesz a lelked, és ő is méltányolni fogja az őszinteséget.Akkor még nem ismert, Te sem őt, így utólag nincs ok szemrehányásra.

Mostantól viszont csak Ő legyen Neked és senki más. Egy kapcsolat alapja a hűség.Más akadály nincs előttetek, egészség okés, akkor ezen kell túlesni csak.

Volt egy srác 7 éve , akivel összejöttem és utólag derult ki róla sok érdekesség, amit tagadott, de az élet rácáfolt.Mivel nem volt őszinte, azonnal szakítottam vele.És nem bántam meg.Ha elmondja az elején,akkor nem haragudtam volna.

Igaz, róla elég gusztustalanságok is kiderultek.


Egy szó, mint száz, egy meghitt, alkalmas órában, nyugisan mondj el mindent. Most még nem veszíthetsz...

2019. nov. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Kerdes: mi keresnivalod van olyan mellett aki nem fogad el ugy, ahogy vagy? Raadasul kerdem en: mi baja a cigivel? Tipikus komplexusos gyokernek tunik amugy.
2019. nov. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

Én elmondanám neki, ha később valahogy kiderül az sokkal rosszabb lesz. Remélhetőleg átértékeli a helyzetet és rájön, hogy felesleges lenne szakítani veled becsületből mikor egészséges vagy és megvan a kémia.


#6, a cigivel lehet mondjuk az a baja, hogy nem akarja mindenhol annak a szagát érezni, meg nem akarja hogy a partnere idő előtt meghaljon tüdőrákban... Szerintem az nem nagy elvárás ha azt akarja hogy a barátja kicsit odafigyeljen az egészségére...

2019. nov. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

1, elmondod

2, örökre eltitkolod, és meghagyod a magad piszkos kis titkainak

2019. nov. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Minek. A múlt az elmúlt. Semmit sem számit.Most

vele vagy,ez a lényeg.Esetleg csak azt éred el,hogy

el hagy.De,ha normális,utána elkezd gondolkodni és

rá ébred,hogy ez nem számit,akkor vissza jön.Ha nem

akkor jobb neked is,mert az ilyen emberek.nagyon

féltékenyek és ez egy kapcsolatot,fel őről

2019. nov. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy ő "sosem járna" olyannal, aki sokat cigizik és iszik azt megértem. Az viszont hogy sosem járna valakivel csak azért mert több egyéjszakás kalandja volt nekem elég előítéletesnek tűnik. Na mindegy.

Én sem javaslom, hogy eltitkold előle. Egyrészt már nem iszol és cigizel, szóval emiatt rossz szó nem érhet. Másrészt viszont talán jobb is ha a nézetbeli eltéréseitek már az elején tisztázódnak, mert az alapján amit leírtál nem olyan biztos hogy jól kijönnél a sráccal hosszútávon.

Egyébként pedig a trauma, depresszió nem egyszerű "kibúvó", ne érezd magad rosszul a múltad miatt.

2019. nov. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!